Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Asystent/ka Koordynatora Projektu

Warszawa
Dariusz Gosk
03.01.2018 09:34

Fundacja Aktywizacja jest liderem w aktywizacji zawodowej osób z niepełnosprawnościami. Jako Agencja Zatrudnienia (nr. 947) wspieramy pracodawców w doradztwie, szkoleniach, prowadzimy projekty rekrutacyjne, pomagamy wdrażać strategie CSR i zarządzać różnorodnością w miejscu pracy. W obecnej chwili w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy do naszego zespołu osób na stanowisko:

ASYSTENT/KA KOORDYNATORA PROJEKTU

Będziesz odpowiedzialny/a za administracyjne wsparcie Koordynatora projektu oraz zespołu merytorycznego. Poszukujemy osób samodzielnych, dokładanych i doświadczonych w prowadzeniu dokumentacji projektowej, którym nie straszne są formalności, procedury, dokumenty rozliczeniowe i finansowe.

Zakres obowiązków:

  • Wspieranie pracy Koordynatora projektu
  • Przygotowywanie sprawozdań z realizacji projektu
  • Koordynacja obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji
  • Nadzór nad korespondencją wewnętrzną i zewnętrzną projektu
  • Prowadzenie i monitoring dokumentacji projektu/zarządzanie dokumentacją projektową
  • Prowadzenie bieżących statystyk projektu
  • Współpraca ze zespołem projektowym (specjaliści ds. rekrutacji, doradcy zawodowi, psycholodzy, job crafterzy, trenerzy pracy)
  • Bieżąca współpraca z wykonawcami zatrudnionymi w ramach projektu
  • Inne prace związane z obsługą administracyjną i logistyczną biura projektu

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie
  • Min. 2 letnie doświadczenie w prowadzeniu biura projektowego i dokumentacji projektowej
  • Doświadczenie w realizacji działań projektowych (opartych o harmonogram i określone cele/wskaźniki)
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysoka kultura osobista oraz umiejętność radzenia sobie w sytuacjach trudnych
  • Dynamizm w działaniu
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w środowisku osób z niepełnosprawnościami

Oferujemy:

  • Pracę przy ambitnym i nowatorskim projekcie skierowanym do osób z niepełnosprawnościami
  • Pracę w największej i dynamicznie rozwijającej się agencji zatrudnienia wspierającej procesy rekrutacyjne osób z niepełnosprawnościami
  • Możliwości rozwoju poprzez szkolenie i udział w innych projektach Agencji
  • Umowa o pracę w wymiarze pełnego etatu
  • Biuro w centrum Warszawy

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego do dnia 14.01.2018 r. na adres: dariusz.gosk@idn.org.pl i podanie w temacie numeru referencyjnego: AKP/WAW/2018

Zachęcamy do kandydowania osoby z orzeczonym stopniem niepełnosprawności

Prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)'

    Ogłoszeniodawca:
    Agencja Zatrudnienia Fundacji Aktywizacja
    Telefon:
    +48 508 501 458
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 3 stycznia 2018 do 2 lutego 2018
Zamawiam