Poszukiwany partner do projektu
Dodane wczoraj
Ciechanów
Ciechanów
・Jeśli znasz pełnoletnią osobę niepełnosprawną ( szkolimy osoby niepełnosprawne ruchowo, umysłowo, niewidome ii niedowidzące, niedosłyszące i głuche) powiedz jej o naszym basenowym obozie nurkowym. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada 2017 pod adresem fundacja@tacysami.org.pl Mamy 14 letnie doświadczenie w nauce nurkowania dla osób niepełnosprawnych.
Warszawa
Warszawa
・Pieniądze trafią finalnie do projektów w trakcie realizacji (finansowanych z EFS, także w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych), aby poszerzyć je o współpracę z partnerem zagranicznym (UE) dla efektywniejszej realizacji założonych celów. Najpierw jednak musi zostać wyłoniony podmiot, który zajmie się od przyszłego roku procesem rozdzielenia środków (granty do 100 tys. zł) w skali całego kraju.
Dodane przedwczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Marzycielska Poczta to akcja, dzięki której wszyscy mogą wspierać tradycyjnymi listami i kartkami dziesiątki chorych dzieci z całej Polski. Niemal każdego dnia biorą w niej udział również szkoły z różnych zakątków kraju. Naszą inicjatywę prowadzimy całkowicie społecznie od 2009 roku, ale niestety jej rozmiar przerasta nasz kilkuosobowy zespół już od jakiegoś czasu.
Dodane wcześniej
Gmina Przyłęk
Gmina Przyłęk
・Poszukujemy partnera lidera do złożenia wniosku na zajęcia sportowe z zakresu pływania dla dzieci ze szkół podstawowych klasy 1-3.
Cała Polska
Cała Polska
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego to dwa młode stowarzyszenia działające w środowisku bowlingu (kręgle) . Nasza misja to upowszechnianie i rozwój polskiego bowlingu sportowego dzieci, młodzieży, dorosłych i osób niesłyszących.
Płock
Płock
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polish Deaf Bowling Association (www.pdba.pl) to dwa młode stowarzyszenia działające w obszarze bowlingu i niesłyszących. Mamy dużo pomysłów na różne projekty ale z racji naszej krótkiej historii nie możemy startować w większości konkursów.
Gdynia, Gdańsk, Pomorskie
Gdynia, Gdańsk, Pomorskie
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Pomorskim, szukamy osób lub firm do współpracy w zakresie: prowadzenia doradztwa zawodowego z IPD, poradnictwa psychologicznego, przeprowadzaniem szkoleń zawodowych i komputerowych oraz pośrednictwem pracy. Grupa docelowa projektu:
Lublin
Lublin
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie lubelskim, poszukujemy firm, osób, lub instytucji, które zajęły by się: rekrutacją, prowadzeniem poradnictwa psychologicznego, warsztatów aktywizacji zawodowej, organizacją szkoleń zawodowych oraz pośrednictwem pracy. Grupa docelowa projektu:
Opole
Opole
・Realizujemy projekt z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych w województwie dolnośląskim. Poszukujemy Partnera, który zapewni kompleksową realizację zadań: doradztwo zawodowe i psychologiczne, IPD, szkolenia, staże, pośrednictwo pracy. Grupa docelowa: 40 osób zagrożonych wykluczeniem, w tym 50% z niepełnosprawnościami. Termin realizacji: do września 2018
Wrocław
Wrocław
・Realizujemy projekt z zakresu aktywizacji społeczno-zawodowej osób niepełnosprawnych w województwie dolnośląskim. Poszukujemy Partnera, który zapewni kompleksową realizację zadań dla 30 osób z niepełnosprawnościami: doradztwo zawodowe i psychologiczne, IPD, szkolenia, staże, pośrednictwo pracy.
Warszawa
Warszawa
・Nawiążemy kontakt z organizacją reprezuntującą artystów lub bezpośrednio z twórcami w związku z planowanym uruchomieniem komercyjnych aukcji sztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
cała Polska
cała Polska
・Szukamy organizacji, która pomoże nam zrekrutować osoby z upośledzeniem umyslowym, które na obozie basenowym chcialyby poznać postawy nurkowania. Mamy już za sobą udany obóz nurkowy dla osób z tym rodzajem niepełnosprawności, ktory odbył się na początku br. i 14 lat organizowania obozów nurkowych dla niepełnosprawnych ruchowo, niewidomych i niesłyszących.
Konin
Konin
・Zapraszamy osoby zwolnione z pracy lub zagrożone zwolnieniem z przyczyn pracodawcy do udziału w projekcie "Nowa Kariera". Oferujemy wsparcie psychologiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji oraz pośrednictwo pracy.
Nidzica,Olsztyn,Bartoszyce,Mrągowo,Lidzbark
Nidzica,Olsztyn,Bartoszyce,Mrągowo,Lidzbark
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób powyżej 29 r. życia zamieszkujących obszar województwa warmińsko mazurskiego w subregionie olsztyńskim-powiaty : * bartoszycki, * kętrzyński, * lidzbarski, * mrągowski, * nidzicki, * olsztyński, * szczycieński * miasto Olsztyn
Radom, Szydlowiec, Warszawa
Radom, Szydlowiec, Warszawa
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zagrożonych wykluczeniem społecznym, bezrobotnych zamieszkujących obszar województwa mazowieckiego w powiecie szydłowieckim : * Gmina Orońsko * Gmina Jastrząb * Gmina Mirów Oraz * Miasto Radom Poszukujemy osób, firm i organizacji, które zaangażują się w działania przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu,
Łódź, i inne miejscowości województwa
Łódź, i inne miejscowości województwa
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub zwolnionych do 6 miesięcy zamieszkujących obszar województwa łódzkiego . Poszukujemy osób, firm i organizacji, które zaangażują się w działania przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu,
Tarnów
Tarnów
・Podejmiemy się przeprowadzenia Projektu od rekrutacji, po skierowanie na staże. Ostatni Projekt, który realizowalismy miał na celu zrekrutowanie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i skierowanie ich na staże. W przeciągu 3 miesięcy zrekrutowaliśmy 75 osób i wysłalismy na staże. Dysponujemy kadrą (psychologowie, doradcy zawodowi, szkoleniowcy, pośrednicy pracy), a także salami szkoleniowymi.
Lublin, lubelskie
Lublin, lubelskie
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie lubelskim, poszukujemy osób lub firm, które zajęły by się: rekrutacją, prowadzeniem poradnictwa psychologicznego, warsztatów aktywizacji zawodowej, organizacją szkoleń zawodowych oraz pośrednictwem pracy. Grupa docelowa projektu:
Gdynia
Gdynia
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Pomorskim, szukamy osób lub firm, które zajęłyby się: rekrutacją; prowadzeniem doradztwa zawodowego w (tym IPD) (poradnictwo zawodowe, IPD; wsparciem psychologiczno-doradczym (poradnictwo psychologiczne, warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy); przeprowadzeniem szkoleń zawodowych oraz pośrednictwem pracy.
Warszawa
Warszawa
・Warszawska Fundacja "Oswoić Stres" poszukuje partnera krajowego do wspólnej realizacji projektu z obszaru Program Operacyjny - Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponadnarodowa.
Kraków
Kraków
・Nazywam się Monika Feret i jestem właścicielką firmy Creative Ability Studio. Creative Ability Studio® umożliwia współpracę z różnymi instytucjami.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy trenerów do szkolenia "Edukacja przeciwpowodziowa dzieci i młodzieży w 2017r." w szkołach podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w woj. mazowieckim, w różnych powiatach. Okres realizacji szkolenia do końca listopada 2017r. Wymagania: Doświadczenie w prowadzeniu warsztatów, zajeć edukacyjnych z dziećmi/młodzieżą w zakresie gospodarki wodnej i bezpieczeństwa ludności w ilości conajmniej 110godz. Tel 858691169
Myślenice, Sucha Beskidzka, Limanowa, Gorlice, Nowy Targ, Nowy Sącz
Myślenice, Sucha Beskidzka, Limanowa, Gorlice, Nowy Targ, Nowy Sącz
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Małopolskim, szukamy firm i/lub osób, które zajęłyby się rekrutacją, szkoleniami zawodowymi i pośrednictwem pracy. Projekt realizowany na terenie powiatów: myślenicki, suski, nowotarski, m.Nowy Sącz, nowosądecki, limanowski, gorlicki. Grupa docelowa: 60(36K/24M) osób w tym:
Gdańsk,Słupsk
Gdańsk,Słupsk
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zamieszkujących obszar województwa pomorskiego i będących pracownikami sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) lub podmiotów ekonomii społecznej (ES)/ przedsiębiorstw społecznych, którzy są zainteresowani udziałem w szkoleniach pozwalających na zdobywanie kompetencji i kwalifikacji informatycznych, który rozpoczęliśmy na terenie województwa pomorskiego.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy hotelu o standardzie minimum 4 gwiazdek lub zbliżonym obiekcie do organizacji warsztatów rozwojowych. Zajęcia dla grup 20 osób.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam