Poszukiwany partner do projektu
Cała Polska
Cała Polska
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego to dwa młode stowarzyszenia działające w środowisku bowlingu (kręgle) . Nasza misja to upowszechnianie i rozwój polskiego bowlingu sportowego dzieci, młodzieży, dorosłych i osób niesłyszących.
Łódź, i inne miejscowości województwa
Łódź, i inne miejscowości województwa
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zagrożonych zwolnieniem, przewidzianych do zwolnienia lub zwolnionych do 6 miesięcy zamieszkujących obszar województwa łódzkiego . Poszukujemy osób, firm i organizacji, które zaangażują się w działania przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu,
Warszawa
Warszawa
・Warszawska Fundacja "Oswoić Stres" poszukuje partnera krajowego do wspólnej realizacji projektu z obszaru Program Operacyjny - Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponadnarodowa.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy hotelu o standardzie minimum 4 gwiazdek lub zbliżonym obiekcie do organizacji warsztatów rozwojowych. Zajęcia dla grup 20 osób.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam