Lokale
Reklama
Dodane wczoraj
Lublin
Lublin
・Zapraszamy do wynajmu sal szkoleniowych w biurowcu przy ul. Granicznej 4/7,8 (II piętro). Lokal znajduje się w ścisłym centrum Lublina z dogodnym dojazdem komunikacji miejskiej, w odległości kilkunastu metrów od przystanku MPK. Budynek posiada własny parking.
Dodane wcześniej
Chrzanów
Chrzanów
・W związku z realizacją projektu Ambasada Kreatywności i utworzeniem nowe przedsiębiorstwa społecznego w ramach wsparcia Małopolskiego Ośrodka Wsparcia Ekonomii Społecznej. Nasze stowarzyszenie poszukuje lokalu do wynajęcia o powieszchni 120-140 m2 na terenie Chrzanowa lub Trzebini w województwie małopolskim. Lokal z przeznaczeniem na działalność społeczną i usługową w ramach nowo powstającego przedsiębiorstwa społecznego.
Międzychód
Międzychód
・Witam, Posiadam duze 4 pokojowe ( 2 poziomy ) mieszkanie , ktore wynajem tylko za oplaty Stowarzyszeniu lub Fundacji. Prosze o kontakt
Warszawa
Warszawa
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną: aula od 106-435 osób sala kinowa (112 miejsc) sala wykładowa od 41 do 84 osób sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób sala konferencyjna do 20 osób Wyposażenie sal : • rzutnik multimedialny • nagłośnienie i mikrofony • laptop-opcjonalnie • flipchart-opcjonalnie Do dyspozycji Państwa są: • stołówka • Bistro z kawiarnią
Warszawa
Warszawa
・Dobry adres to najlepsza wizytówka dla organizacji pozarządowej. Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich działaczy pozarządowych dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów własnej działalności. Oferujemy Państwu prestiżową lokalizację w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.
Chełm
Chełm
・Sala na szkolenia, warsztaty, spotkania, rozmowy kwalifikacyjne, doradztwo itp. Miła, ciepła i przestronna, parter, w poblizu parkingi Dodatkowo możliwość: serwisu kawowego, obsługi cateringu, rzutnika, wifi, flipczartu
Kraków
Kraków
・Wynajmiemy jeden lub dwa pokoje w lokalu, na I piętrze w zadbanej kamienicy przy Małym Rynku. Całość ma 34,5 m2- w tym jeden pokój 12 m2, drugi 15,60 m2. Centralne ogrzewanie.
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
・Klubokawiarnia Aquarium (Galeria Bielska BWA, I piętro) ul. 3 Maja 11, Bielsko-Biała Taka sala szkoleniowa to rzadkość. Wyróżnia się na tle innych dostępnych w okolicy wyjątkową przestrzenią w otoczeniu sztuki oraz niezwykłą panoramą, które sprzyjają kreatywnemu myśleniu. W samym centrum miasta! Dla naszych Gości przygotowujemy zdrowe przekąski, na bazie naturalnych składników. Serwujemy kawę najwyższej jakości oraz herbaty organiczne.
Warszawa
Warszawa
・Prywatne Centrum Kształcenia Zawodowego oferuje pomieszczenia do celów szkoleniowych. Centrum mieści się na Pradze Północ, w budynku u zbiegu ulic Brzeskiej i Kijowskiej, w bliskim sąsiedztwie dworca PKP Warszawa Wschodnia. Lokalizacji sprzyja sprawna komunikacja zarówno tramwajowa, autobusowa i stacja metra Stadion Narodowy oraz arterie komunikacyjne.
Warszawa
Warszawa
・Szukamy chętnych, którzy chcą poprawić swoje warunki lokalowe. Jeśli prowadzisz niewielką organizację non-profit i szukasz siedziby w Warszawie, mamy dla Ciebie rozwiązanie.
Warszawa
Warszawa
・Sala o powierchni 50 metrów wyposażona w stoły, krzesła, flipchart, rzutnik, nagłośnienie z zapleczem sanitarnym i kuchennym. Komfortowe warunki pracy dla grup do 20 osób. Dogodna lokalizacja. Cena 40 zł za godzinę, minimalna opłata 120 zł. Wystawimy rachunek. Prosimy umawiać się przez telefon 695556800.
Warszawa
Warszawa
・Społeczne Centrum Bez Barier prowadzone przez Spółdzielnię Socjalną WOLA oferuje przestrzeń konferencyjno – szkoleniową. Centrum mieści się na wolskim Muranowie, w powojennej kamienicy u zbiegu ulic Smoczej i Nowolipki, w bliskim sąsiedztwie arterii komunikacyjnej Warszawy jaką jest ul. Jana Pawła i Al. Solidarności. Lokalizacji sprzyja sprawna komunikacja zarówno tramwajowa jak i autobusowa.
Warszawa, Ursynów
Warszawa, Ursynów
・Szukam nietuzinkowych osób/ firm z pomysłem do współpracy Miejsce: Niepubliczne przedszkole na Ursynowie , blisko stacji metra, przyjazne dla mam i dzieci! Sala: 40 m2 sala wyłożona w dużej części wykładziną, wyposażona w duże lustro na ścianie (2 x3 m) druga mniejsza sala ok 25 m 2 Wyposażenie: materacyki, klocki terapeutyczne , wysokiej jakości zabawki Zajęcia: taniec/gimnastyka/warsztaty skierowane do mam i dzieci
Warszawa
Warszawa
・Dobry adres to najlepsza wizytówka dla każdej organizacji pozarządowej. Wirtualne Biuro jest idealnym rozwiązaniem dla wszystkich działaczy pozarządowych dbających o obniżenie kosztów utrzymania biura oraz obsługi sekretariatu, a więc optymalizację kosztów własnej działalności. Oferujemy Państwu prestiżową lokalizację w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 115.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam