Lokale
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy lokalu lub powierzchni ekspozycyjnej celem uruchomienia galerii sztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Warszawa
Warszawa
・Planujesz konferencję lub szkolenie? Doskonale trafiłeś Uczelnia Łazarskiego oferuje profesjonalną bazę szkoleniowo-konferencyjną * aula od 106-435 osób * sala kinowa (112 miejsc) * sala wykładowa od 41 do 84 osób * sala ćwiczeniowa od 24 do 40 osób * sala konferencyjna do 16 osób Wyposażenie sal : * rzutnik multimedialny * nagłośnienie i mikrofony * laptop-opcjonalnie * flipchart-opcjonalnie Do dyspozycji Państwa są:
Warszawa
Warszawa
・Sale szkoleniowe i konferencyjne – przestrzeń na spotkania, zebrania, warsztaty, narady, śniadania biznesowe, konsultacje, sesje terapeutyczne, pracę w małych grupach i …inne. Sale (od 30m2 do ok.100m2) są jasne, przestronne, z regulowanym dostępem do światła dziennego. Jest klimatyzacja. Szczególnie polecamy salę z widokiem na wschodnią część stolicy, m. in. Ogród Saski czy Stadion Narodowy.
Warszawa
Warszawa
・Udostepnię nieodpłatnie klub muzyczny w centrum Warszawy na ciekawe inicjatywy i wydarzenia.
Zofiówka
Zofiówka
・Przystanek Zofiówka to przytulny ośrodek edukacyjno-wypoczynkowy prowadzony przez Fundację Rozwoju Dzieci i Młodzieży „Piękny Świat”. To miejsce w środku lasu, blisko miasta (15 minut od Łodzi i Pabianic, 7 minut od Centrum Handlowego Ptak i autostrady A1), a jednocześnie daleko od zgiełku, w otoczeniu dwóch rezerwatów przyrody.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam