Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Poszukujemy terenu zielonego poza miastem do organizacji eventu muzyczno-kulturalnego

Warszawa
Paweł Machaj
07.10.2018 16:47
Reklama

Dzień dobry,

Poszukujemy terenu zielonego z dala od zabudowań miejskich w celu organizacji 3-dniowego festiwalu muzyczno-kulturalnego na przełomie czerwca i lipca 2019 roku. Poszukujemy terenu o minimalnej powierzchni 2 hektarów w znacznej odległości od większych skupisk ludności, najlepiej minimum 3 kilometry od najbliższej wsi. Mogą to być tereny leśne, polne lub pofabryczne. Nie muszą posiadać dostępu do prądu, wody ani budynków natomiast wszelkie udogodnienia będą mile widziane.

Zakładamy, że w festiwalu weźmie udział od 100-200 osób, spora część z własnymi namiotami oraz autami. Będą 2 sceny muzyczne - dzienna i nocna oraz przestrzeń warsztatowo-wykładowa. Muzyka jaka będzie grana to głównie muzyka elektroniczna z klimatu Goa & Psychedelic w nocy oraz Chillout & Acoustic w dzień.

Festiwal jest nastawiony na edukację proekologiczną oraz rozwojową, edukację o imprezach bez narkotyków, o szkodliwości używek, ochronie środowiska itp. Wezmą w nich udział organizacje pozarządowe takie jak mi. FES i SIN.

Zależy nam na możliwie niskich kosztach dlatego zapraszamy do współpracy barterowej, aczkolwiek dysponujemy budżetem na wynajem terenu.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Sangha Festival
  Paweł Machaj
  Telefon:
  731011196
  E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 7 października 2018 do 6 listopada 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam