Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Księgowość dla stowarzyszeń i fundacji od 100 zł

cała Polska
Marta Nowacka
31.07.2018 08:26
Reklama

Oferuję profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla:

-fundacji,

-stowarzyszeń

-klubów sportowych.

Obecnie nie jest wymagane posiadanie Certyfikatu Księgowego wydawanego przez Ministra Finansów (będącego potwierdzeniem kwalifikacji w zakresie zawodu księgowego) do otwarcia działalności polegającej na prowadzeniu księgowości innych podmiotów. W 2014 roku weszła ustaw deregulacyjna w tym zakresie. Każdy może to zrobić, dlatego jeśli chcesz mieć pewność, że ksiegowością Twojej organizacji zajmie się ktoś, kto ma w tym doświadczenie oraz kwalifikacje, to zapraszam do kontaktu. Ja taki certyfikat posiadam.

Poza tym ukończyłam studia magisterskie na kierunku finansów i rachunkowość na Uniwersytecie Warszawskim oraz posiadam ponad 10 letnie doświadczenie w księgowości, w tym w III sektorze. Jestem cały czas na bieżąco z wszelkimi zmianami przepisów, możesz więc mieć pewność, że księgowość Twojej organizacji będzie prowadzona fachowo i zgodnie z obowiązującymi przepisami. Dając ci tym samym poczucie bezpieczeństwa, że urząd skarbowy nie będzie mógł się do niczego "przyczepić".

Wiem, że środki finansowe szczególnie w dopiero rozwijającej się organizacji są największą bolączką, dlatego też swoje usługi świadczę w bardzo przystępnych cenach. Już od 100zł netto przy 10 dokumentach w miesiącu.

Zajmuje się zarówno pełną księgowością jaki i uproszczoną ewidencją przychodów i kosztów (UEPiK).

Proponuję usługę "biura na odległość" (wysyłkę dokumentów do biura w formie skanów, kurierem lub pocztą). Jest to wygodna forma księgowości w przystępnej cenie, bez konieczności wizyty w biurze rachunkowym.

http://www.konkretnebiuro.pl/ksiegowosc-na-odleglosc/

Ewentualnie bezpłatny odbiór dokumentów od organizacji posiadajacych swoją siedzibę w Grodzisku Mazowieckim i okolicach, Błoniu, Pruszkowie.

www.konkretnebiuro.pl

tel. 794 680 223

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Biuro Rachunkowe KONKRET
  Marta Nowacka
  Telefon:
  794 680 223
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.konkretnebiuro.pl
Ważność ogłoszenia: od 31 lipca 2018 do 30 sierpnia 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam