Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Doradca z biznes planów

Tarnów, Dąbrowa Tarnowska
MARIA DERŻKO
12.07.2018 15:50

Stanowisko: Doradca z biznes planów
Forma zatrudnienia: umowa o pracę
Miejsce pracy: Tarnów, Dąbrowa Tarnowska
Minimalne wykształcenie: średnie, preferowane wyższe

Pracodawca: Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego

Wymagania:
- min.2 lata doświadczenia w pracy jako doradca z biznes planów w projektach na zakładanie działalności gospodarczej, preferowane w 8.3.1 RPMP, 1.2.1 POWR, 8.1.2/6.2 POKL, Fundusz pracy
- znajomość wytycznych i przepisów prawa dotyczących zakładania i prowadzenia działalności gospodarczej

Zakres obowiązków:

  • przygotowanie biznes planów,
  • dopracowanie pomysłu uczestnika projektu na działalność gospodarczą,
  • wskazanie ryzyk wynikających z założeń biznes planu,
  • kontrola nad poprawnością analizy finansowej,
  • kontrola nad analizą rynku oraz analizą SWOT,
  • kontrola nad promocją, pozyskaniem klienta, wypracowaniem lepszych rozwiązań,
  • pomoc w przygotowaniu wniosku o przyznanie dotacji, wsparcia pomostowego,
  • zaplanowanie działalności i przygotowanie uczestnika projektu do rejestracji firmy,

Kontakt:
CV oraz list motywacyjny prosimy przesyłać na e-mail: m.derzko@fundacjatarnowskiego.pl
Prosimy o kontakt tylko drogą e-mail

W treści dokumentów aplikacyjnych proszę o wyrażenie zgody na przetwarzanie przez Fundację im. Hetmana Jana Tarnowskiego danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, dla celów aktualnie prowadzonych rekrutacji oraz dodatkową zgodę na przetwarzanie przez pracodawcę danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.

    Ogłoszeniodawca:
    Fundacja im. Hetmana Jana Tarnowskiego
    Telefon:
    14 627 28 71
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 12 lipca 2018 do 11 sierpnia 2018
Zamawiam