Poszukiwany partner do projektu
Dodane dzisiaj
Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie
Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie
・OGŁOSZENIE o naborze placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej do współpracy w ramach projektu „Zapobieganie niepełnosprawności poprzez wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Reklama
Dodane wczoraj
Olsztyn śląskie
Olsztyn śląskie
・Niezmiennie liczymy na Państwa wsparcie, prosząc o przekazanie 1 % podatku w PIT również za 2017 rok. Można również dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Inną znaczącą pomocą jest propagowanie idei naszej organizacji wśród znajomych i przyjaciół. Za wszelkie działania na rzecz utrzymania naszego Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego z serca dziękujemy. KRS 0000089573 Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS”
Dodane wcześniej
Polska
Polska
・Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nas akcji o nazwie #Obywatelmaglos. Akcja polega na podzieleniu się z innymi swoimi przemyśleniami o tym, czym jest społeczeństwo obywatelskie lub opisaniem pozytywnego doświadczenia/doświadczeń związanych z działalnością społeczeństwa obywatelskiego.
Płock, Lipno
Płock, Lipno
・Firma z branzy psychologiczno- doradczej chętnie podejmie wspòłpracę z fundacja, firma realizujaca projekty aktywizacyjne. Miejsce realizacji Płock lub woj kujawsko- pomorskie Lipno, Włocławek
Warszawa
Warszawa
・Pieniądze trafią finalnie do projektów w trakcie realizacji (finansowanych z EFS, także w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych), aby poszerzyć je o współpracę z partnerem zagranicznym (UE) dla efektywniejszej realizacji założonych celów. Najpierw jednak musi zostać wyłoniony podmiot, który zajmie się od przyszłego roku procesem rozdzielenia środków (granty do 100 tys. zł) w skali całego kraju.
Cała Polska
Cała Polska
・Marzycielska Poczta to akcja, dzięki której wszyscy mogą wspierać tradycyjnymi listami i kartkami dziesiątki chorych dzieci z całej Polski. Niemal każdego dnia biorą w niej udział również szkoły z różnych zakątków kraju. Naszą inicjatywę prowadzimy całkowicie społecznie od 2009 roku, ale niestety jej rozmiar przerasta nasz kilkuosobowy zespół już od jakiegoś czasu.
Cała Polska
Cała Polska
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego to dwa młode stowarzyszenia działające w środowisku bowlingu (kręgle) . Nasza misja to upowszechnianie i rozwój polskiego bowlingu sportowego dzieci, młodzieży, dorosłych i osób niesłyszących.
Warszawa
Warszawa
・Nawiążemy kontakt z organizacją reprezuntującą artystów lub bezpośrednio z twórcami w związku z planowanym uruchomieniem komercyjnych aukcji sztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Konin
Konin
・Zapraszamy osoby zwolnione z pracy lub zagrożone zwolnieniem z przyczyn pracodawcy do udziału w projekcie "Nowa Kariera". Oferujemy wsparcie psychologiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji oraz pośrednictwo pracy.
Łódź, i inne miejscowości województwa
Łódź, i inne miejscowości województwa
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub zwolnionych do 6 miesięcy zamieszkujących obszar województwa łódzkiego . Poszukujemy osób, firm i organizacji, które zaangażują się w działania przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu,
Tarnów
Tarnów
・Podejmiemy się przeprowadzenia Projektu od rekrutacji, po skierowanie na staże. Ostatni Projekt, który realizowalismy miał na celu zrekrutowanie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i skierowanie ich na staże. W przeciągu 3 miesięcy zrekrutowaliśmy 75 osób i wysłalismy na staże. Dysponujemy kadrą (psychologowie, doradcy zawodowi, szkoleniowcy, pośrednicy pracy), a także salami szkoleniowymi.
Lublin, lubelskie
Lublin, lubelskie
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w województwie lubelskim, poszukujemy osób lub firm, które zajęły by się: rekrutacją, prowadzeniem poradnictwa psychologicznego, warsztatów aktywizacji zawodowej, organizacją szkoleń zawodowych oraz pośrednictwem pracy. Grupa docelowa projektu:
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam