Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Poszukiwany Trener - Techniki pozyskiwania klientów i Obsługa trudnego klienta

Ostrów Wielkopolski
Mariusz Brandt
09.08.2018 15:31
Reklama

Stowarzyszenie CUBE poszukuje trenerów do przeprowadzenia szkolenia:

- ,,Techniki pozyskiwania klientów i nawiązywania współpracy w branży’’ 8 godz. (2 dni po 4 godz.). Miejsce - Ostrów Wielkopolski. w godz.: 16.00-20.00. Terminy: 05, 07.09.2018 r. -

- ,,Obsługa trudnego klienta’’– 16 godz. (2 dni po 8 godz). Miejsce - Ostrów Wielkopolski. w godz.: 09.00-16.00. Terminy: 21, 23.08.2018 r.

Wymagane aby trener posiadał min 2 lata doświadczenia w szkoleniach podobnego typu.

Prosimy o CV na maila najpoźniej do 15.08.2018 r.

*Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Stowarzyszenie CUBE z siedzibą w 63-400 Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Próchnika 16, zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych, a w szczególności mojego wizerunku na potrzeby bieżącego procesu rekrutacyjnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych. Przyjmuję do wiadomości, że zgoda może być cofnięta w każdym czasie. Informujemy, że Administratorem danych jest Stowarzyszenie CUBE z siedzibą w 63-400 Ostrowie Wielkopolskim przy ulicy Próchnika 16. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji.

Ma Pani/Pan prawo do żądania dostępu do swoich danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych - na zasadach określonych w art. 16-21 RODO. W każdej chwili może Pani/Pan wnieść skargę do organu nadzorczego, jeżeli uzna Pani/Pan, że Państwa dane przetwarzane są niezgodnie z prawem. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

    Dane kontaktowe
    Ogłoszeniodawca:
    Stowarzyszenie CUBE - Centrum Usług Biznesowo-Edukacyjnych
    Mariusz Brandt
    E–mail:
Ważność ogłoszenia: od 9 sierpnia 2018 do 8 września 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam