Giełda rzeczy
Reklama
Pomioechówek
Pomioechówek
・Oddam za darmo, prawie nowy uzywany ok. 5 razy , nie zniszczony firmy Vermeiren. Stalowy
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym przyjmie meble biurowe: szafy, szafki zamykane, biurka, krzesła, stół konferencyjny, niszczarkę oraz kserokopiarkę. Jesteśmy organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmieniamy życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwiamy im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy.
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym przyjmie papier ksero, segregatory, przybory biurowe (długopisy, zakreślacze itp). Jesteśmy organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmieniamy życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwiamy im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy.
Stryszawa
Stryszawa
・Organizacja przyjmie sprawną kserokopiarkę (nie ma znaczenia format, może być A4 lub A3), nie ma znaczenia skąd, oby tylko była możliwość wysłania jej kurierem.
Cała Polska
Cała Polska
・Posiadam materiały na temat obiektów sakralnych takich jak sanktuaria i inne miejsca kultu w woj.śląskim, dotyczą zarówno tych mniej i bardziej znanych. Zapraszam zarówno osoby indywidualne jak i NGO czy prafie. Chętnych proszę o kontakt.
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, Wymieniłem w firmie wszystkie meble, i stare mam do oddania, są to: * 6 biurek wymiary 120, 160 i 180cm * kontener do biurka * szafeczka do biurka * stolik komputerowy * 2x szafka otwarta na dokumenty * szafa na ubrania (rozłożona) * wieszak z lustrem * 2x drewniane zagłowia do łóżek * stolik owalny szklany chc się wszsytkiego pozbyć więc do zabrania wszystko na raz.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam