Organizacja oferuje pracę, współpracę
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Reklama
Dodane dzisiaj
Wrocław
Wrocław
・REKRUTACJA (PRACA) – WROCŁAW (osoba ze znajomością języków: rosyjskiego i polskiego) Stanowisko: SPECJALISTA (REFERENT) SEKRETARIATU SZKOŁY JĘZYKA I KULTURY POLSKIEJ „POLONUS” WE WROCŁAWIU do spraw administracyjnych i kancelaryjnych oraz rekrutacji i konsultacji słuchaczy.
Reklama
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie OPTA poszukuje osoby na stanowisko recepcjonistki/recepcjonisty. Zakres obowiązków: * organizacja pracy recepcji, * obsługa klienta – telefoniczna i bezpośrednia, * koordynowanie zeszytu zapisów klientów, * obsługa bieżącej korespondencji (tradycyjnej i elektronicznej), * koordynacja przepływu informacji w Stowarzyszeniu oraz prawidłowego obiegu dokumentów, * prowadzenie i nadzorowanie grafiku rezerwacji sal,
Elbląg
Elbląg
・Centrum Rozwoju Społeczno-Ekonomicznego poszukuje Asystentkę/a Projektu - miejsce pracy Elbląg. Na stanowisku Asystenta Projektu będziesz odpowiedzialny za: * rekrutację uczestników projektu; * promocję prowadzonych przedsięwzięć projektowych; * ewaluację i monitoring realizowanych działań projektowych; * prowadzenie dokumentacji projektowej wytworzonej w ramach powierzonego stanowiska pracy; * pomiar wskaźników projektu;
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Zarządzanie i administracja w organizacji pozarządowe i grupie nieformalnej
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia czterech spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Wolontariat. Wolontariat szkolny.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Kreowanie wizerunku w organizacji pozarządowej i społeczności lokalnej.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań dwudniowych w zakresie: Temat warsztatu: Warsztaty pisania i przygotowania wniosków w zakresie finansowania działań organizacji pozarządowych
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia w dwóch ośrodkach cyklu 3 spotkań. Temat warsztatów: Komunikacja społeczna, interpersonalna oraz animacja kultury w organizacji pozarządowej.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Skuteczne NGO. Podstawy prawne funkcjonowania org. pozarządowych.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Ochrona danych osobowych w organizacji.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Pozyskiwanie funduszy zewnętrznych dla organizacji pozarządowych.
Radom
Radom
・W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje trenera/szkoleniowca do przeprowadzenia dwóch spotkań w zakresie: Temat szkolenia/warsztatu: Księgowość w organizacji pozarządowej.
Wroclaw
Wroclaw
・Publiczne Przedszkole Integracyjne Fundacji "Promyk Słońca" we Wrocławiu zatrudni na stanowisko nauczyciela wspomagającego. Wymagane wykształcenie kierunkowe, tj. pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna lub zintegrowana. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w wymiarze 7 godzin pracy dydaktycznej dziennie. Zachęcamy do aplikacji.
Wrocław
Wrocław
・Publiczne Przedszkole Integracyjne "Promyk Słońca" we Wrocławiu zatrudni na stanowisko nauczyciela przedszkolnego. Wymagane posiadanie wykształcenia kierunkowego, tj. pedagogiki przedszkolnej i wczesnoszkolnej lub zintegrowanej. Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, praca w wymiarze 7 godzin pracy dydaktycznej dziennie. Zachęcamy do aplikacji.
Wrocław
Wrocław
・Integracyjny żłobek „Promyk Słońca” ul. Manganowej 10 we Wrocławiu, przyjmie do pracy opiekunkę dziecięcą. Wykształcenie zgodne z wymogami (tj. pielęgniarka, położna, nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej lub pedagog opiekuńczo-wychowawczy, pedagog społeczno-wychowawczy, pedagog wczesnej edukacji, terapeuta pedagogiczny). Praca na podstawie umowy o pracę, 7 godz. pracy dydaktycznej/dzień. Zachęcamy do przesyłania CV.
Kraków
Kraków
・Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna TPD poszukuje do współpracy fizjoterapeuty. Oferujemy 2/5 etatu oraz możliwość realizacji dodatkowych godzin na umowę zlecenia. Atrakcyjne wynagrodzenie. Praca głównie w godzinach popołudniowych.
Radom
Radom
・Oferta pracy: Doradca mobilny dla organizacji pozarządowych W zawiązku z realizacją zadania publicznego „Skuteczni Menadżerowie Społeczni” dofinansowanego w ramach Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich 2018 - Stowarzyszenie „Razem dla Radomki poszukuje: Doradcy dla organizacji pozarządowych do prowadzenia Mobilnego Punktu Doradczego Zakres obowiązków: - prowadzenie mobilnego punktu doradczego dla organizacji pozarządowych;
Kraków
Kraków
・Fundacja Dzieła Kolpinga w Polsce poszukuje kandydata/ki na stanowisko: Specjalista/ka ds. promocji. Szukamy osoby zaangażowanej społecznie, która chciałyby włączyć się w działania związane z promocją aktywności i projektów Fundacji Dzieła Kolpinga w Polsce. Zakres obowiązków: Do obowiązków osoby zatrudnionej na stanowisku będzie należało:
Warszawa
Warszawa
・Warsztaty Terapii Zajęciowej przy WOT KTA w Warszawie przyjmą instruktora terapii zajęciowej. Praca na umowę o pracę, pon. - piąt, w godz. 8,00 - 16,00
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do współpracy Dogoterapeutów do pracy na terenie Warszawy. Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres biuro@kokonovo.org.pl.
Wrocław
Wrocław
・Dyrektor Wrocławskiego Centrum Integracji ogłasza nabór na wolne urzędnicze stanowisko: SPECJALISTA MONITORINGU WE WROCŁAWSKIM CENTRUM INTEGRACJI
Warszawa
Warszawa
・Zatrudnimy nauczycieli, absolwentów lub studentów ostatnich lat kierunków ścisłych lub pedagogicznych do prowadzenia zajęć z robotyki z wykorzystaniem klocków LEGO i komputerów w szkołach podstawowych na terenie Warszawy. Poszukujemy osób twórczych, odpowiedzialnych i komunikatywnych. Praca od września/października. Praca na umowę zlecenie. Godziny pracy do uzgodnienia. Oferty prosimy przesyłać na adres: pracownia@nowoczesnaedukacja.com.pl
Szczawin Duży
Szczawin Duży
・Stowarzyszenie „Prodesse” zatrudni pracowników do przedszkola Szczawinkowo na stanowisko: Nauczyciel religii Wymagania: * wykształcenie zgodne z rozporządzeniem MEN * doświadczenie w pracy z dziećmi, * wysokie umiejętności interpersonalne, Zakres wykonywanych zadań: * prowadzenie zajęć z języka angielskiego zgodnie z podstawą programową * przygotowywanie pomocy dydaktycznych * udział w radach pedagogicznych
Warszawa
Warszawa
・Niepubliczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna EDUKACJA działająca od 1998 roku poszukuje do pracy terapeuty z uprawnieniami do diagnozy i terapii SI. Wymagania na stanowisko terapeuty: - uprawnienie do diagnozowania SI, - wykształcenie wyższe (magister), - łatwość w nawiązywaniu kontaktu z dziećmi, - łagodne, miłe usposobienie, - poczucie humoru, - twórczy i kreatywny sposób prowadzenia zajęć,
Warszawa
Warszawa
・Kampania Przeciw Homofobii poszukuje osoby, która w najbliższym okresie dołączy do zespołu pracowniczego. Termin nadsyłania zgłoszeń: 05.08.2018 r. Zapraszamy! Stanowisko Dyrektor_ka Zarządzający_a. Cel istnienia stanowiska Zapewnienie realizacji Strategii Działania KPH, płynności pracy i dalszego rozwoju organizacji. Miejsce w strukturze organizacyjnej
Lublin
Lublin
・Fundacja Sempre a Frente poszukuje osoby na stanowisko Prowadzący Grup Rozwojowych. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem. Ogłoszenie o pracę nr 3/PS/2018 Fundacja Sempre a Frente rozpoczyna realizację projektu „Przystanek Sempre - placówka wsparcia dziennego z oddziaływaniami socjoterapeutycznymi”.
Lublin
Lublin
・Fundacja Sempre a Frente poszukuje osoby na stanowisko Prowadzący Grup Rozwojowych. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem. Ogłoszenie o pracę nr 2/PS/2018 Fundacja Sempre a Frente rozpoczyna realizację projektu „Przystanek Sempre - placówka wsparcia dziennego z oddziaływaniami socjoterapeutycznymi”.
Szczawin Duży
Szczawin Duży
・Stowarzyszenie „Prodesse” zatrudni pracowników do przedszkola Szczawinkowo na stanowisko: Nauczyciel języka angielskiego Wymagania: * wykształcenie zgodne z rozporządzeniem MEN * doświadczenie w pracy z dziećmi, * wysokie umiejętności interpersonalne, Zakres wykonywanych zadań: * prowadzenie zajęć z języka angielskiego zgodnie z podstawą programową * przygotowywanie pomocy dydaktycznych * udział w radach pedagogicznych
Lublin
Lublin
・Fundacja Sempre a Frente poszukuje osoby na stanowisko Kierownika/czki Placówki Wsparcia Dziennego Przystanek Sempre. Zapraszamy do zapoznania się z ogłoszeniem. Ogłoszenie o pracę nr 1/PS/2018 Fundacja Sempre a Frente rozpoczyna realizację projektu „Przystanek Sempre - placówka wsparcia dziennego z oddziaływaniami socjoterapeutycznymi”.
Szczawin Duży
Szczawin Duży
・Stowarzyszenie „Prodesse” zatrudni pracowników do przedszkola Szczawinkowo na stanowisko: Opiekun Wymagania: * wykształcenie minimum średnie (preferowane wykształcenie wyższe – pedagogiczne lub pokrewne), * doświadczenie w pracy z dziećmi, * wysokie umiejętności interpersonalne, Zakres wykonywanych zadań: * pomoc nauczycielowi w organizowaniu i prowadzeniu pracy opiekuńczo-wychowawczej
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam