Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Studia Podyplomowe LIDER - kreowanie przywództwa i rozwoju zawodowego

Katowice
Magdalena Kosa
07.10.2018 23:20
Reklama

Do 15 listopada 2018 roku trwa nabór na studia podyplomowe LIDER realizowane w Uniwersytecie Śląskim w Katowicach.

Dla małych i średnich przedsiębiorstw i ich pracowników istnieje możliwość otrzymania do 80% dofinansowania z UE. Studia znajdują się w Bazie Usług Rozwojowych. O dofinansowanie można starać się do 16 października 2018 roku. Więcej: https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=229830&preview=1

 • W programie studiów podyplomowych: Cykl spotkań z LIDERAMI – business meetings, Misja LIDER – trening, Wizerunek w biznesie, Warsztaty coachingowe, Negocjacje i mediacje, Trening autopromocji, Sztuka dyplomacji – protokół dyplomatyczny i etykieta, Psychologia komunikacji interpersonalnej – trening, Kreowanie wizerunku w mediach społecznościowych, Wystąpienia publiczne, Zarządzanie pokoleniami w biznesie, Komunikacja werbalna i niewerbalna, Trening zarządzania czasem, automotywacji i efektywności, Zarządzanie emocjami i stresem, Foundraising w działaniu, Work-life balance w biznesie, Soft skills jako kapitał społeczny, Dialog społeczny pracodawców i pracobiorców, Trening emisji głosu i technik wymowy.
 • Adresaci studiów podyplomowych

Studia podyplomowe skierowane są dla pracowników korporacji, menagerów, kierowników, dyrektorów, wykładowców akademickich, pracowników instytucji państwowych, polityków, rzeczników prasowych, doradców zawodowych, doradców wizerunkowych, właścicieli małych, średnich i dużych firm oraz absolwentów studiów I, II i III stopnia, którzy chcą doskonalić umiejętności interpersonalne aby stać się wiodącymi LIDERAMI z prestiżowym dyplomem, którzy z sukcesem potrafią kreować swój rozwój zawodowy.

 • Prowadzący

Prowadzący zajęcia na studiach podyplomowych to przede wszystkim wybitni uczeni Instytutu Socjologii, Instytutu Politologii oraz Instytutu Filozofii Wydziału Nauk Społecznych UŚ. Zajęcia prowadzone będą także przez: doradcę wizerunkowego, mediatora, coacha, aktora i eksperta od savoir-vivre, etykiety i protokołu dyplomatycznego.

W ramach zajęć praktycznych słuchacze będą uczestniczyć w cyklu spotkań z LIDERAMI różnych branż – z prezydentami miast, prezesami firm, menagerami, dyrektorami, którzy podczas spotkań podzielą się swoimi doświadczeniami realizowania swojej kariery zawodowej.

 • Studia trwają 2 semestry.
 • Opłata

• opłata: 4400 zł za całe studia (przy opłatach jednorazowych)
• opłata: 2200 zł za semestr (przy opłatach jednorazowych), 2320 zł za semestr (przy opłatach ratalnych)

 • Sekretariat studiów podyplomowych LIDER:

Wydział Nauk Społecznych UŚ

Ul. Bankowa 11, 40-007 Katowice, p. 3.

Tel. 32 359 11 09

mail: magdalena.kosa@us.edu.pl oraz katarzyna.juszczyk@us.edu.pl

Profil na Facebook'u: https://www.facebook.com/Studia-podyplomowe-LIDER-kreowanie-przywództwa-i-rozwoju-zawodowego-1248564291910771/

oraz https://uslugirozwojowe.parp.gov.pl/uslugi/view?id=229830&preview=1

Pliki do pobrania
  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Wydział Nauk Społecznych Uniwersytet Śląski w Katowicach
  Magdalena Kosa
  Telefon:
  32 359 11 09
  E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 7 października 2018 do 6 listopada 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam