Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Biuro rachunkowe dla Stowarzyszeń, Fundacji, Spółdzielni Socjalnych

Cały kraj
Iwona Krymarys
11.07.2018 20:42
Reklama

Specjalizuję się w prowadzeniu księgowości dla organizacji pozarządowych. Wielu moich klientów trafiło do mnie ponieważ nie mogli się porozumieć ze swoim dotychczasowym biurem, które nie rozumiało ich działalności.

Dzięki temu, że sama aktywnie działam w dwóch Stowarzyszeniach, znam dobrze specyfikę tego sektora i potrafię poprawnie prowadzić księgowość dla organizacji pozarządowej. Ponadto sama piszę wnioski o dotacje dla moich stowarzyszeń, mogę skonsultować kosztorys zanim oferta zostanie złożona. Uchroni to organizację przez problemami z rozliczeniem dotacji, a nawet ryzykiem zwrotu dotacji. Niestety spotkałam też takie organizacje, które nie znając się na mankamentach księgowych napisały wnioski o dotacje, a potem nie mogły sobie poradzić z rozliczeniem jej.

Współpracuję z organizacjami z całego kraju, wysyłają mi one dokumenty pocztą, jesteśmy na bieżąco w kontakcie e-mail i telefonicznym.

Zapraszam do kontaktu, na pewno będziecie Państwo zadowoleni. Co też ważne cennik jest dostosowany do każdej organizacji, również tej, która dopiero rozpoczyna działalność i ma niewiele dokumentów w miesiącu. Jeśli działasz w takiej organizacji -nie czekajcie aż nazbiera się wam stos dokumentów, albo co gorsza przyjdzie moment sprawozdania rocznego, bo wtedy koszty uporządkowania wszystkiego będą jeszcze wyższe.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Manufaktura Biznesu Sp. z o.o.
  Iwona Krymarys
  Telefon:
  62 700 01 05
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.ngoksiegowosc.pl
Ważność ogłoszenia: od 11 lipca 2018 do 18 lipca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam