Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane przedwczoraj
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Wrocław
Wrocław
・Fundacja z wieloletnim doświadczeniem oferuje współpracę dla realizatorów projektów - jako podwykonawca - przy realizacji projektów EFS na terenie woj. Dolnośląskiego, Opolsiego, Lubuskiego i Małopolskiego w zakresie rekrutacji UP, DZ, IPD, PP, szkoleń kompetencyjnych i zawodowych, staży oraz zakładania działalności gospodarczej.
Tczew
Tczew
・Poszukujemy trenerów do realizacji szkoleń dla nauczycieli z następującej tematyki: * „Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - nauczanie z wykorzystaniem metody projektu” dla 1 grupy, 16 godzin szkolenia. * „Matematyka w fizyce i informatyce” 1 grupa 16 godzin szkolenia * „Kurs – Warsztat pracy szkolnego doradcy zawodowego” 1 grupa 24 h szkolenia
Dodane wcześniej
Belgrade, Serbia
Belgrade, Serbia
・The Good Governance Fund (GGF) provides technical assistance to support governance and economic reforms in Bosnia and Herzegovina, Georgia, Moldova, Serbia and Ukraine. The assistance is intended to help these countries to become more resilient to external and internal shocks, both political and economic, and support further poverty reduction, growth and stability.
dolnośląskie - Chojnów, Nowy Kościół, Jedlina Zdrój
dolnośląskie - Chojnów, Nowy Kościół, Jedlina Zdrój
・W związku z rozpoczęciem realizacji projektu EFS ze szkoleniami językowymi dla osób dorosłych bezrobotnych i pracujących z terenu województwa dolnośląskiego, poszukujemy: Lektor języka angielskiego Miejsce: Chojnów, Nowy Kościół, Jedlina Zdrój OBOWIĄZKI:
Dolny Śląsk
Dolny Śląsk
・Fundacja Eudajmonia to prężnie działająca organizacja pozarządowa specjalizująca się we wzmacnianiu potencjału osób, które są z różnych przyczyn wykluczone bądź narażone na wykluczenie społeczne. W związku z aktywizacją zawodową i społeczną osób z niepełnosprawnościami pilnie poszukujemy osób do pracy w roliasystentów na terenie całego Dolnego Śląska. FORMAZATRUDNIENIA:umowa zlecenie/ samozatrudnienie OPIS STANOWISKA
Dolny Śląsk
Dolny Śląsk
・Fundacja Eudajmonia poszukuje koordynatorów projektów oraz pracowników wdrażających projekty EFS Opis stanowiska pracy: * Nadzór nad realizacją projektów społecznych * przygotowywanie umów, dokumentacji projektowej, raportów, * przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia projektów (wnioski o płatność, praca w systemie SL2014), * monitoring realizacji wskaźników, monitoring płatności,
Kraków
Kraków
・www.szlachetnapaczka.pl [http://www.szlachetnapaczka.pl/] STOWARZYSZENIE WIOSNA– organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.
wybrane gminy w Polsce
wybrane gminy w Polsce
・W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „Ferie z ekonomią” (kontynuacja projektu z ubiegłych lat „Na własne konto”). Poszukujemy studentów kierunków ekonomia oraz finanse i bankowość, którzy zaangażują się we współpracy z nauczycielem w prowadzenie zajęć dla gimnazjalistów na wsiach podczas jednego tygodnia ferii zimowych 2018.
Województwo dolnośląskie
Województwo dolnośląskie
・Poszukujemy osób, które wspomogą rekrutację na szkolenie z języka angielskiego w województwie dolnośląskim (powiat: wołowski, lubański, lwówecki, jeleniogórski, dzierżoniowski, kłodzki). Szkolenie skierowane jest do osób, które łącznie spełniają poniższe kryteria: - bezrobotni; - w wieku od 18 do 50 lat z max. wykształceniem średnim lub 50 + niezależnie od wykształcenia; Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość stałej współpracy.
Opole, Cała Polska
Opole, Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko ANALITYK, TESTER OPROGRAMOWANIA (Opole, cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * interesują Cię zaawansowane projekty informatyczne, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Asystent/-tka Działu Administracji (praca zdalna) Zakres obowiązków: * księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z wynajmem samochodów * obsługa systemu finansowo – księgowego * wprowadzanie faktur * weryfikacja i monitorowanie wpłat
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 3 osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznychweryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Cała Polska
Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko PROGRAMISTA DELPHI LUB .NET (cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * programowanie to Twoja pasja, * masz możliwość i interesuje Cię wykonywanie pracy zdalnej, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Wrocław
Wrocław
・WID Wrocławska Inicjatywa Doradcza poszukuje energicznej, zdecydowanej i kreatywnej osoby do współpracy na stanowisku "Specjalista ds. reklamy/marketingu internetowego – praca zdalna, dodatkowa."
Bytom Odrzański, powiat nowosolski
Bytom Odrzański, powiat nowosolski
・Zatrudnię pracownika socjalnego przy realizacji projektu. 1/2 etatu do X.2018r. Wymagane doświadczenie w pracy z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym, dyspozycyjnośc, mobilność oraz znajmość tematyki funduszy unijnych. Doświadczenie w proawdzeniu biura, dokumentacji oraz programów biurowych. Osoby mające czas wyłącznie po południu -prosze nie odpowiadać na ofertę.
Bytom Odrzański ,powiat nowosolski
Bytom Odrzański ,powiat nowosolski
・Zatrudnię do projektu pośrednika pracy. Wymiar 1/2 etatu do X 2018. Wymagane doświadczenie, mobilność, komunikatywność., znajomość tematyki funduszy unijnych, obsługa komputera,pakiet biurowy.Praca z osobami zagrożonymi wykluczeniem społecznym. Osoby mające czas wyłącznie po południu proszę nie odpowiadać na ofertę.
Bytom Odrzański, powiat nowosolski
Bytom Odrzański, powiat nowosolski
・Zatrudnię terapeutę spec. ds uzależnień. Bytom Odrzański, powiat nowosolski.
Bytom Odrzański , powiat Nowosolski
Bytom Odrzański , powiat Nowosolski
・Zatrudnię doradcę zawodowego do stworzenia i aktualizacji IPD dla 45 osób. Wymagane udokumentowane doświadczenie,mobilność. Osoby mające czas wyłącznie popołudniu - proszę nie odpowiadać na ofertę.
Warszawa
Warszawa
・Praca dodatkowa dla studentów w dziedzinach nieruchomości isztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Polska
Polska
・OPIEKUN ZESPOŁU KONSULTANTÓW – praca zdalna Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw.
Warszawa
Warszawa
・Na potrzeby działu gospodarczego Fundacji. Praca dodatkowa z domu, przy komputerze. www.foundation.org.pl
Wrocław
Wrocław
・Fundacja Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych Jesteś My sprawująca opiekę prawną nad Teatrem Arka we Wrocławiu,pilnie zatrudni osobę w charakterze organizatora widowni spektakli teatralnych, oraz organizacji wyjazdów na festiwale krajowe i zagraniczne. Poszukujemy osoby odważnej, z doświadczeniem,samodzielnej, operatywnej, energicznej, pomysłowej, ze znajomością przynajmniej jednego języka obcego.
cała Polska
cała Polska
・Poszukujemy trenerów z zakresu ochrony środowiska do realizacji ogólnopolskich szkoleń regionalnych dla przedstawicieli JST z zakresu szeroko rozumianego zarządzania ochroną przyrody i możliwości finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.
Łódź, Wałbrzych, Warszawa
Łódź, Wałbrzych, Warszawa
・Fundacja Pomocy Dzieciom „Happy Kids” poszukuje rodzin do prowadzenia rodzinnych domów dziecka.Zadaniem rodziny będzie opieka i wychowanie dzieci w systemie tradycyjnym, tworząc atmosferę przyjazną prawidłowemu rozwojowi dzieci. Oferujemy: – Stałą pracę – Możliwość realizacji potrzeb związanych z pomocą dzieciom krzywdzonym i porzuconym przez rodziców – Dobre warunki płacowe i zatrudnienia (etat dla prowadzącego placówkę oraz dla wychowawcy)
Wrocław
Wrocław
・Zajęcia pozalekcyjne z dziećmi Zatrudnię lektora języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym, lubiącym pracę z dziećmi. Może być osoba w trakcie studiów. Nauczyciel będzie mógł prowadzić zajęcia wg własnego programu nauczania oraz z wykorzystaniem naszej tablicy multimedialnej. Tygodniowo 3- 4 zajęcia po 45 min. Spotkania będą odbywać się w małych grupach ( 8-10 osób). Dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia przy ul.
Wrocław
Wrocław
・Instytut Edukacji Społecznej, w imieniu lidera projektu, poszukuje osób do pracy na stanowisku: asystent osób niepełnosprawnych: Praca to: * towarzyszenie przy codziennych działaniach osób niepełnosprawnych * stawka to 16 zł brutto za godzinę * ilość godzin do uzgodnienia, * wsparcie w postaci obligatoryjnego 3 tygodniowego szkolenia (praktyka i teoria) * zatrudnienie od połowy listopada do 2017 do końca 2019 roku
Kraków
Kraków
・Ośrodek Psychoterapii Dorosłych Dzieci Alkoholików - KCTU (Kraków ul.Jerzmanowskiego 40) poszukuje terapeuty do pracy w zespole ambulatorium w wymiarze pełnego etatu. Wymagania: - wykształcenie kierunkowe: specjalista psychoterapii uzależnień i/lub psychoterapeuta - doświadczenie w pracy terapeutycznej z pacjentami uzależnionymi i współuzależnionymi - chęć rozwoju i zaangażowania w pracę zespołu specjalistów KCTU
Wrocław
Wrocław
・Fundacja Manufaktura Inicjatyw poszukuje doradcy zawodowego/pośrednika pracy/trenera pracy dla osób niepełnosprawnych Kogo poszukujemy: Osoby z umiejętnościami organizacyjnymi, komunikatywnej, chętnej do pracy w sektorze NGO, posiadającej doświadczenie w zakresie doradztwa zawodowego i/lub rekrutacji i/lub pośrednictwa pracy. Forma zatrudnienia: Umowa zlecenie. Okres zatrudnienia/czas pracy:
Wrocław
Wrocław
・Fundacja Manufaktura Inicjatyw poszukuje Koordynatora i Specjalisty ds. rozliczeń projektów aktywizacji zawodowej finansowanych ze środków EFS/POWER i PFRON. Miejsce pracy: Wrocław Zakres obowiązków: - współudział w nadzorze realizacji projektów zgodnie z przyjętym harmonogramem rzeczowo-finansowym oraz zgodnie z zasadami POWER i wytycznymi PFRON, - nadzór nad personelem projektowym i wykonawcami, - współpraca z partnerami projektu,
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam