Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane przedwczoraj
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Łódź, Warszawa
Łódź, Warszawa
・Fundacja JiM tworzy lepszy świat dla osób z autyzmem. Prowadzi Klinikę Diagnozy i Terapii JiM, Przedszkole, Szkołę Podstawową, Gimnazjum, Szkołę Przysposabiającą do pracy oraz Warsztaty Terapii Zajęciowej. Razem z osobami dorosłymi z autyzmem i z Zespołem Aspergera tworzy program Silniejsza Dorosłość. JiM organizuje tysiące rodziców, opiekunów i self-adwokatów w Kluby JiM, gdzie razem tworzą wielką siłę.
Wrocław
Wrocław
・Fundacja z wieloletnim doświadczeniem oferuje współpracę dla realizatorów projektów - jako podwykonawca - przy realizacji projektów EFS na terenie woj. Dolnośląskiego, Opolsiego, Lubuskiego i Małopolskiego w zakresie rekrutacji UP, DZ, IPD, PP, szkoleń kompetencyjnych i zawodowych, staży oraz zakładania działalności gospodarczej.
Tczew
Tczew
・Poszukujemy trenerów do realizacji szkoleń dla nauczycieli z następującej tematyki: * „Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - nauczanie z wykorzystaniem metody projektu” dla 1 grupy, 16 godzin szkolenia. * „Matematyka w fizyce i informatyce” 1 grupa 16 godzin szkolenia * „Kurs – Warsztat pracy szkolnego doradcy zawodowego” 1 grupa 24 h szkolenia
Dodane wcześniej
Belgrade, Serbia
Belgrade, Serbia
・The Good Governance Fund (GGF) provides technical assistance to support governance and economic reforms in Bosnia and Herzegovina, Georgia, Moldova, Serbia and Ukraine. The assistance is intended to help these countries to become more resilient to external and internal shocks, both political and economic, and support further poverty reduction, growth and stability.
Łódź
Łódź
・Dom Samotnej Matki w Łodzi zatrudni terapeutę od stycznia 2018 r. Wymiar czasu pracy 15 godzin tygodniowo. Tylko umowa o pracę. Możliwość elastycznych godzin pracy. Zgłoszenia CV i LM do 15.12.2017 r. na adres email: dsm@csr.org.pl Do głównych zadań osoby zatrudnionej na stanowisku terapeuty będzie należało między innymi: 1. Wsparcie i poradnictwo na rzecz klientów Domu Samotnej Matki.
Kraków
Kraków
・www.szlachetnapaczka.pl [http://www.szlachetnapaczka.pl/] STOWARZYSZENIE WIOSNA– organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.
wybrane gminy w Polsce
wybrane gminy w Polsce
・W imieniu Europejskiego Funduszu Rozwoju Wsi Polskiej zapraszamy do wzięcia udziału w projekcie edukacji ekonomicznej „Ferie z ekonomią” (kontynuacja projektu z ubiegłych lat „Na własne konto”). Poszukujemy studentów kierunków ekonomia oraz finanse i bankowość, którzy zaangażują się we współpracy z nauczycielem w prowadzenie zajęć dla gimnazjalistów na wsiach podczas jednego tygodnia ferii zimowych 2018.
Opole, Cała Polska
Opole, Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko ANALITYK, TESTER OPROGRAMOWANIA (Opole, cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * interesują Cię zaawansowane projekty informatyczne, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Asystent/-tka Działu Administracji (praca zdalna) Zakres obowiązków: * księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z wynajmem samochodów * obsługa systemu finansowo – księgowego * wprowadzanie faktur * weryfikacja i monitorowanie wpłat
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 3 osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznychweryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Cała Polska
Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko PROGRAMISTA DELPHI LUB .NET (cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * programowanie to Twoja pasja, * masz możliwość i interesuje Cię wykonywanie pracy zdalnej, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Wrocław
Wrocław
・WID Wrocławska Inicjatywa Doradcza poszukuje energicznej, zdecydowanej i kreatywnej osoby do współpracy na stanowisku "Specjalista ds. reklamy/marketingu internetowego – praca zdalna, dodatkowa."
Warszawa
Warszawa
・Praca dodatkowa dla studentów w dziedzinach nieruchomości isztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Dobroń
Dobroń
・WYMAGANIA: * wykształcenie wyższe pedagogiczne * pasja i radość w pracy z dziećmi, * kreatywność, odpowiedzialność, cierpliwość, sumienność, * aktualna książeczka zdrowia do celów sanitarno - epidemiologicznych. OFERUJEMY: * atrakcyjne warunki zatrudnienia * pracę w ambitnym i doświadczonym zespole, * elastyczne godziny pracy od poniedziałku do piątku, na terenie Dobronia, * możliwość rozwoju zawodowego.
Zgierz
Zgierz
・Ośrodek Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu zatrudni rejestratorkę. Praca w pełnym wymiarze. ZAKRES OBOWIĄZKÓW - Kompleksowa obsługa procesu rejestracji i wizyty pacjenta - rejestrowanie udzielanych świadczeń zdrowotnych w systemie informatycznym do celów rozliczenia z NFZ - udzielanie informacji o zakresie świadczonych usług - prowadzenie dokumentacji medycznej,
Zgierz
Zgierz
・Ośrodek Wczesnej Interwencji Polskiego Stowarzyszenia na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Zgierzu zatrudni psychologa do pracy w ramach Poradni Zdrowia Psychicznego dla dzieci Opis stanowiska
Polska
Polska
・OPIEKUN ZESPOŁU KONSULTANTÓW – praca zdalna Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw.
Łódź
Łódź
・Poszukujemy pracownika świetlicy środowiskowej w ramach projektu "Zabieramy dzieci z bramy!" Wymagania: Kryteria obligatoryjne: • Wykształcenie: zgodnie z art. 26 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemu pieczy zastępczej tj.: a) wykształcenie wyższe:
Warszawa
Warszawa
・Na potrzeby działu gospodarczego Fundacji. Praca dodatkowa z domu, przy komputerze. www.foundation.org.pl
cała Polska
cała Polska
・Poszukujemy trenerów z zakresu ochrony środowiska do realizacji ogólnopolskich szkoleń regionalnych dla przedstawicieli JST z zakresu szeroko rozumianego zarządzania ochroną przyrody i możliwości finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.
Łódź
Łódź
・ALEA CENTRUM TERAPII AUTYZMU POSZUKUJE TERAPEUTY INTEGRACJI SENSORYCZNEJ OCZEKUJEMY: -WYKSZTAŁCENIE KIERNUKOWE -SAMODZIELNOŚĆ -ZAANGAŻOWANIE W PRACĘ -UMIEJĘTNOŚĆ PRACY W GRUPIE GWARANTUJEMY: -SZKOLENIA -MOŻLIWOŚĆ ROZWOJU -ELASTYCZNY CZAS PRACY -PRACĘ W ZGRANYM ZESPOLE CV PROSIMY WYSYŁAĆ NA ADRES alea.alea@tlen.pl
Łódź
Łódź
・ALEA CENTRUM TERAPII AUTYZMU poszukuje neurologopedy Oczekujemy : -wykształcenie kierunkowe -samodzielność -zaangażowanie w pracę -umiejętność pracy w grupie Gwarantujemy: -szkolenia -pracę w zgranym zespole -możliwośc rozwoju -elastyczny wymiar pracy CV prosimy przesyłać na adres alea.alea@tlen.pl
Łódź
Łódź
・Poszukujemy wychowawcy do pracy z dziećmi w rodzinnym domu dziecka w Łodzi. Osoba zainteresowana pracą u nas musi spełniać ustawowe warunki 1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; 2) wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
Czarnocin, Piotrków Tryb.
Czarnocin, Piotrków Tryb.
・Poszukujemy wychowawcy do pracy z dziećmi w rodzinnym domu dziecka w Czarnocinie. Osoba zainteresowana pracą u nas musi spełniać ustawowe warunki 1) nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej zawieszona ani ograniczona; 2) wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego;
Łódź, Wałbrzych, Warszawa
Łódź, Wałbrzych, Warszawa
・Fundacja Pomocy Dzieciom „Happy Kids” poszukuje rodzin do prowadzenia rodzinnych domów dziecka.Zadaniem rodziny będzie opieka i wychowanie dzieci w systemie tradycyjnym, tworząc atmosferę przyjazną prawidłowemu rozwojowi dzieci. Oferujemy: – Stałą pracę – Możliwość realizacji potrzeb związanych z pomocą dzieciom krzywdzonym i porzuconym przez rodziców – Dobre warunki płacowe i zatrudnienia (etat dla prowadzącego placówkę oraz dla wychowawcy)
woj pomorskie,łódzkie,warmińsko-mazurskie, mazowieckie
woj pomorskie,łódzkie,warmińsko-mazurskie, mazowieckie
・Poszukujemy osób, firm i organizacji z terenów województwa warmińsko-mazurskiego, pomorskiego, łódzkiego, mazowieckiego, które zaangażują się w działania/podejmą pracę przy projekcie, w jednej z następujących opcji: - opcja 1: rekrutacja uczestników do projektu, - opcja 2: rekrutacja uczestników + przeprowadzenie szkoleń zawodowych/doradztwa zawodowego. W odpowiedzi poprosimy o przesłanie informacji o:
Wolin
Wolin
・Organizacja pozarządowa poszukuje do pracy w placów e rehabilitacyjnej (Warsztat Terapii Zajęciowej) fizjoterapeuty lub rehabilitanta - rehabilitacja ruchowa. Forma zatrudnienia i zarobki - do ustalenia.
Warszawa
Warszawa
・* Praca stała oraz dodatkowa /status studenta/ * Oferujemy: szkolenie wdrażające, wsparcie koordynatora merytorycznego – infolinia, nieodpłatny dostęp do profesjonalnego programu /bazy danych/, dla liderów mozliwość awansu w strukturach Fundacji.
Białystok
Białystok
・W związku z rozwojem Spółdzielnia Socjalna Jachtdruk poszukuje współpracownika na stanowisko: Trener szkoleń BHP dla ngo Miejsce stażu: cała Polska Zakres zadań: * przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, raportów, * przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkolenia, * współpraca przy realizacji szkoleń, * współpraca z zespołem szkoleniowym oraz instytucjami nadzorującymi. Oczekiwania:
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam