Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Projekt "Uważność dla wszystkich" - 8-tygodniowy kurs redukcji stresu (MBLC)

Tychy, Katowice, Mikołów, Bielsko-Biała (rejon Śląska)
Monika Kaleta
12.07.2018 13:57
Reklama

Witam! Mam na imię Monika i jestem certyfikowaną nauczycielką mindfulness (MBLC) działającą na terenie miasta Tychy. Poszukuję partnera, organizacji pozarządowej ze Śląska, do projektu, który pozwoliłby za darmo wziąć udział w kursie uważności osobom, które z różnych względów takiej interwencji potrzebują, ale nie mogą sobie na nią pozwolić ze względów finansowych. Pomimo rosnącej popularności nurtu uważności, która w dużej mierze wynika z rzetelnej analizy jego skuteczności, zaangażowanie w szkolenia z zakresu uważności jest obecnie w przeważającej mierze komercyjne. Projekt ten ma na celu zwiększenie dostępności szkoleń z zakresu uważności w innym wymiarze- non-profit. Wśród uczestników muszą się więc znaleźć osoby zagrożone zawodowo i społecznie, np. osoby starsze, opiekunowie osób niepełnosprawnych lub przewlekle chorych, osoby bezrobotne, osoby o niskich dochodach, młodzież zagrożona wykluczeniem społecznym, osoby przebywające w zakładach karnych, osoby przewlekle chore.

Projekt ten będzie też służył jako wkład w coraz większą liczbę badań naukowych nad wartością praktyki uważności. Stąd też dane z tychże kursów będą gromadzone i analizowane, w celu ocenienia jego skuteczności. Badania te sprawdzą skuteczność praktyki uważności, w różnych obszarach: pielęgnowanie dobrostanu, radzenie sobie z trudnościami i rozwijanie wartości.

Wszelkie koszty związane z przeprowadzeniem przeze mnie szkolenia, materiałami, dojazdem itp. zostaną pokryte, dzięki czemu grupy, w których przeprowadzę kursy uważności, nie mogące pozwolić sobie na nie z różnych względów, będą miały dostęp do korzyści wynikających z treningu uważności bez ponoszenia żadnych kosztów. Dotychczasowi uczestnicy kursów uważności mówią, że kurs pomógł im:

 • skuteczniej radzić sobie z napięciem i stresem, zamiast uciekać, reagować wybuchowo lub odcinać się, poznają inne strategie
 • lepiej spać, odpoczywać i relaksować się, szybciej wracać do stanu równowagi po sytuacji stresowej
 • poprawić zdolność do koncentracji i pamięć
 • lepiej panować nad swoimi emocjami
 • nawiązać lepszy kontakt ze sobą i innymi ludźmi, poprawić relacje
 • poczuć większą satysfakcję z życia

Instytucje które są zainteresowane wzięciem udziału w projekcie lub mające dodatkowe pytania do mnie bardzo proszę o kontakt. Przygotowanie aplikacji będzie moim zadaniem.

Monika Kaleta

mindfulness.tychy@gmail.com lub pod numerem telefonu: 790 830 424.

http://trening-uwaznosci.pl/

Zdjęcia
  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Trening Uwazności - Monika Kaleta
  Monika Kaleta
  Telefon:
  790830424
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://trening-uwaznosci.pl/
Ważność ogłoszenia: od 12 lipca 2018 do 11 sierpnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam