Lokale
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Witam serdecznie! Przepraszam, że w tym dziale umieszczam post ale nie wiem do której kategorii go zaliczyć. Potrzebuje porady, wskazówki odpowiedzi od osób, ktore kierują szkołą lub to robiły. Prowadzę stowarzyszenie i potrzebujemy podnając z dwie sale w szkole dla zakładanego studium policealnego.
Warszawa
Warszawa
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną * aula od 106-435 osób * sala kinowa (112 miejsc) * sala wykładowa od 41 do 84 osób * sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób * sala konferencyjna do 20 osób Wyposażenie sal : * rzutnik multimedialny * nagłośnienie i mikrofony * laptop-opcjonalnie * flipchart-opcjonalnie Do dyspozycji Państwa są: * stołówka
Poznań
Poznań
・Zapraszamy do skorzystania z oferty wynajmu gabinetu na Jeżycach. Wynajem na stałe, na dni i godziny. Szczegóły do uzgodnienia. Zapraszamy do oglądania.
Warszawa
Warszawa
・Polski Związek Niewidomych wynajmie atrakcyjny lokal w centrum Warszawy o powierzchni 25 - 50 m2. Cena 70 zł/netto za m2 + koszty eksploatacji. Budynek znajduje się przy ul. Jasnej 22 (centrum Warszawy, dobry dojazd, blisko do metra).
Warszawa
Warszawa
・Fundacja nieprowadząca działalności gospodarczej podnajmie pokój z przeznaczeniem na biuro. Najchętniej już umeblowane (3 biurka, szafa) i na linii metra. Oferty prosimy kierować na adres: biuro@idpf.pl
Warszawa
Warszawa
・Okręg Warszawski Związku Polskich Artystów Plastyków wynajmie lokal o pow. 20 m2 w Domu Artysty Plastyka przy ul. Mazowieckiej 11a w Warszawie. Lokal usytuowany jest na III piętrze w budynku z windą i całodobową ochroną. Oferty proszę przesyłać na adres e-mail: owzpap@owzpap.pl
Wrocław
Wrocław
・OGŁOSZENIE Fundacja U Źródeł poszukuje na terenie Wrocławia lokalu na swoją działalność. Potrzeby fundacji to: sala na wykłady, nieduże pomieszczenie na biuro, aneks kuchenny i toaletę. Fundacja może współdzielić przestrzeń z inną organizacją pozarządową czy też firmą. Jest otwarta na różne warianty współprzestrzenne jak i współfinansowane.
Warszawa, Sadyba
Warszawa, Sadyba
・Fundacja Kokonovo podnajmie salę na cele prowadzenie gabinetu terapeutycznego, logopedycznego, poradni i inne. Sala znajduje się w Fundacji Kokonovo, na ul. Św. Bonifacego 92 w Warszawie (Mokotów - Sadyba). Sala posiada klimatyzator, kanapę, biurko, krzesło. Sala ma ok 12 m2 powierzchni. Zainteresowane osoby prosimy o kontakt na adres biuro@kokonovo.org.pl.
Chełm
Chełm
・Jeśli szukasz w Chełmie miejsca na: – szkolenie – rozmowy kwalifikacyjne – rozmowy z klientami – spotkania – spotkania towarzyskie- nieoficjalne – spotkania integracyjne – itp To dobrze trafiłeś! Zalety naszej sali: – powierzchnia 75m2 – miejsce do 40 osób w zależności od ustawienia krzeseł i stolików – wifi – dogodna lokalizacja, parking – dogodna dla niepełnosprawnych – miła i komfortowa Inne możliwości:
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam