Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Warsztat tańców integracyjnych, w kręgu

Polska
Mario Flunt
02.10.2018 15:26
Reklama

Dzień dobry,


oferuję warsztat tańców integracyjnych głównie francuskich (bretońskich). Jestem tancerzem w grupie bretońskiej we Francji, ale aktualnie przebywam w Polsce. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów i zajęć dla młodzieży, grup miedzynarodowych i seniorów oraz jako forma animacji tanecznej na imprezach klubowych, integracyjnych i plenerowych.
Zajęcia(warsztat) dostosowany do danej grupy i umiejętności.
Wykorzystuję (i zapewniem) własną fonografię (muzykę) oraz na życzenie nagłośnienie sali (małe nagłośnienie jak i większe).
Warsztat chętnie przeprowadzę w każdym miejscu w Polsce (posiadam transport). Oferta dla osób(grup) prywatnych jak i instytucjonalnych (np. domy kultury, kluby seniora, szkoły, stowarzyszenia itp)
Warsztat prowadzę jako blok inicjacja(wprowadzenie) 2 godziny lub jako całodzieńny warsztat tańców integracyjnych i w kręgu (nauka kilku tańcow, od prostych po bardziej skomplikowane).
Idealna forma aktywności i integracji międzypokoleniowej, poparte kilkuletnim doswiadczeniem w Francji, w Niemczech i w Polsce, na organizowanych warsztatach i animacjach.
Zapraszam do współpracy.
Możliwośc bezpłatnego zorganizowania warsztatu. Proszę o kontakt w tej sprawie po d numerem telefonu podanym w ogłoszeniu lub wiadomośc tekstową

    Dane kontaktowe
    Ogłoszeniodawca:
    Biz Bihan
    Mario Flunt
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 2 października 2018 do 1 listopada 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam