Lokale
Zofiówka
Zofiówka
・Przystanek Zofiówka to przytulny ośrodek edukacyjno-wypoczynkowy prowadzony przez Fundację Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Piękny Świat”. To miejsce w środku lasu, blisko miasta (15 minut od Łodzi i Pabianic, 7 minut od Centrum Handlowego Ptak i autostrady A1), a jednocześnie daleko od zgiełku, w otoczeniu dwóch rezerwatów przyrody.
Wrocław
Wrocław
・Rozwijający się Chór poszukuje lokalu do wynajęcia lub do współdzielenia na przystępnych warunkach we Wrocławiu. Funkcjonujemy od roku i zauważamy coraz większą potrzebę spotykania się w jednym miejscu, w którym mogłyby się na stałe odbywać nasze próby muzyczne, warsztaty i inne kameralne przedsięwzięcia artystyczne.
Wrocław
Wrocław
・W raz z pojawieniem sie idei prowadzenia charytatywnej kafejki Fundacja W związku z rakiem poszukuje lokalu do wynajecia.... Ponieważ każda złotówka jest dla nas bardzo wazna chcielibysmy aby lokal nie byl zbyt drogi .
Warszawa
Warszawa
・Potrzebujesz sali do zorganizowania szkolenia, warsztatów, sesji pracy grupowej, spotkania z dziennikarzami? A może poszukujesz gabinetu do indywidualnej lub małżeńskiej sesji psychoterapii, coachingu, doradztwa? Zapraszamy do skorzystania z oferty PlacKonstytucji6.pl. Mamy do dyspozycji nowocześnie wyposażoną salę szkoleniowo-warsztatową oraz przytulny gabinet w doskonałej lokalizacji w centrum Warszawy.
Warszawa
Warszawa
・Prowadzisz organizację i aktualnie poszukujesz lokalu na siedzibę? Zapraszamy do nas!
Małopolska
Małopolska
・Dom seniora sprzedam, który posiada wszystkie pozwolenia. Nowy bez przeszłości.
Warszawa
Warszawa
・Pracujesz w organizacji pozarządowej i potrzebujecie sal do realizacji działań projektowych? Zatrudnieni u was psychoterapeuci potrzebują gabinetów na swoją działalność? Rozpoczynacie prowadzenie warsztatów lub szkoleń i nie stać was na drogi wynajem? Zapraszamy do wynajmowania pokoi terapeutycznych i sal warsztatowych w naszym Centrum.
Warszawa
Warszawa
・Lokal 140 m. oraz 3 mniejsze pomieszczenia do zagospodarowania na różnego typu zajęcia . Warszawa ochota .Kontakt tel. Piotr 500 770 845 e mail: savate@op.pl
Wisła
Wisła
・SZUKAMY NIERUCHOMOŚCI GRUNTOWEJw górskiej, spokojnej okolicy pod budowę Domu stowarzyszenia wspólnoty pustynników. gdzie całorocznie prowadzić będziemy Rekolekcje Pustyni, konferencje i szkolenia dla wolontariuszy. Prosimy o pomoc i udostępnianie tej informacji.
Poznań
Poznań
・Młoda Fundacja "Nie wykluczaj mnie" poszukuje lokalu do użyczenia/wynajmu w celu utworzenia siedziby fundacji. http://www.niewykluczajmnie.pl/
Rzeszów. Atrakcyjne warunki cenowe, wyremontowane pomieszczenia.Poszukujemy partnera do użytkowania lokalu w centrum mista. Lokal po remoncie, atrakcyjne warunki cenowe, dobry metraż (2 pomieszczenia lub inne opcje). Zainteresowanych prosimy o kontakt pod nr 605289682.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja poszukuje organizacji ngo / najchętniej / jako partnera do lokalu użytkowego na preferencyjnuch warunkach wynajmu. Lokal ma 170 m kw powierzchni, kilak duzych sal, biuro, kuchnię, ubikację.
Warszawa
Warszawa
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Doskonale trafiłeś. Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną Ø aula od 106-435 osób, Ø sala kinowa (112 miejsc), Ø sala wykładowa od 46 do 84 osób, Ø sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób, Ø sala konferencyjna do 22 osób. Wyposażenie sal : * rzutnik multimedialny * nagłośnienie i mikrofony * laptop-opcjonalnie * flipchart-opcjonalnie Do dyspozycji Państwa są:
Poznań
Poznań
・Wyinkubuj swoje wydarzenie w Pireusie ! Inkubator Kultury Pireus w Poznaniu bezpłatnie udostepnia przestrzeń na poznańskim Łazarzu na wydarzenia kulturalne i społeczne: spotkania, wystawy, warsztaty, próby, kameralne koncerty itp. Wydarzenia mogą być bezpłatne lub odpłatne, przestrzeń udostęniamy zarówno dla NGO jak i osób prywatnych. Nie oferujemy środków finansowych na organizację wydarzenia.
Łódź
Łódź
・Klub Sportowy poszukuje sali 100-120 metrów na salę ćwiczeń
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam