Poszukiwany partner do projektu
Dodane wczoraj
Ciechanów
Ciechanów
・Jeśli znasz pełnoletnią osobę niepełnosprawną ( szkolimy osoby niepełnosprawne ruchowo, umysłowo, niewidome ii niedowidzące, niedosłyszące i głuche) powiedz jej o naszym basenowym obozie nurkowym. Na zgłoszenia czekamy do końca listopada 2017 pod adresem fundacja@tacysami.org.pl Mamy 14 letnie doświadczenie w nauce nurkowania dla osób niepełnosprawnych.
Warszawa
Warszawa
・Pieniądze trafią finalnie do projektów w trakcie realizacji (finansowanych z EFS, także w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych), aby poszerzyć je o współpracę z partnerem zagranicznym (UE) dla efektywniejszej realizacji założonych celów. Najpierw jednak musi zostać wyłoniony podmiot, który zajmie się od przyszłego roku procesem rozdzielenia środków (granty do 100 tys. zł) w skali całego kraju.
Dodane przedwczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Marzycielska Poczta to akcja, dzięki której wszyscy mogą wspierać tradycyjnymi listami i kartkami dziesiątki chorych dzieci z całej Polski. Niemal każdego dnia biorą w niej udział również szkoły z różnych zakątków kraju. Naszą inicjatywę prowadzimy całkowicie społecznie od 2009 roku, ale niestety jej rozmiar przerasta nasz kilkuosobowy zespół już od jakiegoś czasu.
Dodane wcześniej
Gdynia, Gdańsk, Pomorskie
Gdynia, Gdańsk, Pomorskie
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Pomorskim, szukamy osób lub firm do współpracy w zakresie: prowadzenia doradztwa zawodowego z IPD, poradnictwa psychologicznego, przeprowadzaniem szkoleń zawodowych i komputerowych oraz pośrednictwem pracy. Grupa docelowa projektu:
Gdynia
Gdynia
・W związku z realizacją projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego w Województwie Pomorskim, szukamy osób lub firm, które zajęłyby się: rekrutacją; prowadzeniem doradztwa zawodowego w (tym IPD) (poradnictwo zawodowe, IPD; wsparciem psychologiczno-doradczym (poradnictwo psychologiczne, warsztaty z zakresu aktywnego poszukiwania pracy); przeprowadzeniem szkoleń zawodowych oraz pośrednictwem pracy.
Warszawa
Warszawa
・Warszawska Fundacja "Oswoić Stres" poszukuje partnera krajowego do wspólnej realizacji projektu z obszaru Program Operacyjny - Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponadnarodowa.
Gdańsk,Słupsk
Gdańsk,Słupsk
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób zamieszkujących obszar województwa pomorskiego i będących pracownikami sektora MŚP (mikro, małych i średnich przedsiębiorstw) lub podmiotów ekonomii społecznej (ES)/ przedsiębiorstw społecznych, którzy są zainteresowani udziałem w szkoleniach pozwalających na zdobywanie kompetencji i kwalifikacji informatycznych, który rozpoczęliśmy na terenie województwa pomorskiego.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy hotelu o standardzie minimum 4 gwiazdek lub zbliżonym obiekcie do organizacji warsztatów rozwojowych. Zajęcia dla grup 20 osób.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam