Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane dzisiaj
Kraków
Kraków
・Poszukujemy świetnej osoby, która zasili nasze szeregi! Potrzebujemy otwartej, pomysłowej i pracowitej osoby! Chcemy, by nasz Klub rozwijał się coraz bardziej, a do tego niezbędny jest kreatywny zespół! Poniżej zamieszczamy nasze wymagania. Ale jeśli nie spełniasz ich, a możesz wnieść do nas świeży powiew pomysłów i zaskoczyć nas zupełnie czymś innym- wyślij swoje zgłoszenie! Życie pisze niezwykłe scenariusze:)
Warszawa
Warszawa
・Zainteresowane osoby zapraszamy do aplikowania na stanowiska:
Kraków
Kraków
・Fundacja Sustinae zatrudni pracownika socjalnego. Od kandydatów oczekujemy wykształcenia zgodnego z art. 116 ust. 1 ustawy z dnia 12 marca 2004 roku o pomocy społecznej. Oferujemy pracę na cały etat na podstawie umowy o pracę. Mile widziane doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością. Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres: praca.sustinae@gmail.com [praca.sustinae@gmail.com] do dnia 15.12.2017 roku.”
Reklama
Dodane wcześniej
Kraków
Kraków
・Dzieło Pomocy św. Ojca Pio, organizacja pożytku publicznego, od lat odmienia losy ludzi doświadczających i zagrożonych bezdomnością. Szukamy do pracy kandydatów, którzy pomogą nam realizować naszą misję. POSZUKUJEMY w naborze otwartym, OFERUJĄC umowę o pracę: PRACOWNIKA DZIAŁU POMOCY DORAŹNEJ (DPD)
Kraków
Kraków
・Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy poszukuje pracownika na stanowisko: SPECJALISTA DS. FINANSÓW W MAŁOPOLSKIM OŚRODKU WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ (w wymiarze 0,5 etatu) Zakres obowiązków: * koordynacja finansowa działań ZLSP w projektach MOWES; * nadzór nad wydatkowaniem środków MOWES w ZLSP; * czuwanie nad płynnością finansową MOWES; * monitoring i kontrola poziomu wykorzystania i wydatkowania środków;
Kraków/Subregion Krakowski Obszar Metropolitalny, Kraków/Subregion Małopolska Zachodnia
Kraków/Subregion Krakowski Obszar Metropolitalny, Kraków/Subregion Małopolska Zachodnia
・Związek Lustracyjny Spółdzielni Pracy poszukuje pracownika na stanowisko: KLUCZOWY DORADCA BIZNESOWY W MAŁOPOLSKIM OŚRODKU WSPARCIA EKONOMII SPOŁECZNEJ (w wymiarze 1 etat) Zakres obowiązków: * praca z zarządem i kadrą kierowniczą odbiorcy wsparcia w zakresie oceny sytuacji w spółdzielni oraz pomoc w wyznaczeniu kierunków jej rozwoju,
Kraków
Kraków
・Poszukujemy pracownika w chrakterze instruktora terapii zajęciowej. Praca na etat. Prowadzenie zajęć terapii zajęciowej z osobami niepełnosprawnymi intelektualnie w Warsztatach Terapii Zajęciowej. Wymagane wykształcenie kierunkowe.
Warszawa
Warszawa
・WiseEuropa zaprasza do aplikowania na stanowisko Starszy Analityk – Kierownik Projektu (UE/Azja Centralna) (K/M). Oczekiwania: * Wykształcenie wyższe magisterskie, * Co najmniej 5-letnie doświadczenie na samodzielnym stanowisku badawczym w krajowej i/lub międzynarodowej instytucji badawczej, think-tanku, instytucie naukowym,
Kraków, Katowice
Kraków, Katowice
・Firma Capgemini poszukuje pracownika na stanowisko Social Media & Public Relations Senior Specialist. Wymagane m.in. doświadczenie we współpracy z mediami, realizacji strategii komunikacyjnych, język angielski.
Warszawa
Warszawa
・Oferujemy eventy promocję w Social Media.
Kraków
Kraków
・Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć tanecznych, fitness dla seniorów w Centrum Aktywności Seniora na Kurdwanowie. Osoby zainteresowane płatną współpracą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 662 383 382.
Kraków
Kraków
・Poszukujemy samodzielnego pracownika do obsługi i realizacji edukacyjnych projektów międzynarodowych. Najważniejsze zadania: - współpraca z managerem projektu w zakresie nadzoru nad przebiegiem realizacji projektu, - prowadzenie badań np. w zakresie poszukiwania dobrych praktyk, - prowadzenie badań ankietowych, - udział w przygotowaniu materiałów edukacyjnych, - prowadzenie działań informacyjnych dotyczących realizacji projektów,
Praca zdalna, miejscowość dowolna
Praca zdalna, miejscowość dowolna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Opiekun zespołu konsultantów – praca zdalna Masz doświadczenie w zdalnym zarządzaniu pracownikami? A może wiesz, że masz do tego predyspozycje? Znasz język angielski na poziomie B1/B2? Poszukujemy osoby, która będzie: * zarządzać zdanym zespołem kilkunastu pracowników z niepełnosprawnościami
Praca zdalna, miejscowość dowolna
Praca zdalna, miejscowość dowolna
・OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. (nr 15604) poszukuje 4 osób z niepełnosprawnością do pracy zdalnej na stanowisko: Konsultant/-tka Działu HR (praca zdalna) Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do kandydatów ubiegających się o pracę u Twojego pracodawcy. Zamieszczałbyś już gotowe ogłoszenia na stronach internetowych. Czasami też wcieliłbyś się w Tajemniczego Klienta i zweryfikował, jak inni pracują.
Warszawa
Warszawa
・Narodowy Instytut Wolności jest instytucją właściwą w sprawach wspierania rozwoju społeczeństwa obywatelskiego, a także działalności pożytku publicznego i wolontariatu.
Małopolska
Małopolska
・Jesteśmy firmą realizującą projekty EFS, obecnie w województwie małopolskim posiadamy w realizacji 6 projektów w ramach RPO i POWER. Poszukujemy podmiotów do współpracy w zakresie rekrutacji uczestników i realizacji form wsparcia. Podmioty zainteresowane współpracą proszę o kontakt tel. 603846805
Cała Polska
Cała Polska
・Poszukuję osób piszących wnioski do programu ASOS. Proszę o wysłanie porfolia napisanych projektów na dares: sbc.mrb@gmail.com
Cała Polska
Cała Polska
・Firma szkoleniowa poszukuje trenerów na terenie całej Polski do poprowadzenia szkoleń z zakresu: -przedsiębiorczości -doradztwa zawodowego -kosmetologii i wizażu -cukiernictwa -spawania -psychologii -magazynowania -gastronomii -fryzjerstwa -budownictwa -informatyki -florystyki - carvingu -barmana i baristy - krawiectwa -obsługi kas fiskalnych i sprzedaży -opieki nad osobami starszymi - opieki nad dziećmi - księgowości
Konary
Konary
・Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach poszukuje kandydata na stanowisko PIELĘGNIARZ / PIELĘGNIARKA w Domu Pomocy Społecznej w Konarach Obowiązki: * Całodobowa opieka mieszkańców DPS * Udział w wizytach lekarskich ,informowanie o stanie zdrowia i zachowaniu się mieszkańców, stosowanie się i wykonywanie zleceń lekarskich. * Pobieranie na zlecenie lekarza materiału do badań analitycznych.
Konary
Konary
・Bonifraterska Fundacja Dobroczynna w Konarach poszukuje kandydata na stanowisko RATOWNIKA MEDYCZNEGO w Domu Pomocy Społecznej w Konarach Obowiązki: * Udzielanie pierwszej pomocy mieszkańcom DPS * Udział w wizytach lekarskich ,informowanie o stanie zdrowia i zachowaniu się mieszkańców, stosowanie się i wykonywanie zleceń lekarskich. * Pobieranie na zlecenie lekarza materiału do badań analitycznych.
Kraków
Kraków
・Poszukujemy osoby do prowadzenia zajęć fitness/ruchowych dla seniorów w Centrum Aktywności Seniora przy ul. Batorego 5 i na Kurdwanowie. Osoby zainteresowane płatną współpracą prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 662 383 382.
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. (nr 15604) poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy zdalnej na stanowisko: ANKIETER, KONSULTANT TELEFONICZNY (praca zdalna). Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do klientów indywidualnych w celu przeprowadzenia ankiety badającej poziom zadowolenia z zakupionego produktu z branży rtv, agd. Niczego nie sprzedajesz. Kontaktujesz się z klientami, którzy już coś wcześniej kupili.
Kraków
Kraków
・Opis stanowiska: * prowadzenie ewidencji i archiwizacja dokumentów związanych z akcesją zbiorów * prowadzenie rozmów/negocjacji z kontrahentami, związanych z pozyskiwaniem obiektów do kolekcji Muzeum * przygotowywanie dokumentów stanowiących podstawę nabycia obiektów w oparciu o funkcjonujące w Muzeum wzory * ewidencjonowanie nabytków w systemie muzealnym (aktualnie MONA) zgodnie z zasadami ewidencjonowania zbiorów
Kraków
Kraków
・Fundacja Kobiece Serca, której misją jest pomoc psychologiczna kobietom uzależnionym od miłości, znana jest w Polsce i za granicą jako placówka wyjątkowa – łącząca bogate doświadczenie, duże kompetencje i unikatowe rozwiązania terapeutyczne. Dzięki temu obdarzają nas zaufaniem kobiety (i nie tylko) borykające się z problemami w relacjach, związkach, przechodzące życiowe kryzysy, bądź też poszukujące rozwojowych impulsów.
Kraków
Kraków
・Zarząd Fundacji Brat Słońce ogłasza nabór na stanowisko pracy: Fundraiser 1. Nazwa i adres jednostki: Fundacja Brat Słońce, ul. Żółkiewskiego 14, 31 – 539 Kraków, www.bratslonce.pl. 1. Określenie stanowiska: Fundraiser - pełny wymiar czasu pracy. 1. Rodzaj umowy: umowa o pracę. 1. Miejsce pracy: praca w terenie, jak i w siedzibie Fundacji (kontakty z darczyńcami, kontrahentami, współpracownikami).
Kraków
Kraków
・Małopolski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża poszukuje osoby na stanowisko: Osoba do pracy w Dziale Projektów Region: małopolskie, Kraków Opis stanowiska: * Koordynacja projektów społecznych realizowanych przez Małopolski Oddział Okręgowy PCK * Bezpośredni nadzór nad realizacją projektów * Przygotowywanie sprawozdań z realizowanych projektów * Prowadzenie dokumentacji realizacji projektów zgodnie z wymaganiami grantodawcy
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Wrocław
Wrocław
・Fundacja z wieloletnim doświadczeniem oferuje współpracę dla realizatorów projektów - jako podwykonawca - przy realizacji projektów EFS na terenie woj. Dolnośląskiego, Opolsiego, Lubuskiego i Małopolskiego w zakresie rekrutacji UP, DZ, IPD, PP, szkoleń kompetencyjnych i zawodowych, staży oraz zakładania działalności gospodarczej.
Kraków
Kraków
・Zakres obowiązków: * monitorowanie rynku funduszy unijnych, Programów Operacyjnych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego oraz wszystkich innych instytucji finansujących instytucje kultury * nawiązywanie i utrzymywanie kontaktów z partnerami Muzeum finansującymi projekty * przygotowywanie wniosków o dofinansowanie projektów realizowanych ze środków UE oraz z Programów Operacyjnych Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego
Tczew
Tczew
・Poszukujemy trenerów do realizacji szkoleń dla nauczycieli z następującej tematyki: * „Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - nauczanie z wykorzystaniem metody projektu” dla 1 grupy, 16 godzin szkolenia. * „Matematyka w fizyce i informatyce” 1 grupa 16 godzin szkolenia * „Kurs – Warsztat pracy szkolnego doradcy zawodowego” 1 grupa 24 h szkolenia
Reklama
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam