Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Poszukiwany Partner do realizacji projektu

Cała Polska
Ewa Grabowska
26.06.2018 14:21
Reklama

Szanowni Państwo,

Firma Kontraktor Sp. z o.o. poszukuje partnera do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.

Poszukujemy organizacji pozarządowej, która posiada doświadczenie w prowadzeniu działań na rzecz aktywności społecznej grup zagrożonych wykluczeniem, w zakresie integracji zawodowej i społecznej osób z niepełnosprawnościami oraz w podejmowaniu działań na rzecz równości szans, promocji zatrudnienia, samozatrudnienia oraz przedsiębiorczości.

Głównym celem projektu realizowanego w ramach partnerstwa, jest integracja społeczna i aktywizacja zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym ze szczególnym uwzględnieniem osób z niepełnosprawnościami, opierająca się przede wszystkim na usługach reintegracji i rehabilitacji społeczno-zawodowej, mająca na celu integrację społeczną oraz przygotowanie do zatrudnienia na otwartym rynku pracy.

Uwaga! Ogłoszenie dotyczy całej Polski - poszukiwany Partner nie musi prowadzić działalności na terenie województwa mazowieckiego.

Informacje szczegółowe o zakresie współpracy oraz wymaganiach formalnych dotyczących Partnera uzyskacie Państwo pod podanym numerem telefonu.

Zapraszamy do kontaktu oraz współpracy!

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Kontraktor Sp. z o.o.
  Ewa Grabowska
  Telefon:
  535-885-208
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.kontraktor.biz.pl
Ważność ogłoszenia: od 26 czerwca 2018 do 26 lipca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam