Prośby o 1%
Reklama
Lublin
Lublin
・Wspieraj nasze inicjatywy na Lubelszczyźnie - ekologiczne, kulturalne i rowerowe: www.1procent.lublinrowerem.pl www.1procent.ekolublin.pl Towarzystwo dla Natury i Człowieka http://wsparcie.ekolublin.pl/?name=wsparcie_finansowe Dziękujemy!
Olsztyn koło Częstochowy
Olsztyn koło Częstochowy
・Drogi Podatniku, jeśli chcesz przekazać nam swój jeden procent, pamiętaj że możesz to tylko zrobić do końca kwietnia. Nasz KRS 0000089573 PAMIĘTAJ O NAS!!!
Krotoszyn
Krotoszyn
・Fundacja Złotowianka, u. Widokowa 1,77-400 Złotów informuje, że na podstawie zgłoszenia MAC nr 2015/1306/OR i pozwolenia Fundacji nr 275/2015/1306/OR przeprowadziła zbiórkę publiczną dn. 13.04.2018 r. Celem zbiórki było zebranie pieniędzy na leczenie i rehabilitację Nikoli Olejnik z Krotoszyna. Zbiórkę w formie kwesty do puszek przeprowadzono na otwarciu sezonu motocyklowego w Lutogniewie. Zebrano kwotę 1.005 zł.
Gdańsk
Gdańsk
・Kiedy płuca osoby chorej na mukowiscydozę mają około 20-25% wydolności nie jest ona w stanie funkcjonować bez dodatkowego tlenu, do podawania którego niezbędne jest posiadanie koncentratora tlenu. Chory w stanie skrajnej niewydolności oddechowej przez miesiące, a nawet lata nie jest w stanie ani na chwilę obyć się bez podłączonego tlenu. Nawet krótkie wyjście do innego pomieszczenia czy toalety nie jest bez niego możliwe.
Cała Polska
Cała Polska
・Kim jesteśmy? Jesteśmy organizacją utworzoną przez chorych i ich rodziny, których łączy chęć pomocy ludziom dotkniętym dramatem SLA (Stwardnienie Boczne Zanikowe). Wiemy nie tylko jak ciężka jest ta choroba i ile trudności się z nią wiąże, bo sami ich doświadczamy, ale również wiemy jak powinna wyglądać fachowa i profesjonalna opieka nad chorym na SLA. Co to jest SLA?
Malbork
Malbork
・PRZEKAŻ NAM SWÓJ 1% Oddajesz swój 1%? Nie bądź obojętny na los bezdomnych zwierząt. Przyłącz się i ratuj razem z nami. Będziemy ogromnie wdzięczni, jeśli spośród wielu organizacji pożytku publicznego (OPP), wybiorą Państwo właśnie Malborskie Stowarzyszenie Przyjaciół Zwierzat "REKS" Wystarczy, że w swoim PIT, wpiszesz nr. KRS: 0000297262
Cała Polska
Cała Polska
・Jest mały a daje wielkie możliwości. Ma zastosowanie w każdej dziedzinie. Wpływa na życie od najmłodszych lat po seniorów. Jest bohaterem! A kto, lub co? Przedstawiamy państwu trzy powody dlaczego każdy chce go mieć . 1% części naszego podatku może trafić do wybranej organizacji pozarządowej zamiast do budżetu państwa. Zadecyduj nie tylko gdzie chcesz aby trafiły Twoje pieniądze ale co ważniejsze na co mają być przeznaczone.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam