Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Oligofrenopedagog do PSONI Koło w Wołominie

Wołomin
Zarząd Koła PSONI w Wołominie
13.06.2018 12:37

Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Wołominie
aktualnie zatrudni pracownika na stanowisko: oligofrenopedagoga.

Miejsce pracy: Ośrodek Rehabilitacyjno –Edukacyjno – Wychowawczy,

Wymagania:

- wykształcenie kierunkowe (kurs kwalifikacyjny z zakresu oligofrenopedagogiki,studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki funkcjonujące również pod nazwą: EIRON (Edukacja i Rehabilitacja Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną),
- znajomość metod i narzędzi diagnostycznych,
- umiejętność tworzenia IPET, IPZ.

Obowiązki:

- prowadzenie zajęć rewalidacyjno –wychowawczych z osobami z niepełnosprawnością intelektualną w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim ze sprzężeniami,
- diagnozowanie oraz tworzenie indywidualnych programów.

Mile widziane:

- ukończone kursy specjalistyczne,
- znajomość alternatywnych i wspomagających metod komunikacji (m.in. Makaton)

Oferujemy:

-umowę o pracę na cały etat,
- stabilne zatrudnienie i unormowany czas pracy,
- istnieje możliwość robienia realizacji stopnia awansu zawodowego.

Zainteresowane osoby spełniające w/w wymagania prosimy o wysyłanie CV na adres: @

Zdjęcia
    Ogłoszeniodawca:
    PSONI Koło w Wołominie
    Telefon:
    22 787 95 60 wew. 24
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 13 czerwca 2018 do 13 lipca 2018
Zamawiam