Lokale
Reklama
Warszawa/Ursynów
Warszawa/Ursynów
・Zapraszam do odkupienia ¼ udziałów w Centrum Psychologicznym „Zmiana”. Poradnia powstała w 2017r., przeznaczona jest do pracy indywidualnej, grupowej, prowadzenia warsztatów oraz treningów.
Wrocław
Wrocław
・Zapraszamy Państwa do zapoznania się z najlepszą ofertą wynajmu sal szkoleniowych w ścisłym centrum Wrocławia, w bezpośredniej bliskości dworca głównego PKP a jednocześnie z dala od zgiełku. Jesteśmy obiektem szkoleniowo-konferencyjnym zajmującym się kompleksową organizacją wszelkich szkoleń, konferencji, spotkań, wydarzeń itd.
Chełm
Chełm
・Jeśli szukasz w Chełmie miejsca na: – szkolenie – rozmowy kwalifikacyjne – rozmowy z klientami – spotkania – spotkania towarzyskie- nieoficjalne – spotkania integracyjne – itp To dobrze trafiłeś! Zalety naszej sali: – powierzchnia 75m – miejsce do 40 osób w zależności od ustawienia krzeseł i stolików – wifi – dogodna lokalizacja, parking – dogodna dla niepełnosprawnych – miła i komfortowa Inne możliwości:
Szczecin
Szczecin
・Witam, Poszukuje pomieszczenia na biuro do wynajęcia, w kwocie do 2000zł brutto z opłatami na dwa lata. E-mail do kontaktu biuro@gds.szczecin.pl Tel. 603313899
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
・Podejmiemiy współpracę i udostępnimy pomieszczenie na prowadzenie biura Projektu. Lokal mieści się w budynku w Siemianowicach Śląskich, na parterze, zagwarantowany dostep do zaplecza socjalnego, budynek monitorowany.
Kraków
Kraków
・We wspólnym lokalu wynajmiemy jeden lub dwa pokoje, na I piętrze w zadbanej kamienicy przy Małym Rynku. Całość ma 34,5 m2- w tym jeden pokój 12 m2, drugi 15,60 m2. Centralne ogrzewanie.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja działająca na rzecz osób niepełnosprawnych zaprasza do współpracy w zakresie organizacji konferencji, wykładów, warsztatów. Możemy udostępnić przestronne lokale na wykłady oraz mniejsze zamykane pomieszczenia na szkolenia itp. W budynku znajduje się profesjonalnie wyposażona kuchnia do dyspozycji firmy cateringowej. Zapraszamy do współpracy!
Warszawa
Warszawa
・Wynajmę 2 gabinety psychoterapeutyczne do sesji indywidualnych, terapii par lub zajęć grupowych. Oferta skierowana do psychologów, pedagogów, psychoterapeutów, logopedów, coachów i trenerów, lub innych specjalistów wymagających komfortowych warunków pracy w trakcie terapii, konsultacji, szkoleń… Gabinety są w pełni wyposażone, jasne, kameralne klimatyzowane. Są również dostosowane do prowadzenia terapii grupowej bądź warsztatów.
Trójmiasto
Trójmiasto
・Jesteśmy zainteresowani wynajęciem (na dłuższy okres czasu) lokalu 350m2 lub więcej na działalność rozrywkowo-edukacyjną o dużym wymiarze społecznym. Musi znajdować się w pobliżu głównego ciągu komunikacyjnego na terenie całego Trójmiasta.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam