Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Pracownik projektu – dotacje na założenie działalności gospodarczej

Tarnów, Dąbrowa Tarnowska
MARIA DERŻKO
12.07.2018 15:42

Stanowisko: Pracownik projektu – dotacje na założenie działalności gospodarczej
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Miejsce pracy: Tarnów, Dąbrowa Tarnowska
Minimalne wykształcenie: średnie, preferowane wyższe

Pracodawca: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Wymagania:
- min.2 lata doświadczenia w pracy w projektach na zakładanie działalności gospodarczej, preferowane w 8.3.1 RPMP, 1.2.1 POWR, 8.1.2/6.2 POKL
- znajomość wytycznych i przepisów prawa dotyczących udzielania dotacji na założenie działalności gospodarczej, w tym pomocy de minimis, rozliczania dotacji

- prawo jazdy kat. B

Zakres obowiązków:
- wdrażanie zadań w projekcie
- przygotowywanie dokumentów, umów, regulaminów, zapytań ofertowych

- rekrutacja, ocena formalna i merytoryczna pomysłów na działalność gospodarczą

- organizacja szkoleń i doradztwa

- doradztwo formalne w zakresie biznes planów

- ocena formalna biznes planów

- monitorowanie działalności gospodarczych, kontrole na miejscu

- rozliczanie dotacji i wsparcia pomostowego
- sprawozdawczość, wnioski o płatność

Kontakt:
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: m.derzko@fundacjatarnowskiego.pl
Prosimy o kontakt tylko drogą e-mail.

W treści dokumentów aplikacyjnych proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, dla celów aktualnie prowadzonych rekrutacji oraz dodatkową zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    Ogłoszeniodawca:
    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
    Telefon:
    14 627 28 71
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 12 lipca 2018 do 11 sierpnia 2018
Zamawiam