Poszukiwany partner do projektu
Reklama
Tychy, Katowice, Mikołów, Bielsko-Biała (rejon Śląska)
Tychy, Katowice, Mikołów, Bielsko-Biała (rejon Śląska)
・Witam! Mam na imię Monika i jestem certyfikowaną nauczycielką mindfulness (MBLC) działającą na terenie miasta Tychy. [http://trening-uwaznosci.pl/]Poszukuję partnera, organizacji pozarządowej ze Śląska, do projektu, który pozwoliłby za darmo wziąć udział w kursie uważności osobom, które z różnych względów takiej interwencji potrzebują, ale nie mogą sobie na nią pozwolić ze względów finansowych.
Częstochowa
Częstochowa
・Wynajęliśmy od Urzędu Miasta lokal pod centrum rehabilitacyjne w Częstochowie przy ul. Żareckiej 42a. Lokal wymaga gruntownego remontu, począwszy od podłóg, instalacji, sanitariatów, ścian i sufitów po wymianę stolarki okiennej. W związku z tym poszukujemy darczyńców, którzy przyczynią się do rozpoczęcia prac remontowych poprzez wsparcie finansowe i rzeczowe (płytki, farby, materiały malarskie i remontowe, gips, oświetlenie, meble, itd.)
Cała Polska
Cała Polska
・MIĘDZYNARODOWY PROJEKT REHABILITACJI ORDERU ŚWIĘTEGO STANISŁAWA W niniejszym dokumencie zdecydowaliśmy, aby przedstawić tylko odniesienia do podstawowych cech projektu, gdyż będą one przedyskutowane i wzbogacone przez przyszłych członków Grupy Odrodzeniowej.
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, Firma Kontraktor Sp. z o.o. poszukuje partnera do realizacji projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego, w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Mazowieckiego.
Kraków
Kraków
・Ogólnopolska Fundacja "SeniorPlus" jako Ambasador firmy Medica Marijuana INC producenta produktów na bazie konopi szuka partnerów do międzynarodowego projektu biznesowego. Uczestnikom gwarantujemy pełne wsparcie merytoryczne, organizacyjne jak rónież udziały w rynku. Osoby zainteresowane tematem mogą zgłaszać się do nas bezpośrednio e-mail:generalny@o2.pl
cała Polska
cała Polska
・Prywatna Klinika Medyczna z Białegostoku poszukuje partnera - organizację pozarządową do projektu dotyczącego kampanii zdrowotnej, antydepresyjnej, do wspólnego przygotowania projektu dotyczącego programu profilaktyki zdrowotnej pn. Program w zakresie edukacji i profilaktyki depresji poporodowej.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam