Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Manager Kampanii

Kraków
Robert Kawałko
04.10.2018 23:55

Zadania:
- współtworzenie strategii rozwoju kampanii,
- przyjmowanie zgłoszeń uczestników i ich obsługa,
- koordynacja działań podwykonawców,
- współpraca z mediami i sponsorami,
- prowadzenie komunikacji i promocji,

Oczekiwania wobec kandydatów:
- samodzielność i dobra organizacja pracy,
- przedsiębiorczość, postawa menedżerska,
- umiejętność budowania relacji z ludźmi i sprawnego komunikowania się,
- umiejętność prowadzenia profili w mediach społecznościowych i zwiększanie zasięgów.
Mile widziane będą: doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze klienta oraz znajomość środowiska organizacji pozarządowych.

Zapewniamy:
- formę umowy dostosowaną do oczekiwań pracownika,
- elastyczne godziny pracy,
- możliwość rozwoju w wielu kierunkach (szkolenia i konferencje),
- biuro w centrum Krakowa,
- swobodny dress code i przyjazną atmosferę w pracy.

Kandydatury zawierające aktualne CV ze zdjęciem prosimy wysyłać e-mailem na adres praca@pif.org.pl.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Misją Polskiego Instytutu Filantropii jest wzmacnianie więzi między ludźmi poprzez działania dobroczynne i edukacyjne. Prowadzimy ogólnopolskie kampanie, dzięki którym organizacje społeczne zdobywają fundusze na swoją działalność i rozwój, a potrzebujący otrzymują pomoc.
Więcej informacji na stronach: „Kilometry Dobra” (www.kilometrydobra.pl) oraz www.pif.org.pl.

Praca u nas ma sens i daje satysfakcję, bo codziennie zmieniamy świat na lepsze!

Materiał wideo
Zdjęcia
    Ogłoszeniodawca:
    Fundacja "Polski Instytut Filantropii"
    Telefon:
    605 259 388
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 4 października 2018 do 31 października 2018
Zamawiam