Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane dzisiaj
Lublin i woj. lubelskie
Lublin i woj. lubelskie
・Fundacja Centrum Rozwiązań Biznesowych, młoda, prężnie rozwijającą się organizacją działającą na rynku lokalnym i krajowy poszukuje trenerów do prowadzenia szkoleń w ramach realizowanych projektów z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2014-2020 Obszary tematyczne w jakich poszukujemy trenerów: -Grafika komputerowa -Programowanie komputerowe -Programowanie serwisów www -Odnawialne źródła energii
Poznań
Poznań
・REGIONALNY OŚRODEK POLITYKI SPOŁECZNEJ W POZNANIU oferuje pracę na Stanowisku: ds. komunikacji Komórka organizacyjna: Dział Koordynacji Integracji Społecznej Informacje dodatkowe: etat w projekcie Interreg Social(I)Makers (czas trwania projektu do 31.07.2020 r.) 1. Zakres wykonywanych zadań na stanowisku:
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Firma szkoleniowa poszukuje trenerów na terenie całej Polski do poprowadzenia szkoleń z zakresu: -przedsiębiorczości -doradztwa zawodowego -kosmetologii i wizażu -cukiernictwa -spawania -psychologii -magazynowania -gastronomii -fryzjerstwa -budownictwa -informatyki -florystyki - carvingu -barmana i baristy - krawiectwa -obsługi kas fiskalnych i sprzedaży -opieki nad osobami starszymi - opieki nad dziećmi - księgowości
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. dla swojego Klienta poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznych * weryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Dodane przedwczoraj
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. (nr 15604) poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy zdalnej na stanowisko: ANKIETER, KONSULTANT TELEFONICZNY (praca zdalna). Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do klientów indywidualnych w celu przeprowadzenia ankiety badającej poziom zadowolenia z zakupionego produktu z branży rtv, agd. Niczego nie sprzedajesz. Kontaktujesz się z klientami, którzy już coś wcześniej kupili.
Dodane wcześniej
woj. mazowieckie
woj. mazowieckie
・W związku z realizowanym zleceniem poszukujemy do współpracy trenerów do realizacji szkoleń dotyczących edukacji ekologicznej w zakresie zanieczyszczenia powietrza (pojecie niskiej emisji i przyczyny jej powstania. Skutki ekologiczne i zdrowotne zanieczyszczonego powietrza; grupy osób najbardziej narażone na skutki niskiej emisji) na terenie woj. mazowieckiego. Szkolenia skierowane do uczniów szkół podstawowych i gimnazjów.
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Tczew
Tczew
・Poszukujemy trenerów do realizacji szkoleń dla nauczycieli z następującej tematyki: * „Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - nauczanie z wykorzystaniem metody projektu” dla 1 grupy, 16 godzin szkolenia. * „Matematyka w fizyce i informatyce” 1 grupa 16 godzin szkolenia * „Kurs – Warsztat pracy szkolnego doradcy zawodowego” 1 grupa 24 h szkolenia
lubelskie
lubelskie
・Pragniemy poinformować, iż od dnia 01.11.2017 rozpoczęliśmy realizację projektu pn. "Samodzielni". Okres realizacji projektu: 01.11.2017 r. – 31.01.2019 r. Cel projektu: nabycie, podniesienie lub zmiana kwalifikacji i umiejętności zawodowych zgodnie z potrzebami Uczestników Projektu i regionalnego rynku pracy, zwiększające zatrudnienie wśród 80 osób z niepełnosprawnościami w wieku produkcyjnym, zamieszkałych na terenie województwa lubelskiego.
Kraków
Kraków
・www.szlachetnapaczka.pl [http://www.szlachetnapaczka.pl/] STOWARZYSZENIE WIOSNA– organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.
Świdnik
Świdnik
・Polskie Stowarzyszenie na rzecz Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną Koło w Świdniku, Dzienne Centrum Aktywności poszukuje pedagoga specjalnego, który uzyskał tytuł co najmniej licencjata na kierunku pedagogiki specjalnej lub rozpoczął przed 1 października 2012 r. studia na kierunku pedagogika specjalna i uzyskał tytuł licencjata. Planowane zatrudnienie na umowę o pracę w zastępstwie od 02 stycznia 2018 r., w wymiarze 1 etatu.
Lublin
Lublin
・REKRUTACJA TRWA! Projekt Włącz się! Program aktywizacji społeczno-zatrudnieniowej, skierowany jest do 80 osób z obszaru woj. lubelskiego osób wykluczonych lub zagrożonych wykluczeniem społ. lub ubóstwem z powodu niepełnosprawności spełniających łącznie poniższe kryteria: * wiek 18-64 * pozostające bez zatrudnienia * zamieszkałe na terenie województwa lubelskiego (w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego)
Opole, Cała Polska
Opole, Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko ANALITYK, TESTER OPROGRAMOWANIA (Opole, cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * interesują Cię zaawansowane projekty informatyczne, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Asystent/-tka Działu Administracji (praca zdalna) Zakres obowiązków: * księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z wynajmem samochodów * obsługa systemu finansowo – księgowego * wprowadzanie faktur * weryfikacja i monitorowanie wpłat
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 3 osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznychweryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Warszawa
Warszawa
・Praca dodatkowa dla studentów w dziedzinach nieruchomości isztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
lubelskie
lubelskie
・Pragniemy poinformować, iż od dnia 01.10.2017 rozpoczęliśmy realizację projektu pn. "Kurs na pracę".Okres realizacji projektu: 01.10.2017 r. – 30.09.2018 r.
Polska
Polska
・OPIEKUN ZESPOŁU KONSULTANTÓW – praca zdalna Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw.
Lublin
Lublin
・Organizacja poszukuje ANALITYKA FINANSOWEGO 1. Zadania: Administracja systemem zarządzania kosztami Udział w procesie budżetowania i prognozowania wyników finansowych Wdrażanie nowych rozwiązań w celu optymalizacji kosztów Współpraca z działem księgowości Udział w zamknięciu miesiąca i bieżąca kontrola poprawności księgowania kosztów Wsparcie realizacji rocznych celów biznesowych poprzez wykonywanie analiz ilościowych
Lublin
Lublin
・Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko POŚREDNIKA PRACY w LUBLINIE. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych. Obowiązki: - Nawiązywanie i utrzymywanie kontaktu z pracodawcami, - Pozyskiwanie ofert pracy, - Pozyskiwanie miejsc do odbywania staży - Dobór kandydatów pod kątem oczekiwań pracodawców,
Lublin
Lublin
・Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (np. filologia angielska); - udokumentowane doświadczenie w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego; - duża dyspozycyjność (praca z osobami dorosłymi, zajęcia będą odbywać się w ciągu tygodnia - w godzinach popołudniowych oraz w weekendy); - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób dorosłych.
Warszawa
Warszawa
・Na potrzeby działu gospodarczego Fundacji. Praca dodatkowa z domu, przy komputerze. www.foundation.org.pl
cała Polska
cała Polska
・Poszukujemy trenerów z zakresu ochrony środowiska do realizacji ogólnopolskich szkoleń regionalnych dla przedstawicieli JST z zakresu szeroko rozumianego zarządzania ochroną przyrody i możliwości finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.
Wolin
Wolin
・Organizacja pozarządowa poszukuje do pracy w placów e rehabilitacyjnej (Warsztat Terapii Zajęciowej) fizjoterapeuty lub rehabilitanta - rehabilitacja ruchowa. Forma zatrudnienia i zarobki - do ustalenia.
Warszawa
Warszawa
・* Praca stała oraz dodatkowa /status studenta/ * Oferujemy: szkolenie wdrażające, wsparcie koordynatora merytorycznego – infolinia, nieodpłatny dostęp do profesjonalnego programu /bazy danych/, dla liderów mozliwość awansu w strukturach Fundacji.
Białystok
Białystok
・W związku z rozwojem Spółdzielnia Socjalna Jachtdruk poszukuje współpracownika na stanowisko: Trener szkoleń BHP dla ngo Miejsce stażu: cała Polska Zakres zadań: * przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, raportów, * przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkolenia, * współpraca przy realizacji szkoleń, * współpraca z zespołem szkoleniowym oraz instytucjami nadzorującymi. Oczekiwania:
Lublin
Lublin
・Fundacja „OIC Poland” poszukuje osób chętnych do odbycia bezpłatnego stażu/praktyki studenckiej na stanowisku asystent koordynatora projektu. Dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy możliwość zorganizowania sześciomiesięcznego stażu płatnego z Funduszu Pracy. Staż: asystent koordynatora projektu Oferujemy: * zapoznanie się ze specyfiką pracy w tzw. III sektorze, * pracę w prężnie rozwijającej się organizacji pozarządowej,
Lublin
Lublin
・Fundacja „OIC Poland” poszukuje osób chętnych do odbycia bezpłatnego stażu/praktyki studenckiej na stanowisku asystent koordynatora projektu. Dla osób zarejestrowanych w Urzędzie Pracy możliwość zorganizowania sześciomiesięcznego stażu płatnego z Funduszu Pracy. Staż: asystent koordynatora projektu Oferujemy: * zapoznanie się ze specyfiką pracy w tzw. III sektorze, * pracę w prężnie rozwijającej się organizacji pozarządowej,
Lublin
Lublin
・Dołącz do zespołu „Kargusek” Spółdzielni Socjalnej i stwórz z nami WARSZTATOWENIĘ – miejsce rozwoju pasji. Poznajmy się!
Przybiernów
Przybiernów
・organizacja pozarządowa poszukuje oligofrenopedagoga do pracy w placówce realizującej obowiązek szkolny, forma umowy o pracę, możliwość dłuższej współpracy, miejsce : Przybiernów/ powiat Goleniów, Zachodniopomorskie
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam