Poszukiwany partner do projektu
Reklama
Dodane wczoraj
Szczecin
Szczecin
・Nauka dla dorosłych jako przyjemność – innowacyjny projekt społeczny
Dodane przedwczoraj
Lublin i powiat lubelski
Lublin i powiat lubelski
・W związku z realizacją projektu pn. "Akcja integracja i aktywizacja" w ramach działania 11.1. Włączenie społeczne, poszukujemy podmiotów zainteresowanych współpracą. Projekt jest skierowany do 60 osób biernych zawodowo, z terenu powiatu lubelskiego (nie z miasta Lublina), powyżej 18 roku życia, z orzeczoną niepełnosprawnością, z wykształceniem co najwyżej średnim. Proponowane formy wsparcia: - doradztwo zawodowe,
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Działając zgodnie z art. 33 ustawy o zasadach realizacji programów w zakresie polityki spójności finansowanych w perspektywie finansowej 2014–2020 z dnia 11 lipca 2014 r. w związku z art. 28 a ustawy o zasadach prowadzenia polityki rozwoju z dnia 6 grudnia 2006 r., miasto stołeczne Warszawa ogłasza otwarty nabór na partnerów do realizacji projektu współfinansowanego ze środków EFS.
Województwo podkarpackie
Województwo podkarpackie
・Stowazyszenie Lubelski Ośrodek Samopomocy posiadający wieloletnie doświadczenie w aplikowaniu i realizacji projektów ze środków EFS poszukuje partnera na terenie woj. podkarpackiego, do wspólnego aplikowania i realizacji projektów skierowanych do osób nieaktywnych zawodowo. Zainteresowane organizacje prosimy o kontakt na adres: zarzad@los.lublin.pl.
Polska
Polska
・Drodzy ludzie dobrej woli, Dzieło "Wielkanoc bez granic" jest kontynuacją "Wigilii bez granic". Polega na budowaniu relacji między Polakami a cudzoziemcami studiującymi lub pracującymi w Polsce. Dobre, osobiste relacje pomogą cudzoziemcom poznać naszą kulturę, tradycję i wiarę chrześcijańską. Celem tych działań jest pomoc w procesie stopniowego wrastania danej osoby w kulturę otaczającego ją społeczeństwa, czyli inkulturację.
Warszawa, cała Polska
Warszawa, cała Polska
・Szukasz ciekawego projektu kulturalno-społecznego? Twoja organizacja działa w obszarach: sztuka, kultura, edukacja, dialog międzykulturowy? Zrób go z nami! Poszukujemy PARTNERÓW do rozwoju naszej społeczności. Działamy w obszarach: - kultura - sztuka - edukacja - dialog międzykulturowy - projekty międzynarodowe Aktualne projekty: - Przyjdź na Łąkę! - współczesna interpretacja utworu Leśmiana na chór i orkiestrę
Tuchola
Tuchola
・Tucholski PCPR szuka partnera do projektu "Samodzielnie (nie samemu), Model wspierania osób z niepełnosprawnością intelektualną" - Zapraszamy!!!
Kraśniewo
Kraśniewo
・Fundacja Domy Samotnych Matek z Dziećmi poszukuję partnera który zoorganizuje szkolenia aktywizacji zawodowej dla naszych podopiecznych. Szkolenia bedą się odbywać na terenie naszej placówki w Kraśniewie
Cała Polska
Cała Polska
・Inicjatywa SPOT – kolektyw architektoniczno-budowlany oferuję pomoc przy remontach, przebudowach, nadbudowach oraz nowych inwestycjach. Potrzebujesz projektu budowlanego, szukasz pomocy przy stworzeniu koncepcji lub wsparcia na budowie? Zapraszamy do kontaktu!
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam