Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Ponad 130 ofert stażowych w instytucjach kultury czeka na studentów i absolwentów!

Cała Polska
Gabriela Będkowska
08.02.2018 15:11
Reklama

Zakończyliśmy nabór dla instytucji kultury, teraz pałeczkę przekazujemy kandydatom na staż. Do 18 lutego czekamy na Wasze zgłoszenia dla Edycji Wiosennej projektu „Staże w instytucjach kultury”!

Do wyboru ponad 130 miejsc z całej Polski – domy kultury, biblioteki, teatry, muzea, galerie, fundacje i redakcje. Czekają na Was staże zarówno przy organizacji dużych wydarzeń kulturalnych, jak i codziennej pracy instytucji kultury, rozwijające Wasze kompetencje językowe, z zakresu animacji, organizacji wydarzeń i promocji. Nie tylko w dużych ośrodkach miejskich, ale i tak urokliwych miejscach jak Tyniec, Krościenko nad Dunajcem i Kozłówka! Kompletną listę instytucji oferujących staż znajdziecie w PLIKU z ofertami.

Aby zgłosić się do udziału w programie, należy wypełnić FORMULARZ.

Odbycie stażu w instytucji kultury to dobry początek udanej kariery zawodowej! Szansa na zdobycie cennego wpisu do CV, poznania inspirujących ludzi, zobaczenia od kuchni, jak wygląda praca w kulturze. To także okazja, by rozwijać nie tylko swoje kompetencje i umiejętności, ale także wzbogacić ofertę instytucji kultury – o swoje pomysły, świeże spojrzenie i energię. Uczestnicy stażu, którzy dostarczą komplet wymaganych dokumentów otrzymają zaświadczenie oraz będą mogli wziąć udział w kilkudniowym szkoleniu dla stażystów.

Podstawwowe zasady naboru dla stażystów:

 • studenci 3 roku studiów licencjackich, studiów magisterskich, studenci studiów podyplomowych, studiów artystycznych, społecznych lub humanistycznych oraz absolwenci tych studiów;
 • wiek do 30 roku życia;
 • bardzo dobra organizacja pracy i życzliwość w kontaktach z ludźmi;
 • spełnienie dodatkowych warunków określonych przez instytucję przyjmującą np. znajomość języków obcych, obsługa komputera, prawo jazdy itp.

Szczegóły znajdziecie na naszej stronie.

Zdjęcia
  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Narodowe Centrum Kultury
  Gabriela Będkowska
  Telefon:
  22 210 01 00
  E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 8 lutego 2018 do 21 lutego 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam