Lokale
Łódź
Łódź
・Centrum Promocji i Rozwoju Inicjatyw Obywatelskich OPUS zaprasza do bezpłatnego korzystania z 1. Łódzkiego Coworkingu Obywatelskiego: Gdzie: Łódź ul. Narutowicza 8/10, Co: miejsce do pracy (biurko/internet); sala konferencyjna do 10 os., zaplecze socjalne (kuchnia, jadalnia, kawa herbata) oraz bezpłatne doradztwo ogólne i specjalistyczne związane z rejestracją i prowadzeniem organizacji pozarządowej.
Warszawa
Warszawa
・Sale szkoleniowe i konferencyjne – przestrzeń na spotkania, zebrania, warsztaty, narady, śniadania biznesowe, konsultacje, sesje terapeutyczne, pracę w małych grupach i …inne. Sale (od 30m2 do ok.100m2) są jasne, przestronne, z regulowanym dostępem do światła dziennego. Jest klimatyzacja. Szczególnie polecamy salę z widokiem na wschodnią część stolicy, m. in. Ogród Saski czy Stadion Narodowy.
Zofiówka
Zofiówka
・Przystanek Zofiówka to przytulny ośrodek edukacyjno-wypoczynkowy prowadzony przez Fundację Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Piękny Świat”. To miejsce w środku lasu, blisko miasta (15 minut od Łodzi i Pabianic, 7 minut od Centrum Handlowego Ptak i autostrady A1), a jednocześnie daleko od zgiełku, w otoczeniu dwóch rezerwatów przyrody.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam