Lokale
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Centrum Warszawy, ulica Narbutta 30 – to adres nieruchomości idealnej na ekskluzywne biuro do wynajęcia klasy A. Oferta dotyczy całościowego wynajmu nieruchomości w Warszawie. Ponad 600 metrów kwadratowych przestrzeni, apartamenty, ogród, parking, pełna infrastruktura, a także lokalizacja w śródmieściu to główne zalety nieruchomości.
Warszawa
Warszawa
・Społeczne Centrum Bez Barier prowadzone przez Spółdzielnię Socjalną WOLA oferuje przestrzeń konferencyjno – szkoleniową (sala 20m2 do 15 osób i sala 50m2 do 40 osób). To przytulne i kameralne miejsce na wolskim Muranowie, w powojennej kamienicy u zbiegu ulic Smoczej i Nowolipki, w bliskim sąsiedztwie ul. Jana Pawła i Al. Solidarności (dobra komunikacja zarówno tramwajowa jak i autobusowa, bliskość stacji metra Ratusz Arsenał).
Warszawa
Warszawa
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną * aula od 106-435 osób * sala kinowa (112 miejsc) * sala wykładowa od 41 do 84 osób * sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób * sala konferencyjna do 20 osób Wyposażenie sal : * rzutnik multimedialny * nagłośnienie i mikrofony * laptop-opcjonalnie * flipchart-opcjonalnie Do dyspozycji Państwa są: * stołówka
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry, Poszukujemy terenu zielonego z dala od zabudowań miejskich w celu organizacji 3-dniowego festiwalu muzyczno-kulturalnego na przełomie czerwca i lipca 2019 roku. Poszukujemy terenu o minimalnej powierzchni 2 hektarów w znacznej odległości od większych skupisk ludności, najlepiej minimum 3 kilometry od najbliższej wsi. Mogą to być tereny leśne, polne lub pofabryczne.
Warszawa
Warszawa
・„bMAL – klub artystyczny” to Miejsce Aktywności Lokalnej, czyli miejsce otwarte na lokalną społeczność oraz ich inicjatywy. Jest on zlokalizowany na warszawskim Centrum Handlowym Galeria Bemowo. W bMALu łączą się różne przestrzenie: wystawiennicza, warsztatowa, co-workingowa i relaksacyjna, dzięki czemu goście mogą brać udział w różnorodnych projektach oraz realizować własne pomysły.
Katowice
Katowice
・Fundacja Rzecz Społeczna poszukuje organizacji, które chciałyby wspólnie podnająć lokal na biuro w Katowicach. Zapraszamy do kontaktu: Dagmara Kubik 668 128 018 dagmara@rzeczspoleczna.pl
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy do Skandynawskiego Miejsca w samym centrum Warszawy! Oferujemy na wynajem 3 sale szkoleniowe (Oslo, Bergen, Tromsø) w doskonałej lokalizacji tuż przy wyjściu z Metra Politechnika. W naszym Skandynawskim Miejscu poczujesz klimat „hygge”. Sale urządzone są w prostym i przytulnym stylu skandynawskim. Każda sala wyposażona jest w stół, krzesła konferencyjne, tablicę suchościeralną oraz sprzęt CD/mp3.
Dadaj k / Ramsowa na Warmii
Dadaj k / Ramsowa na Warmii
・Szukasz sali na konferencję lub szkolenie? Hotel Star Dadaj Resort & Spa oferuje bazę szkoleniowo-konferencyjną.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam