Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Wychowawca, psycholog, pedagog do placówki niepublicznej

Warszawa
Małgorzata Gawałko
12.07.2018 10:06
Reklama

Stowarzyszenie dla Rodzin prowadzi nabór na stanowisko pracy - wychowawcy, w placówce wsparcia dziennego specjalistycznej na Pradze Północ lub Targówku w Warszawie, z wykształceniem psychologicznym lub pedagogicznym, przygotowaniem do pracy z dziećmi/ młodzieżą.

Praca głównie z dziećmi w wieku 6-15lat o charakterze wychowawczym, organizowania czasu wolnego, wspomagania rozwoju, prowadzenia wsparcia psychologiczno – pedagogicznego możliwością prowadzenia zajęć bardziej wyspecjalizowanych np. socjoterapeutycznych, terapii zajęciowej, terapii pedagogicznej, pomocy psychologicznej. Praca wymaga aktywności, pomysłowości, umiejętności trzymania granic, planowania i ewaluowania własnej pracy, pracy metodą projektów, współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym, uczestniczenia w wycieczkach w tym weekendowych, uczestniczenia w superwizjach i zebraniach klinicznych. Zakres pracy dopasowywany jest do kwalifikacji konkretnej osoby.

Forma i wymiar zatrudnienia do uzgodnienia. Praca w zespole kadry. Mile widziane dodatkowe kwalifikacje w zawodzie. Osoby zainteresowane proszone są o przesłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych oraz telefonem kontaktowym na adres: sdr.praca@interia.pl z dopiskiem „wychowawca”. Do wybranych osób będziemy dzwonić.

    Dane kontaktowe
    Ogłoszeniodawca:
    Stowarzyszenie dla Rodzin
    Małgorzata Gawałko
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 12 lipca 2018 do 29 lipca 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam