Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Zatrudnimy Pomoc biurową / Pracownika Zespołu Obsługi Pacjenta

Warszawa
Teresa Kłys
11.07.2018 12:36

Specjalistyczna Przychodnia Rehabilitacyjno Lecznicza poszukuje osoby na stanowisko
Pomoc biurowa - Pracownik Zespołu Obsługa Pacjenta.

Zadania:
- Wykonywanie zadań organizacyjno-administracyjnych
- Wsparcie organizacyjne dla pracowników firmy
- Obsługa telefoniczna
- Prowadzenie dokumentacji i nadzór nad prawidłowym obiegiem informacji
- Udzielanie informacji dotyczących zakresu udzielanych świadczeń medycznych,
-Wprowadzanie danych do systemów informatycznych (medycznych),
-Dbanie o prawidłowy obieg dokumentacji medycznej, w tym jej porządkowanie oraz archiwizowanie.

Wymagania:
- Orzeczenie o niepełnosprawności

- Wykształcenie minimum średnie
- Bardzo dobra umiejętność organizacji pracy
- Znajomość obsługi sprzętów biurowych oraz pakietu MS Office
- Łatwości w nawiązywaniu kontaktów i otwartości na ludzi
- Terminowości i sumienności w realizacji powierzonych zadań
- Mile widziane doświadczenie w pracy w sektorze opieki zdrowotnej

Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie z możliwością umowy o pracę w pełnym wymiarze po okresie próbnym
- możliwość rozwoju zawodowego
- elastyczny czas pracy
- miłą atmosferę.

aplikacje proszę przesyłac na adres: biuro@przychodniapzn.pl

    Ogłoszeniodawca:
    Polski Związek Niewidomych
    Teresa Kłys
    Telefon:
    22 831 33 83
    E–mail:
    Strona internetowa:
Ważność ogłoszenia: od 11 lipca 2018 do 10 sierpnia 2018
Zamawiam