Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Dostęp do informacji, działania strażnicze, fundraising? Dowiedz się więcej!

Polska
Watchdog Polska
30.05.2018 11:12
Reklama

Skorzystaj z oferty szkoleniowej Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska!

Prowadzimy szkolenia z zakresu dostępu do informacji publicznej, funduszu sołeckiego, działań kontrolujących władzę na poziomie lokalnym i centralnym (działania typu watchdog) oraz szkolenia fundraisingowe. Program dopasowujemy do potrzeb grupy.

Szczegółowe informacje na temat poszczególnych szkoleń:

 • Podstawowe szkolenie z zakresu dostępu do informacji publicznej dotyczy praktycznego aspektu realizacji prawa do informacji publicznej. Uczestnicy spotkania dowiedzą się, czym jest jawność, jakie są jej cele i znaczenie w demokratycznym państwie prawa. Poznają wiele przykładów z 15-letniej praktyki Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska oraz ważnych wskazówek, jak urzędy powinny realizować prawo do informacji publicznej oraz jak skutecznie to prawo egzekwować.
 • Szkolenie z funduszu sołeckiego. Kiedy w 2009 roku wchodziła w życie ustawa o funduszu sołeckim, wspieraliśmy jej wdrożenie, a potem przez lata pilnowaliśmy, by jej przepisy były przestrzegane, wiedząc, że daje siłę mieszkańcom wsi. W czasie spotkania dzielimy się naszą wiedzą dotyczą funkcjonowania funduszy sołeckich, składania wniosków, informowania itd.
 • Szkolenie z zakresu działań typu watchdog obejmuje przekazanie wiedzy na temat istoty takich działań, w tym standardów etycznych, sposobu prowadzenia badań, a także metod wprowadzania zmiany.
 • Szkolenie z zakresu fundraisingu obejmuje tematykę związaną ze zbieraniem darowizn od osób indywidualnych i prowadzenia kampanii fundraisingowych. Oparte jest na wiedzy i doświadczeniu zdobytym w praktyce przez Sieć Obywatelską Watchdog Polska.

Osoby i organizacje zainteresowane skorzystaniem z naszej oferty zapraszamy do kontaktu: biuro@siecobywatelska.pl

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Sieć Obywatelska Watchdog Polska
  Watchdog Polska
  Telefon:
  22 844 73 55
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.siecobywatelska.pl
Ważność ogłoszenia: od 30 maja 2018 do 29 czerwca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam