Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Poszukujemy Trenera Pracy

Warszawa
Joanna Zajączkowska- Czekalska
07.12.2017 14:45

Fundacja Aktywnej Rehabilitacji FAR prowadząca kompleksową aktywizację społeczną i zawodową osób z niepełnosprawnością, prowadzi swoje działania od prawie 30lat.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Trenera pracy

Miejsce pracy: Biuro FAR – region mazowiecki

ul. Inspektowa 1 Warszawa.

Zadania:
– kompleksowy proces wsparcia osoby niepełnosprawnej od rekrutacji do zatrudnienia.
– poszukiwanie ofert na otwartym rynku pracy i nawiązywanie kontaktów z potencjalnymi pracodawcami
– znajomość pakietu office i umiejętności biurowych

– praca w biurze i w terenie od dnia 1 stycznia 2017

- dyspozycyjność czasowa do wyjazdu 1 raz do roku na warsztaty Aktywizacji zawodowej

- dojazdy do domu klienta

Wymagania:
– dobra współpraca w zespole, otwartość łatwość nawiązywania kontaktów
– preferowane wykształcenie: doradztwo zawodowe, psychologia, pedagogika
– chęć rozszerzania wiedzy

- terminowość realizacji wyznaczonych celów

- mile widziane potwierdzenie zaangażowania w rozwój zainteresowań zawodowych – koła naukowe, fundacje itp.

- prawo jazdy kategorii B,

- doświadczenie w zakresie aktywizacji zawodowej

Oferujemy:
– praca w zaangażowanym w proces wsparcia zespole
– możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia doświadczenia w pracy z osobami z niepełnosprawnością metodą Aktywnej Rehabilitacji –przeszkolenie z zakresu wymienionych metod
– praca na umowa o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji do dnia 15 grudnia 2017 na adres e-mail firmy: mazowieckie@far.org.pl

W aplikacji prosimy zawrzeć sformułowanie: „Wyrażam zgodę na przetworzenie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r . Nr. 101., poz. 926. ze zmianami)”.

    Ogłoszeniodawca:
    Fundacja Aktywnej Rehabilitacji "FAR"
    Telefon:
    512731187
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 7 grudnia 2017 do 6 stycznia 2018
Zamawiam