Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Poszukujemy: animatora / animatorki Miejsca Mieszkańców na Zaciszu

Warszawa
Dom Kultury Zacisze
06.12.2017 11:22

Dom Kultury Zacisze w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy poszukuje kandydata na stanowisko Animator/Animatorka w Miejscu Mieszkańców – domu sąsiedzkim, który powstanie w 2018 roku na Zaciszu przy ulicy Blokowej 1.

Zakres obowiązków:

  • Nawiązywanie kontaktów i współpraca z sąsiadami, mieszkańcami, organizacjami pozarządowymi, społecznymi, instytucjami publicznymi;
  • Wspieranie mieszkańców w realizacji pomysłów na inicjatywy sąsiedzkie;
  • Prowadzenie kalendarza działań w domu sąsiedzkim;
  • Współinicjowanie działań domu sąsiedzkiego oraz organizowanie wydarzeń społecznych, kulturalnych i edukacyjnych;
  • Prowadzenie konta w mediach społecznościowych oraz przygotowanie materiałów na stronę internetową.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (lub w trakcie studiów) -preferowane kierunki: animacja kultury, socjologia, kierunki społeczne i pokrewne;
  • Zdolności organizacyjne oraz umiejętności komunikacyjne i interpersonalne;
  • Kompetencje w zakresie animacji społeczno-kulturalnej;
  • Wiedza zakresu partycypacji społecznej oraz rozumienie zasad funkcjonowania domów sąsiedzkich (miejsc aktywności lokalnej)
  • Samodzielność, umiejętność podejmowania decyzji, systematyczność, odpowiedzialność za powierzone mienie;
  • Dyspozycyjność –gotowość do pracy również w weekendy, w zmiennych godzinach;
  • Biegła znajomość pakietu MS Office, znajomość obsługi mediów społecznościowych.

Oferujemy:

  • Wynagrodzenie na podstawie umowy zlecenia w okresie styczeń – grudzień 2018, z możliwością przedłużenia współpracy na innych warunkach;
  • Szansę współtworzenia nowego miejsca;
  • Możliwość wykazania się inicjatywą, kreatywnością, umiejętnościami organizacyjnymi oraz udział w ciekawych i nietypowych projektach.

Więcej o projekcie Miejsce Mieszkańców i Szklanej Góry: www.zacisze.waw.pl

Na CV czekamy do 31 grudnia 2017 r. z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)

Oferty prosimy wysyłać na adres wspolpraca@zacisze.waw.pl

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Informacji udziela Katarzyna Anuszewska. tel. 605 244 402, wspolpraca@zacisze.waw.pl

    Ogłoszeniodawca:
    Dom Kultury Zacisze w Dzielnicy Targówek m.st. Warszawy
    Telefon:
    605244402
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 6 grudnia 2017 do 5 stycznia 2018
Zamawiam