Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Fundacja SYNAPSIS poszukuje Asystenta/-ki Zarządu

Warszawa
Katarzyna Paluch
22.12.2017 09:11

Oferujemy:
stabilne zatrudnienie w przyjaznej organizacji pozarządowej;

zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze pełnego etatu;

możliwość udziału w unikatowych projektach polskich i zagranicznych;
pracę w Warszawie;

Wymagania:
-doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

- bardzo dobra znajomość pakietu MS Office;

- -umiejętność przygotowywania pism urzędowych i projektów umów;

- wykształcenie wyższe;

- umiejętność planowania i koordynacji wielu zadań;

- bardzo dobra organizacja pracy, terminowość;

- samodzielność, odpowiedzialność;

- umiejętność pracy pod presją czasu;

- znajomość języka angielskiego.

Zakres obowiązków:

- obsługa administracyjna pracy Zarządu Fundacji;

- opracowywanie dokumentów wewnętrznych i zewnętrznych;

- zapewnienie sprawnej komunikacji wewnątrz organizacji;

- tworzenie pozytywnego wizerunku firmy i pracowników w kontaktach wewnętrznych i

zewnętrznych,

- organizacja kalendarza, koordynacja spotkań i wideokonferencji,

- organizacja podróży służbowych,

- obsługa gości i spotkań w siedzibie Fundacji,

- prowadzenie korespondencji i zarządzanie pocztą,

- zapewnienie obiegu dokumentów,

- wsparcie Zarządu oraz pracowników innych działów w prowadzonych projektach

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV na adres i.broczkowska@synapsis.org.pl
W tytule maila należy wpisać: imię i nazwisko_Asystent Zarządu.

Na aplikacje czekamy do 15.01.2018 r.

Prosimy o dodanie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z postanowieniami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.).".

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

    Ogłoszeniodawca:
    Fundacja SYNAPSIS
    Telefon:
    22 825 87 42
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 22 grudnia 2017 do 21 stycznia 2018
Zamawiam