Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Wolontariat w Biurze Porad Obywatelskich

Warszawa
Katarzyna Pancewicz
06.07.2018 09:41
Reklama

Biuro Porad Obywatelskich w Warszawie mieszczące się przy ul. Gałczyńskiego 3 poszukuje wolontariuszy do wspierania pracy doradców oraz działalności w projekcie „Lepsze życie”.

Działalność Biura polega głównie na świadczeniu nieodpłatnych porad- informacji prawnej w sprawach różnego typu. Są to kwestie m. in. mieszkaniowe, zadłużeń, świadczeń i inne.

Kogo szukamy?

Ogłoszenie skierowane jest do osób zarówno młodych jak i seniorów-tych, którzy mają chęć wesprzeć pracowników Biura i mają możliwość odbywania wolontariatu stałego w wymiarze min. 4 godzin tygodniowo.

Co możemy Ci zaoferować?

W Biurze Porad Obywatelskich pracują przeszkoleni doradcy z wieloletnim doświadczeniem. Praca w takim zespole, w którym panuje przyjazna atmosfera skutkuje oprócz satysfakcji z udzielonej pomocy oraz poznaniem nowego środowiska pracy zdobyciem doświadczenia zawodowego, które może być szczególnie istotne dla studentów prawa, administracji oraz takich kierunków jak np. resocjalizacja czy socjologia. Jeśli krąg Twoich zainteresowań jest inny- świetnie, możesz wesprzeć nas w innych dziedzinach. ? Możliwości współpracy są nieograniczone, każdy może wnieść istotny wkład w sprawne działanie Biura Porad.

Jaki jest zakres obowiązków wolontariusza?

Wolontariusz jest osobą pierwszego kontaktu – rozmawia z klientami biura, informuje o sposobach i zasadach zapisów, w razie wyrażenia chęci uczestniczy w poradach udzielanych klientom, a jeśli posiada już doświadczenie zdobyte w Biurze Porad udziela porad klientom (po skonsultowaniu z doświadczonymi doradcami). Dodatkowo wykonuje inne bieżące zadania. Wykonując powierzone mu zadania wolontariusz stale wspierany jest przez doradców oraz opiekuna wolontariuszy

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Biuro Porad Obywatelskich
  Katarzyna Pancewicz
  Telefon:
  22 828 12 95
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.bpo.warszawa.pl
Ważność ogłoszenia: od 6 lipca 2018 do 5 sierpnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam