Poszukiwany partner do projektu
Reklama
Sopot
Sopot
・Fundacja Imienia Szymona Szczepańskiego poszukuje szkoleniowca/trenera, który zrealizuje szkolenia z zakresu treningu umiejętności zawodowych i prawa pracy, skutecznego zarządzania czasem, treningu umiejętności budżetowych.
Biestrzyków, Wrocław
Biestrzyków, Wrocław
・Szukamy uczestniczek i uczestników do projektu HipHop-Unites Camp-wielostronnej wymiany młodzieżowej dotyczącej różnorodności kulturowej, organizowanej w ramach programu Erasmus +. ❗Kogo szukamy? 8 pełnoletnich uczestniczek/uczestników (do 21 roku życia)+ 2 liderek/liderów grupy, którzy wezmą udział w wymianie młodzieżowej ❗Gdzie? w niemieckim Duderstadt ❗Kiedy? 3-10 lipca 2018 Plan wymiany to codzienne warsztaty:
Warszawa
Warszawa
・Jesteś animatorem? Artystą? Pedagogiem? Centrum Praskie Koneser na warszawskiej Pradze w każdy weekend od X do XII 2018 planuje warsztaty dla dzieci. Taniec, sztuki plastyczne, książki, działania społeczne, teatr..... Jeśli masz pomysł na projekt przeznaczony dla najmłodszych i szukasz dla niego miejsca, zgłoś się. Na oferty zawierające: opis warsztatów wymagania lokalowe czas trwania, liczbę zajęć budżet
Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań
Warszawa, Kraków, Katowice, Wrocław, Poznań
・Zapraszamy organizacje pozarządowe do współpracy przy realizacji działań w ramach finansowanego ze środków Unii Europejskiej projektu edukacji globalnej BUILD Solid Ground w latach 2018-2020.
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo obecnie biorę udział w szkoleniu z zakresu II stopnia specjalizacji w zawodzie pracownika socjalnego – „Praca socjalna z osobą i rodziną z problemem przemocy”.
Cala Polska
Cala Polska
・Organizacja pozarzadowa z Kenii, Education Effect Africa chetnie nawiaze wspolprace z organizacja z Polski chcaca wspolnie aplikowac o fundusze na realizacje projektu z zakresu edukacji: poprawy jakosci nauczania oraz wyrownywania szans edukacyjnych wsrod dzieci i mlodziezy. Informacja o Education Effect Africa i dotychczasowym dorobku: https://www.facebook.com/pg/educationeffectafrica/about/?ref=page_internal
Szczecinek
Szczecinek
・Zapraszamy fundacje i stowarzyszenia powiatu szczecineckiego do współorganizowania naszej corocznej plenerowej imprezy pt. Dzień Pozarządowca, którą przy współpracy ze szczecineckim SAPiK-iem i koszalińsko-wałeckimi instytucjami realizującymi projekt SZOWES planujemy zorganizować dla NGO pow. szczecineckiego w niedzielę 3 czerwca 2018r.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam