Giełda rzeczy
Białystok
Białystok
・Jeśli ktoś ma do oddania sprawną używaną pralkę. To chętnie weżmę dla osoby bardzo potrzebującej , matki samotnie wychowującej 2 dzieci
Pruśce (gm. Rogoźno, pow. obornicki)
Pruśce (gm. Rogoźno, pow. obornicki)
・Zbliża się okres zimowy, w trakcie którego trudno o jakąś rozrywkę w naszej małej miejscowości. Mamy salę przy remizie OSP, które chcemy przeznaczyć na miejsce spotkań.
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, Robiliśmy z mężem porządki w szafie i mamy kilka rzeczy do oddania w dobre ręce;) * swetrów, * golfów, * podkoszulek, * majtek, * koszul (vistula, bytom, itp ); kurtek dzinsowych, * butów, * szalików, * dzinsów itp. Wszystko jest bardzo dobrej jakości (b dobry skład, założone kilka razy, czasem ani razu i jest z metką, czyściutkie, uprane, uprasowane) Uzbierało się nam 5 kartonów. Chętnie oddamy w dobre ręce:)
Katowice
Katowice
・Stowarzyszenie MERITUM (Katowice - Ligota) odda biurko w dobrym stanie. Jest jeszcze jedno, ale wymaga reperacji - sklejenia boku. Oczywiście biurko jest bez przedmiotów stojących na nim. Odbiór osobisty. Trzeba sobie zorganizować transport i kogoś do noszenia 😊
Gdańsk
Gdańsk
・Dzień dobry, Posiadamy do oddania zestaw mebli biurowych w Gdańsku. Poniżej lista: Krzesło sankowe Krzesło obrotowe Krzesło obrotowe Krzesło sankowe Krzesło sankowe Krzesło sankowe Regał Kontener Krzesło na 4 nogach Krzesło na 4 nogach Krzesło obrotowe Krzesło obrotowe Krzesło obrotowe Kontener drewniany 43x50 Kontener drewniany 43x50 Sofa czerowna 3 osobowa Meble będą do przekazania w dniu 29 grudnia 2017 r.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam