Reklama
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam

Szukamy artysty do współpracy przy muralu

Warszawa
Dział Komunikacji i Rozwoju
14.09.2018 16:53
Reklama

Chcesz być częścią wyjątkowego artystycznego projektu? Jesteś zdania, że dobro to czynność, a sztuka jest w stanie wyrazić więcej niż słowa? Dołącz do jasnej strony mocy i pomóż Fundacji Avalon pokazać, jak ciekawą i niestandardową przygodą może być pomaganie!

Poszukujemy artysty, który w ramach akcji społecznej wykona mural przełamujący standardowe podejście do działań charytatywnych i pokaże, że pomaganie nie musi być nudne i samo w sobie może być fascynującym doświadczeniem. Panuje pełna dowolność form i kształtów – im bardziej jesteś otwarty i nie boisz się eksperymentować – tym lepiej :)

Projekt powstanie w ramach akcji dobrotoczynność, która ma na celu promowanie aktywnych form wspierania osób z niepełnosprawnością. Więcej informacji o nowych formach pomagania znajdziesz na portalu helpuj.pl, który jest jednym z projektów Fundacji Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt: kontakt@helpuj.pl

Pomagając w ciągu roku swoim Podopiecznym w dążeniu do samodzielności i aktywności, pracownicy Fundacji Avalon przekonali się, że niepełnosprawność ruchowa nie wyklucza osiągania sukcesów i realizacji marzeń. Chcemy to podejście przekazać także innym, dlatego stworzyliśmy platformę helpuj.pl, która zmienia dotychczasowe spojrzenie na kwestię pomocy.

Fundacja Avalon – Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym to ogólnopolska organizacja pozarządowa non-profit, będąca organizacją Pożytku Publicznego (OPP), która niesie pomoc osobom z niepełnosprawnościami i chorym w leczeniu, rehabilitacji, spełnianiu marzeń, usamodzielnieniu się, integracji z resztą społeczeństwa oraz w różnych aspektach codziennego życia. Fundacja działa od 2006 roku.

  Dane kontaktowe
  Ogłoszeniodawca:
  Fundacja Avalon - Bezpośrednia Pomoc Niepełnosprawnym
  Dział Komunikacji i Rozwoju
  Telefon:
  533 837 823
  E–mail:
  Strona internetowa:
  http://www.fundacjaavalon.pl
Ważność ogłoszenia: od 14 września 2018 do 14 października 2018
Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść ogłoszeń.
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam