Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Dyrektor Placówki (Szkolnictwo Wyższe)

Tychy
Anna Bojarczuk
23.05.2018 11:19

Dla naszego Klienta - niepublicznej placówki oświatowej zlokalizowanej w Tychach - poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Tychy

Nr ref. DP/6605

Najważniejsze obowiązki:

  • zarządzenie placówką i nadzór nad jej funkcjonowaniem,
  • ścisła współpraca z zarządem,
  • realizowanie założonych celów,
  • kształtowanie pozytywnego wizerunku firmy.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • doświadczenie w zarządzaniu placówką oświatową,
  • umiejętność negocjacji, budowania i podtrzymywania długotrwałych relacji z klientem,
  • wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne,
  • orientacja na cele,
  • samodzielność,
  • odpowiedzialność.

Oferujemy:

  • możliwość realnego wpływu i uczestnictwa w rozwoju firmy,
  • interesującą pracę w intensywnie rozwijającej się firmie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki pracy.

Wszystkie zainteresowane osoby, prosimy o przesłanie CV wraz z numerem referencyjnym oferty na adres: cv@talentpartners.pl

    Ogłoszeniodawca:
    Talent Partners
    Telefon:
    323071700
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 23 maja 2018 do 22 czerwca 2018
Zamawiam