Poszukiwany partner do projektu
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Marzycielska Poczta to akcja, dzięki której wszyscy mogą wspierać tradycyjnymi listami i kartkami dziesiątki chorych dzieci z całej Polski. Niemal każdego dnia biorą w niej udział również szkoły z różnych zakątków kraju. Naszą inicjatywę prowadzimy całkowicie społecznie od 2009 roku, ale niestety jej rozmiar przerasta nasz kilkuosobowy zespół już od jakiegoś czasu.
Dodane wcześniej
Cała Polska
Cała Polska
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polskie Stowarzyszenie Bowlingu Sportowego to dwa młode stowarzyszenia działające w środowisku bowlingu (kręgle) . Nasza misja to upowszechnianie i rozwój polskiego bowlingu sportowego dzieci, młodzieży, dorosłych i osób niesłyszących.
Płock
Płock
・Integracyjny Klub Bowlingu Sportowego Fireballs Płock (www.fireballs.pl) i Polish Deaf Bowling Association (www.pdba.pl) to dwa młode stowarzyszenia działające w obszarze bowlingu i niesłyszących. Mamy dużo pomysłów na różne projekty ale z racji naszej krótkiej historii nie możemy startować w większości konkursów.
Nidzica,Olsztyn,Bartoszyce,Mrągowo,Lidzbark
Nidzica,Olsztyn,Bartoszyce,Mrągowo,Lidzbark
・Zapraszamy do współpracy przy realizacji projektu skierowanego do osób powyżej 29 r. życia zamieszkujących obszar województwa warmińsko mazurskiego w subregionie olsztyńskim-powiaty : * bartoszycki, * kętrzyński, * lidzbarski, * mrągowski, * nidzicki, * olsztyński, * szczycieński * miasto Olsztyn
Warszawa
Warszawa
・Warszawska Fundacja "Oswoić Stres" poszukuje partnera krajowego do wspólnej realizacji projektu z obszaru Program Operacyjny - Wiedza Edukacja Rozwój, Oś priorytetowa IV Innowacje społeczne i współpraca ponadnarodowa, Działanie 4.3. Współpraca ponadnarodowa.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy hotelu o standardzie minimum 4 gwiazdek lub zbliżonym obiekcie do organizacji warsztatów rozwojowych. Zajęcia dla grup 20 osób.
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam