Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane dzisiaj
Kraków
Kraków
・Darmowe wycieczki po krakowskim getcie – oferta dla szkół Podgórze to część Krakowa znajdująca się nad Wisłą, w bliskim sąsiedztwie historycznego centrum miasta.
Dodane wczoraj
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. (nr 15604) poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy zdalnej na stanowisko: ANKIETER, KONSULTANT TELEFONICZNY (praca zdalna). Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do klientów indywidualnych w celu przeprowadzenia ankiety badającej poziom zadowolenia z zakupionego produktu z branży rtv, agd. Niczego nie sprzedajesz. Kontaktujesz się z klientami, którzy już coś wcześniej kupili.
Dodane wcześniej
woj.śląskie
woj.śląskie
・Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (np. filologia angielska) - min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego lub min. 200 przeprowadzonych godzin szkoleniowych z wyżej wskazanego zakresu; - duża dyspozycyjność (praca z osobami dorosłymi, zajęcia będą odbywać się w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych oraz w weekendy); - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób dorosłych.
Warszawa
Warszawa
・Jesteś kreatywną, ambitną osobą? Masz zapał do pracy i głowę pełną pomysłów? Chcesz nadać swojej pracy większy sens i zrobić przy okazji coś dla innych? A może masz doświadczenie w pozyskiwaniu środków finansowych na realizację projektów? Dołącz do nas! Fundacja ”Liberta" pomagająca osobom uzależnionym i ich rodzionom poszukuje specjalisty ds. fundraisingu, który zajmie się pozyskiwaniem funduszy niezbędnych do realizacji projektów.
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Wrocław
Wrocław
・Fundacja z wieloletnim doświadczeniem oferuje współpracę dla realizatorów projektów - jako podwykonawca - przy realizacji projektów EFS na terenie woj. Dolnośląskiego, Opolsiego, Lubuskiego i Małopolskiego w zakresie rekrutacji UP, DZ, IPD, PP, szkoleń kompetencyjnych i zawodowych, staży oraz zakładania działalności gospodarczej.
Ustroń
Ustroń
・STOWARZYSZENIE SOS WIOSKI DZIECIĘCE W POLSCE to organizacja dobroczynna, której celem jest podejmowanie działań umacniających rodziny zagrożone rozpadem oraz pomoc opuszczonym i osieroconym dzieciom. Wykorzystując międzynarodowe doświadczenie Stowarzyszenie realizuje swoją misję w Polsce już od ponad 30 lat. W swojej pracy kierujemy się zasadami Polityki Ochrony Dziecka. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko: Księgowa ½ etatu
Tczew
Tczew
・Poszukujemy trenerów do realizacji szkoleń dla nauczycieli z następującej tematyki: * „Szkolenie dla nauczycieli przedmiotów przyrodniczych - nauczanie z wykorzystaniem metody projektu” dla 1 grupy, 16 godzin szkolenia. * „Matematyka w fizyce i informatyce” 1 grupa 16 godzin szkolenia * „Kurs – Warsztat pracy szkolnego doradcy zawodowego” 1 grupa 24 h szkolenia
Warszawa
Warszawa
・Instytut Spraw Publicznych poszukuje osoby na stanowisko: Koordynatora finansowego w projekcie KRAJOWY MECHANIZM EWALUACJI INTEGRACJI. MONITORING I POPRAWA INTEGRACJI BENEFICJENTÓW OCHRONY MIĘDZYNARODOWEJ (NIEM).
Tychy
Tychy
・Centrum Integracji Społecznej prowadzone przez Fundację Internationaler Bund Polska poszukuje prawnika w projekcie, którego celem jest aktywizacja społeczna i zawodowa osób zagrożonych wykluczeniem społecznym. Do obowiązków prawnika należeć będzie przygotowanie i przeprowadzenie 4 godzinnego warsztatu obejmującego tematykę prawa rodzinnego, cywilnego, karnego dla grupy 20 osób długotrwale bezrobotnych . Warsztaty odbędą się 24 listopada 2017.
Siemianowice Śląskie
Siemianowice Śląskie
・Centrum Psyche&Soma przy Polskim Towarzystwie Higieny Psychicznej oddział śląski zaprasza do współpracy psychologów, psychoterapeutów, coachów, osoby działające w szeroko pojętym obszarze higieny psychicznej. Więcej informacji mailowo: mar.rutkowska@gmail.com
Kraków
Kraków
・www.szlachetnapaczka.pl [http://www.szlachetnapaczka.pl/] STOWARZYSZENIE WIOSNA– organizacja, która zamienia ideały w czyn, kreuje nową rzeczywistość i inspiruje ludzi do zmiany.
woj.śląskie
woj.śląskie
・Wymagania: - wykształcenie wyższe kierunkowe (np. filologia angielska) - min. 2 lata udokumentowanego doświadczenia w prowadzeniu szkoleń z języka angielskiego lub min. 200 przeprowadzonych godzin szkoleniowych z wyżej wskazanego zakresu; - duża dyspozycyjność (praca z osobami dorosłymi, zajęcia będą odbywać się w ciągu tygodnia w godzinach popołudniowych oraz w weekendy); - mile widziane doświadczenie w prowadzeniu zajęć dla osób dorosłych.
Opole, Cała Polska
Opole, Cała Polska
・FUNDACJA AKTYWIZACJA poszukuje dla swojego Klienta osoby na stanowisko ANALITYK, TESTER OPROGRAMOWANIA (Opole, cała Polska) JEŻELI: * interesuje Cię praca w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie z ponad 20 letnią historią, * interesują Cię zaawansowane projekty informatyczne, * posiadasz orzeczenie o niepełnosprawności (warunek konieczny), ZAAPLIKUJ, TO IDEALNA OFERTA DLA CIEBIE.
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Asystent/-tka Działu Administracji (praca zdalna) Zakres obowiązków: * księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z wynajmem samochodów * obsługa systemu finansowo – księgowego * wprowadzanie faktur * weryfikacja i monitorowanie wpłat
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 3 osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznychweryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Wrocław
Wrocław
・WID Wrocławska Inicjatywa Doradcza poszukuje energicznej, zdecydowanej i kreatywnej osoby do współpracy na stanowisku "Specjalista ds. reklamy/marketingu internetowego – praca zdalna, dodatkowa."
Częstochowa
Częstochowa
・Specjalista ds Fundraisingu, Jeśli masz: * doświadczenie w obszarze fundraisingu skierowanego do darczyńców indywidualnych i instytucjonalnych * bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy pod presją czasu i odporność na stres * wysokie umiejętności interpersonalne, łatwość w nawiązywaniu kontaktów * wiedza dotycząca funkcjonowania organizacji pozarządowych * sprawna obsługa programów z pakietu MS Office oraz aplikacji internetowych
Kraków
Kraków
・poszukujemy WYCHOWAWCY - EDUKATORA przedmiotów ścisłych (matematyka, fizyka, chemia) do pracy z dziećmi i młodzieżą: Nasz wymarzony kandydat, przyszły wychowawca spełnia następujące warunki:
Gliwice
Gliwice
・Jestem psychologiem i trenerem w trakcie szkolenia psychoterapeutycznego, współtworzę centrum terapeutyczno-rozwojowe o nazwie Kopalnia Pozytywnej Zmiany w Gliwicach. Poszukuję do współpracy psychologów, psychoterapeutów, coachów, trenerów, ale także osób o pokrewnych profesjach - psychiatra, seksuolog, logopeda.
Częstochowa
Częstochowa
・Do sklepu zielarsko-medycznego (dzielnica Raków) poszukujemy pracownika. OFERUJEMY: -umowę o pracę na pół etatu -gruntowne przeszkolenie z zakresu zielarstwa -kurs obsługi kasy fiskalnej -miłą atmosferę WYMAGANIA: -chęć do pracy i nauki -orzeczenie o niepełnosprawności (stopień umiarkowany) -komunikatywność -minimum średnie wykształcenie MILE WIDZIANE: -doświadczenie w sprzedaży -zainteresowanie ziołami i kosmetykami naturalnymi
Rybnik
Rybnik
・Fundacja Media 3.0 poszukuje osoby na stanowisko koordynatora/ki projektu z programu operacyjnego POWER (projekt dotyczy rozwijania narzędzia ICT). Praca na miejscu w Rybniku lub zdalnie (cały Śląsk). Wymagania: * doświadczenie w koordynowaniu projektów ze środków unijnych * znajomość narzędzi do zarządzania (Asana, Trello) lub pokrewnych * znajomość pakietu Office * dobra organizacja czasu pracy * umiejętności komunikacyjne
Warszawa
Warszawa
・Praca dodatkowa dla studentów w dziedzinach nieruchomości isztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Polska
Polska
・OPIEKUN ZESPOŁU KONSULTANTÓW – praca zdalna Ogólnopolska Baza Pracodawców Osób Niepełnosprawnych Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. świadczy usługi głównie skierowane do pracodawców osób niepełnosprawnych m.in. w zakresie wspierania procesów rekrutacyjnych. Dzięki ukierunkowaniu na współpracę z pracodawcami osób niepełnosprawnych głównie z tzw.
Katowice
Katowice
・Pragniemy poinformować, iż w związku z rozpoczęciem realizacji kolejnych projektów szkoleniowych poszukujemy osób na stanowisko SPECJALISTY DS. SZKOLEŃ w KATOWICACH. Gorąco zachęcamy do przesyłania dokumentów aplikacyjnych. - Przekazywanie informacji o projekcie, prowadzenie rekrutacji Uczestników. - Dystrybucja materiałów promocyjno-informacyjnych. - Prowadzenie dokumentacji uczestników projektu.
Warszawa
Warszawa
・Na potrzeby działu gospodarczego Fundacji. Praca dodatkowa z domu, przy komputerze. www.foundation.org.pl
cała Polska
cała Polska
・Poszukujemy trenerów z zakresu ochrony środowiska do realizacji ogólnopolskich szkoleń regionalnych dla przedstawicieli JST z zakresu szeroko rozumianego zarządzania ochroną przyrody i możliwości finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.
Wolin
Wolin
・Organizacja pozarządowa poszukuje do pracy w placów e rehabilitacyjnej (Warsztat Terapii Zajęciowej) fizjoterapeuty lub rehabilitanta - rehabilitacja ruchowa. Forma zatrudnienia i zarobki - do ustalenia.
Tychy
Tychy
・Fundacja Internationaler Bund Polska zatrudni adwokatów/radców prawnych/absolwentów prawa do prowadzenia poradnictwa w punkcie nieodpłatnych porad prawnych w Tychach. Aplikować mogą wyłącznie osoby, które: a) ukończyły wyższe studia prawnicze i uzyskała tytuł magistra lub zagraniczne studia prawnicze uznane w Rzeczypospolitej Polskiej,
Warszawa
Warszawa
・* Praca stała oraz dodatkowa /status studenta/ * Oferujemy: szkolenie wdrażające, wsparcie koordynatora merytorycznego – infolinia, nieodpłatny dostęp do profesjonalnego programu /bazy danych/, dla liderów mozliwość awansu w strukturach Fundacji.
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam