Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Korepetytor w Fundacji EY

Warszawa
Marcelina Cieślak
09.01.2018 14:26
Reklama

Jesteś osobą pracującą i chciał(a)byś się zaangażować na 60-90 minut w tygodniu i zrobić coś społecznie? Jesteś studentem i dysponujesz wolną godziną w tygodniu? Zapraszamy do podzielenia się swoją wiedzą, umiejętnościami z dziećmi i młodzieżą szkolną w Warszawie.

Jeśli masz doświadczenie w udzielaniu korepetycji, zdobyte umiejętności wykorzystasz pomagając innym. Jeśli nie masz doświadczenia w pracy z dziećmi, zespół Fundacji EY przygotuje Cię do tego. Zanim rozpoczniesz pracę, weźmiesz udział w szkoleniach dotyczących założeń programu, metod pracy oraz motywowania dzieci do nauki. W trakcie semestru możesz także w razie potrzeby korzystać z konsultacji ze specjalistami (nauczycielami, pedagogiem, psychologiem).

Z podopiecznymi Fundacja EY pracuje sprawdzonymi metodami stosując zasadę 1 na 1, gdzie jeden wolontariusz prowadzi zajęcia dla jednego podopiecznego jeden raz w tygodniu.

Fundacja EY oferuje wolontariuszom: stałe wsparcie, szkolenia, konsultacje ze specjalistami, atrakcyjne spotkania dla wolontariuszy i podopiecznych oraz umowę wolontariacką.

Zajęcia, z których możesz udzielać korepetycji to przedmioty szkolne na poziomie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkoły średniej (również przygotowanie do matury).

Miejsce: Warszawa (Warszawa (Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Żoliborz, Ochota, Wola, Ursus, Targówek i inne).

Zgłoś się już dziś! Formularz zgłoszeniowy dostępny na stronie http://www.ey.com/PL/pl/About-us/Corporate-Responsibility/Edukacja--klucz-do-jutra należy przesłać do koordynatora projektu – Marceliny Cieślak na adres e-mail: Marcelina.Cieslak@pl.ey.com.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Fundacja EY
  Marcelina Cieślak
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.ey.com.pl/fundacja
Ważność ogłoszenia: od 9 stycznia 2018 do 31 stycznia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam