Giełda rzeczy
Reklama
Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Olsztyn,Opole
Warszawa, Łódź, Zielona Góra, Szczecin, Wrocław, Trójmiasto, Poznań, Toruń, Bydgoszcz, Katowice, Kraków, Olsztyn,Opole
・Autorka z pokaźnym dorobkiem literackim podzieli się swoimi utworami, tematyka- różna ( w tym społeczna i LGBT). Zapraszam: - nauczycieli akademickich -nauczycieli szkół średnich -teatry profesjonalne i amatorskie -grupy filmowe oraz absolwentów i studentów szkół filmowych - osoby pracujące z młodzieżą -organizacje szkolne i studenckie -osoby pracujące z młodzieżą - organizacje społeczne i broniące praw mniejszości.
cała Polska
cała Polska
・Wszystkie organizacje, które planują imprezy związane z obchodami 100lecia niepodległości Polski zachęcam do nabycia maskotki wzorowanej na Kasztance Józefa Piłsudskiego. To uszyty w Polsce prześliczny konik z książką i mapą w eleganckim pudełku. Rewelacja roku 2018!
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym przyjmie meble biurowe: szafy, szafki zamykane, biurka, krzesła, stół konferencyjny, niszczarkę oraz kserokopiarkę. Jesteśmy organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmieniamy życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwiamy im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy.
Warszawa
Warszawa
・Towarzystwo Pomocy Głuchoniewidomym przyjmie papier ksero, segregatory, przybory biurowe (długopisy, zakreślacze itp). Jesteśmy organizacją pomagającą głuchoniewidomym na obszarze całej Polski. Zmieniamy życie osób głuchoniewidomych, którym z racji podwójnej dysfunkcji ekstremalnie trudno jest komunikować się z innymi. Umożliwiamy im integrację ze społeczeństwem, edukację i zdobycie pracy.
Warszawa
Warszawa
・mamy do oddania 4 komputery klasy Pentium 4HT, dosyć stare ale moze komus się przydadzą np. jako maszyna do pisania/ serwer linuksowy/ komputer linuksowy dla poczatkujacego/ na części. Najchętniej przekażemy sprzęt organizacji pozarządowej. nr 1 srebrny radeon x550 256mb 128bit zasilacz feel350atx plyta gigabyte GA-8I945PLGE-RH Pentium 4 HT 3.0 1GB RAM HDD 150 GB brak naklejki licencyjnej wyczyszczony nr 3 "logic" Pentium 4HT 2.4 1,5 GB RAM
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam