Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

CIS przy Stowarzyszenie ETAP poszukuje opiekuna warsztatu rękodzieła

Poznań
Anna Stachowiak
12.07.2018 13:51
Reklama

Centrum Integracji Społecznej Piątkowo przy Stowarzyszeniu ETAP w Poznaniu poszukuje pracownika na stanowisko: opiekun warsztatu rękodzieła.

Centrum prowadzi program reintegracji społecznej i zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym (m.in. osoby bezrobotne, niepełnosprawne, z problemem uzależnienia). Uczestnicy na warsztatach uczą się konkretnego zawodu. Podczas pobytu w Centrum nabywają nawyk pracy, uczą się odpowiedzialności, sumienności, punktualności oraz funkcjonowania w grupie. Centrum jest dla nich etapem w życiu podczas, którego mogą zmienić siebie i po zakończeniu programu podjąć pracę na otwartym rynku pracy bądź poprzez założenie spółdzielni socjalnej. Zajęcia dla uczestników odbywają się 5 dni w tygodniu przez 6 godzin dziennie od 7.30 do 13.30. W poniedziałek odbywają się zajęcia edukacyjne. Pozostałe dni tygodnia poświęcone są na naukę zawodu na jednym z warsztatów zawodowych.

W sierpniu otwarty zostanie warsztat rękodzieła.

W ramach zajęć w warsztacie uczestnicy/uczestniczki CIS mają nauczyć m.in. decoupage, scrapbookingu, quillingu, tworzenia witraży techniką Tiffany, tworzenia pachworków, szydełkowania, robienia na drutach, tworzenia biżuterii z gotowych półproduktów, filcowania na sucho i mokro.

Od kandydatów wymagamy znajomości wskazanych powyżej technik rękodzielniczych oraz wykształcenia minimum średniego. Mile widziane doświadczenie w pracy w warsztacie terapii zajęciowej lub w prowadzeniu zajęć z zakresu arteterapii.

Praca polega na uczestniczeniu i kierowaniu wykonywanymi przez uczestników programu pracami, przeszkoleniu teoretycznym i praktycznym uczestników.

Wymiar czasu pracy: 3/4 etatu.

Prosimy o dołączenie do CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Stowarzyszenie ETAP moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb realizacji procesu rekrutacji”. [KM3]

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Centrum Integracji Społecznej przy Stowarzyszeniu ETAP
  Anna Stachowiak
  Telefon:
  618905506
  E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 12 lipca 2018 do 3 sierpnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam