Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

BEZPIECZEŃSTWO W SIECI W XXI WIEKU - Zapraszamy na spotkanie w ramach projektu DIGIT!

Warszawa
Gabriela Uberna
06.02.2018 10:45
Reklama

Projekt DIGIT ma na celu bliższe zapoznanie trenerów i osób dorosłych z koncepcją DIGITAL FOOTPRINT (cyfrowy ślad) oraz zwiększenie ich kompetencji w tej dziedzinie. Jednym z jego założeń jest opracowanie modelu szkoleniowego, zestawu materiałów oraz treści na platformie internetowej, które zapewnią użytkownikom Internetu i edukatorom niezbędne narzędzia, aby docelowo pomóc ludziom dorosłym i seniorom w zarządzaniu ich danymi oraz wizerunkiem online w bezpieczny sposób.

Jednym z działań w pierwszej fazie projektu DIGIT są spotkania grupy eksperckiej, podczas których przedyskutujemy tematykę śladu cyfrowego oraz bezpiecznego zarządzania własnym wizerunkiem i danymi w sieci. Rezultaty tych spotkań wpłyną na stworzenie zestawu narzędzi, które posłużą trenerom w efektywniejszym przekazywaniu wiedzy na temat cyber-bezpieczeństwa, spełniającym potrzeby współczesnych dorosłych użytkowników Internetu - uczestnicy spotkań jako pierwsi będą mieli dostęp do wypracowanych materiałów!

Spotkania umożliwią także kontakt z ekspertami w tej dziedzinie oraz sposobność do wymiany wiedzy, pomysłów i inspiracji. Planowana seria trzech spotkań odbędzie się w okresie luty - kwiecień 2018.

W związku z tym, mamy przyjemność zaprosić Państwa na pierwsze spotkanie z tej serii i powitalny poczęstunek.
Będzie ono miało miejsce w dniu 20 lutego o godzinie 18:30, na Uniwersytecie SWPS w Warszawie, ul. Chodakowska 19/31. Państwa obecność będzie bardzo mile widziana.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc prosimy o rejestrację przez portal Evenea (https://digit.evenea.pl/) najpóźniej do 18.02.2018 lub jak najszybszy kontakt z nami w celu uzyskania dodatkowych informacji.

Jeśli pragną Państwo zarekomendować także inne osoby, których udział w tym spotkaniu uznają Państwo za ważny, prosimy o kontakt.

Zaproszenie kierujemy do Państwa w imieniu firmy INnCREASE, która jest koordynatorem projektu DIGIT (dofinansowanego w ramach programu Erasmus+). INnCREASE jest jednocześnie wysokiej jakości dostawcą usług innowacyjnych, doradcą biznesowym i idealnym partnerem do realizacji międzynarodowych projektów innowacyjnych. Firma zapewnia sprawdzoną wiedzą fachową i pełen zakres usług w zakresie opracowywania, organizowania i zarządzania projektami finansowanymi przez Unię Europejską.

Zapraszamy Państwa do kontaktu i współpracy z nami, nie tylko w ramach projektu DIGIT.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  INnCREASE
  Gabriela Uberna
  Telefon:
  602404581
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://inncrease.eu/
Ważność ogłoszenia: od 6 lutego 2018 do 19 lutego 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam