Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Carpathian Civil Society Platform - zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy

podkarpackie
Anastasiia Chornohorska
15.05.2018 13:35
Reklama

Zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy w projekcie "Carpathian Civil Society Platform - Creation of a cross-border civil society HUB for innovation". Celem projektu jest utworzenie międzyregionalnego ośrodka społeczeństwa obywatelskiego w celu wzmocnienia współpracy i skuteczności organizacje regionu karpackiego oraz poprawa wpływu i znaczenia sektora cywilnego poprzez stworzenie platformy do nawiązywania kontaktów, wymiany doświadczeń oraz wiedzy i najlepszych praktyk. Projekt jest realizowany przez organizacje partnerskie "Carpathian Foundation-Hungary", Stowarzyszenie "Ośrodek Współpracy Europejskiej" (Polska), "ETP Slovakia – Centre for Sustainable Development" oraz "Carpathian Foundation-Ukraine".

15 czerwca 2018 r. pierwszy warsztat odbędą się w Rzeszowie (ostateczna data i miejsce zostaną uzgodnione później). Głównym celem warsztatu jest identyfikacja potencjału, mocnych stron, wyzwań i potrzeb regionu, sektora publicznego i organizacji pozarządowych regionu. Uczestnicy również powinni określić cele strategiczne dla HUBu organizacji pozarządowych.

Zapraszamy organizacje pozarządowe z bogatym doświadczeniem w realizacji projektów, w tym partnerskich, międzyregionalnych i międzynarodowych, którzy współpracują z lokalnymi grupami w różnych dziedzinach, takich jak rozwój lokalny i społeczny, walka z ubóstwem i dyskryminacją, integracja Romów i innych wrażliwych grup itp. Udział w projekcie ma na celu zainicjowanie początku długotrwałej, korzystnej dla wszystkich stron współpracy.

Projekt jest finansowany z Funduszu Wyszehradzkiego (www.visegradfund.org) oraz Ministerstwa Spraw Zagranicznych Królestwa Niderlandów (www.minbuza.nl) i Fundacji Roberta Boscha (Niemcy).

Zdjęcia
  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Stowarzyszenie "Ośrodek Współpracy Europejskiej"
  Anastasiia Chornohorska
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.cooperationcentre.eu
Ważność ogłoszenia: od 15 maja 2018 do 14 czerwca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam