Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

MamPrawoWiedziec.pl szuka SPECJALISTKI lub SPECJALISTY ds. KOMUNIKACJI ON-LINE

Warszawa
Anna Bielecka
13.06.2018 09:20
Reklama

MamPrawoWiedziec.pl szuka

SPECJALISTKI lub SPECJALISTY ds. KOMUNIKACJI ON-LINE

Wybory są dla obywateli, nie dla polityków. Chcemy, aby wiedzieli, z jakim problemem idą urny wyborczej, dowiedzieli się, kto pomoże im go rozwiązać i zgodnie z tą wiedzą – zagłosowali.

Ważne jest, by wyborcy organizowali się wokół swoich spraw.

MamPrawoWiedziec.pl to zespół aktywistów i badaczy dostarczających obywatelom informacje na temat osób pełniących funkcje publiczne, ich obietnic, działań i poglądów. Naszym najważniejszym wyzwaniem jest kampania edukacyjna i aktywizująca przed wyborami samorządowymi.

Pracujemy w 50 miastach z 1000 aktywistów, z którymi docieramy do 1500000 obywateli.

Dołączysz?

Czekamy na CV od dziennikarzy / specjalistów PR / kampanierów zainteresowanych komunikacją z obywatelami podczas kampanii wyborczych.

JAKIE BĘDZIESZ MIEĆ OBOWIĄZKI?

– tworzenie komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej MamPrawoWiedziec.pl

– przygotowanie i redakcja treści w głównych kanałach komunikacyjnych

– planowanie kampanii informacyjnych i angażujących (research, określenie celów kampanijnych, strategii i taktyki oraz rozwój kampanii)

– budowanie sieci zwolenników MamPrawoWiedziec.pl gotowych podjąć działanie lub wesprzeć darowizną

– tworzenie lub współpraca przy powstawaniu zwięzłych opracowań na tematy wyborcze i polityczne

– efektywna współpraca z zespołem MamPrawoWiedziec.pl

– nawiązywanie i podtrzymywanie kontaktów z kluczowymi osobami, instytucjami i organizacjami pozarządowymi


CZEGO OCZEKUJEMY?

– kompetencji liderskich

– pomysłowości w angażowaniu

– bardzo dobrej umiejętności zarządzania czasem, elastyczności i zdolności do pracy z różnymi partnerami

– rozumienia i sprawnego posługiwania się mediami społecznościowymi

– lekkości w pisaniu tekstów

– przekonania i entuzjazmu do misji MamPrawoWiedziec.pl

– żywego zainteresowania życiem publicznym

CO OFERUJEMY?

– dołączenie do ceniącego sobie wartości demokratyczne zespołu

– zatrudnienie na umowę o pracę

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego na adres anna.bielecka@art61.pl wraz z wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych. W tytule maila prosimy podać SPECJALISTKA lub SPECJALISTA ds. KOMUNIKACJI ON-LINE oraz imię i nazwisko. Do dalszego etapu rekrutacji zaprosimy wybrane osoby. Pytania prosimy kierować na powyższy adres. Na zgłoszenia czekamy do 18 czerwca 2018 r.

Brakuje mądrych. Włącz się.

Prosimy o zamieszczenie w CV jednej z dwóch klauzul:

 • Jeżeli wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzanie danych osobowych wyłącznie na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Stowarzyszenie 61 na potrzeby niniejszego procesu rekrutacyjnego zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że: administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie 61 z siedzibą w Warszawie (00-031) ul. Szpitalna 5/5; podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania jest równoznaczna z rezygnacją z udziału w rekrutacji; mam prawo dostępu do swoich danych: ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych do innego administratora oraz prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego - PUODO; mam prawo wycofania zgody w każdym momencie wysyłając stosowna wiadomość na adres 61@61.pl; moje dane osobowe będą przechowywane do momentu zakończenia obecnej rekrutacji (nie dłużej niż do 15 lipca 2018 r.), moje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu ani nie będą udostępniane innym podmiotom.

 • Jeśli wyrażacie Państwo zgodę na przetwarzania danych osobowych na potrzeby bieżącej i przyszłych rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez Stowarzyszenie 61 na potrzeby niniejszego i przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z treścią art. 6 ust. 1 lit. a RODO (Ogólnego Rozporządzenia o Ochronie Danych z dnia 27 kwietnia 2016 roku).

Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a, że: administratorem moich danych osobowych jest Stowarzyszenie 61 z siedzibą w Warszawie (00-031) ul. Szpitalna 5/5; podanie danych jest dobrowolne, ale odmowa ich podania jest równoznaczna z rezygnacją z udziału w rekrutacji, mam prawo dostępu do swoich danych: ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, przenoszenia danych do innego administratora oraz prawo do wniesienia skargi do nadzorczego - PUODO; mam prawo wycofania zgody w każdym momencie wysyłając stosowna wiadomość na adres 61@61.pl; na potrzeby przyszłych rekrutacji moje dane osobowe będą przechowywane do 15 czerwca 2019 r., moje dane nie będą podlegały zautomatyzowanemu podejmowaniu decyzji w tym profilowaniu ani nie będą udostępniane innym podmiotom.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Stowarzyszenie 61
  Anna Bielecka
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.mamprawowiedziec.pl
Ważność ogłoszenia: od 13 czerwca 2018 do 13 lipca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam