Poszukiwany partner do projektu
Dodane przedwczoraj
Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie
Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie
・OGŁOSZENIE o naborze placówek Podstawowej Opieki Zdrowotnej do współpracy w ramach projektu „Zapobieganie niepełnosprawności poprzez wczesne wykrywanie reumatoidalnego zapalenia stawów w Uniwersyteckim Szpitalu Klinicznym we Wrocławiu” w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014 – 2020 współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego
Reklama
Dodane wcześniej
Olsztyn śląskie
Olsztyn śląskie
・Niezmiennie liczymy na Państwa wsparcie, prosząc o przekazanie 1 % podatku w PIT również za 2017 rok. Można również dokonać wpłaty darowizny na cele statutowe naszego Stowarzyszenia. Inną znaczącą pomocą jest propagowanie idei naszej organizacji wśród znajomych i przyjaciół. Za wszelkie działania na rzecz utrzymania naszego Zakładu Ortopedyczno-Rehabilitacyjnego z serca dziękujemy. KRS 0000089573 Stowarzyszenie Ludzi Otwartych Serc „LOS”
Polska
Polska
・Zapraszamy do wzięcia udziału w organizowanej przez nas akcji o nazwie #Obywatelmaglos. Akcja polega na podzieleniu się z innymi swoimi przemyśleniami o tym, czym jest społeczeństwo obywatelskie lub opisaniem pozytywnego doświadczenia/doświadczeń związanych z działalnością społeczeństwa obywatelskiego.
Płock, Lipno
Płock, Lipno
・Firma z branzy psychologiczno- doradczej chętnie podejmie wspòłpracę z fundacja, firma realizujaca projekty aktywizacyjne. Miejsce realizacji Płock lub woj kujawsko- pomorskie Lipno, Włocławek
Warszawa
Warszawa
・Pieniądze trafią finalnie do projektów w trakcie realizacji (finansowanych z EFS, także w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych), aby poszerzyć je o współpracę z partnerem zagranicznym (UE) dla efektywniejszej realizacji założonych celów. Najpierw jednak musi zostać wyłoniony podmiot, który zajmie się od przyszłego roku procesem rozdzielenia środków (granty do 100 tys. zł) w skali całego kraju.
Cała Polska
Cała Polska
・Marzycielska Poczta to akcja, dzięki której wszyscy mogą wspierać tradycyjnymi listami i kartkami dziesiątki chorych dzieci z całej Polski. Niemal każdego dnia biorą w niej udział również szkoły z różnych zakątków kraju. Naszą inicjatywę prowadzimy całkowicie społecznie od 2009 roku, ale niestety jej rozmiar przerasta nasz kilkuosobowy zespół już od jakiegoś czasu.
Warszawa
Warszawa
・Nawiążemy kontakt z organizacją reprezuntującą artystów lub bezpośrednio z twórcami w związku z planowanym uruchomieniem komercyjnych aukcji sztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Konin
Konin
・Zapraszamy osoby zwolnione z pracy lub zagrożone zwolnieniem z przyczyn pracodawcy do udziału w projekcie "Nowa Kariera". Oferujemy wsparcie psychologiczne, doradztwo zawodowe, szkolenia zawodowe umożliwiające zdobycie nowych kwalifikacji oraz pośrednictwo pracy.
Łódź, i inne miejscowości województwa
Łódź, i inne miejscowości województwa
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub zwolnionych do 6 miesięcy zamieszkujących obszar województwa łódzkiego . Poszukujemy osób, firm i organizacji, które zaangażują się w działania przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu,
Tarnów
Tarnów
・Podejmiemy się przeprowadzenia Projektu od rekrutacji, po skierowanie na staże. Ostatni Projekt, który realizowalismy miał na celu zrekrutowanie osób z orzeczeniem o niepełnosprawności i skierowanie ich na staże. W przeciągu 3 miesięcy zrekrutowaliśmy 75 osób i wysłalismy na staże. Dysponujemy kadrą (psychologowie, doradcy zawodowi, szkoleniowcy, pośrednicy pracy), a także salami szkoleniowymi.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam