Lokale
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Prowadzisz organizację i aktualnie poszukujesz lokalu na siedzibę?
Dodane przedwczoraj
Warszawa
Warszawa
・Wynajmę kameralny gabinet psychologowi, terapeucie, psychiatrze, coachowi, ale również innemu specjaliście, np. dietetykowi.
Reklama
Dodane wcześniej
WARSZAWA- Mokotów
WARSZAWA- Mokotów
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Doskonale trafiłeś Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną * aula od 106-435 osób * sala konferencyjna - kinowa (112 miejsc) * sala wykładowa od 41 do 84 osób * sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób * sala konferencyjna do 20 osób Wyposażenie sal : * rzutnik multimedialny * nagłośnienie i mikrofony * laptop-opcjonalnie * flipchart-opcjonalnie
Kraków
Kraków
・Jeżeli szukają Państwo sali (opcjonalnie z zapleczem gastronomicznym) do organizacji kameralnego rodzinnego lub pracowniczego spotkania zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy sprawdzonym obiektem z 10letnim stażem i rosnącą renomą.
Kraków
Kraków
・Do wynajęcia na godziny dla plastyków, psychologów, terapeutów, a także na spotkania biznesowe, rekrutacyjne, warsztaty i spotkania: duży pokój (ok 35 m2) na I piętrze przy Małym Rynku- lokalizacja świetnie skomunikowana - blisko Dworzec PKP, autobusowy, tramwaje, busy. Cichy i ciepły. Koszt godziny zależny od ilości wynajmowanych godzin (od 35 zł).
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy lokalu lub powierzchni ekspozycyjnej na galerię sztuki - malarstwo, fotografia. Organizujemy wystawy, aukcje , eventy. Zapewniamy profesjonalną promocję w Social Media. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy organizacji/ instytucji do współdzielenia lokalu biurowego na Pradze Południe blisko ronda Wiatraczna. Powierzchnia 42,5 m2; 2 pokoje (jeden przejściowy) łazienka, kuchnia. Wyposażony i wykorzystywany do prac biurowych.
Poznań
Poznań
・Fundacja Soy Latino poszukuje w Poznaniu lokalu do wynajęcia na prowadzenie działalności statutowej. Powierzchnia od 40 - 80 m2, woda, prąd, co, kanaliza. Lokal moze znajdowac się w piwnicy, suterynie, na poddaszu, może też być samodzielnym pawilonem. Najchętniej zlokalizowanego Na Piątkowie, Winogradach, Naramowicach, Podalanach, Strzeszynie, Suchym Lesie, Sołaczu, Winiarach.
Lublin
Lublin
・Do wynajęcia na godziny dla psychologów, terapeutów, logopedów, pedagogów a także na spotkania biznesowe, rekrutacja: przytulny, nowy (od października) pokój - ciepłe barwy (żółty, beżowy i biały - na ścianach), meble z ikei, półka z książkami z zakresu psychoterapii. Również szafka z zabawkami edukacyjnymi dla dzieci - można korzystać :)
Zofiówka
Zofiówka
・Przystanek Zofiówka to przytulny ośrodek edukacyjno-wypoczynkowy prowadzony przez Fundację Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Piękny Świat”. To miejsce w środku lasu, blisko miasta (15 minut od Łodzi i Pabianic, 7 minut od Centrum Handlowego Ptak i autostrady A1), a jednocześnie daleko od zgiełku, w otoczeniu dwóch rezerwatów przyrody.
Wrocław
Wrocław
・Rozwijający się Chór poszukuje lokalu do wynajęcia lub do współdzielenia na przystępnych warunkach we Wrocławiu. Funkcjonujemy od roku i zauważamy coraz większą potrzebę spotykania się w jednym miejscu, w którym mogłyby się na stałe odbywać nasze próby muzyczne, warsztaty i inne kameralne przedsięwzięcia artystyczne.
Warszawa
Warszawa
・Lokal 140 m. oraz 3 mniejsze pomieszczenia do zagospodarowania na różnego typu zajęcia . Warszawa ochota .Kontakt tel. Piotr 500 770 845 e mail: savate@op.pl
Wisła
Wisła
・SZUKAMY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJw górskiej, spokojnej okolicy pod budowę Domu stowarzyszenia wspólnoty pustynników. gdzie całorocznie prowadzić będziemy Rekolekcje Pustyni, konferencje i szkolenia dla wolontariuszy. Prosimy o pomoc i udostępnianie tej informacji.
Poznań
Poznań
・Młoda Fundacja "Nie wykluczaj mnie" poszukuje lokalu do użyczenia/wynajmu w celu utworzenia siedziby fundacji. http://www.niewykluczajmnie.pl/
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam