Organizacja oferuje pracę, współpracę
Dodane wczoraj
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. Werbeo Sp.K. (nr 15604) poszukuje osób z niepełnosprawnością do pracy zdalnej na stanowisko: ANKIETER, KONSULTANT TELEFONICZNY (praca zdalna). Praca polegałaby na wykonywaniu połączeń do klientów indywidualnych w celu przeprowadzenia ankiety badającej poziom zadowolenia z zakupionego produktu z branży rtv, agd. Niczego nie sprzedajesz. Kontaktujesz się z klientami, którzy już coś wcześniej kupili.
Dodane wcześniej
Wrocław / Ząbkowice Śląskie
Wrocław / Ząbkowice Śląskie
・Koordynator projektów Poszukujemy osoby na stanowisko Koordynator projektów unijnych Miejsce pracy: Biuro Wrocław / Ząbkowice Śląskie Zakres obowiązków obejmuje: * zarządzanie realizacją projektów od strony merytorycznej i finansowej * realizacja zadań zgodnie z założeniami wniosku o dofinansowanie oraz zasadami realizacji projektów * realizacja zadań zgodnie z wyznaczonym harmonogramem działań
Wrocław
Wrocław
・Stowarzyszenie „Twoje nowe możliwości” od 2008 roku zajmuje się wyrównywaniem szans osób niepełnosprawnych w zdobywaniu wykształcenia. Jesteśmy profesjonalną organizacją, która od ponad dziewięciu lat organizuje wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, kursy językowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje studentów i absolwentów niepełnosprawnych, adaptuje podręczniki akademickie, tak aby były dostępne dla osób słabowidzących i niewidomych.
Wrocław
Wrocław
・Stowarzyszenie „Twoje nowe możliwości” od 2008 roku zajmuje się wyrównywaniem szans osób niepełnosprawnych w zdobywaniu wykształcenia. Jesteśmy profesjonalną organizacją, która od ponad dziewięciu lat organizuje wyjazdy integracyjno-szkoleniowe, kursy językowe oraz szkolenia podnoszące kwalifikacje studentów i absolwentów niepełnosprawnych, adaptuje podręczniki akademickie, tak aby były dostępne dla osób słabowidzących i niewidomych.
Nowa Iwiczna
Nowa Iwiczna
・Zatrudnimy wychowawców i osoby wspierające podczas XIII Zimowiska Dobrej Woli w Dębogórze gmina Wieleń woj Wielkopolskie w terminie od 15 I 2018 do 27 I 2018. Praca z dziećmi i młodzieżą niepełnosprawnną intelektualnie. Zapewniamy dobre waruni pracy, wynagrodzenie, wyżywienie, noclegi. Wymagamy: kursu wychowawcy kolonii, aktualnej książeczki zdrowia, oświadczenia lub zaświadczenia o niekaralności.
Wrocław
Wrocław
・Wymagania niezbędne: * znajomość rozporządzenia w sprawie środowiskowych domów samopomocy * wykształcenie wyższe kierunkowe lub pokrewne przygotowujące do pracy z dorosłymi z doświadczeniem kryzysu psychicznego : pracownik socjalny, terapeuta zajęciowy, terapeuta środowiskowy, pedagog, psycholog, arteterapeuta, * doświadczenie w pracy z osobami z doświadczeniem kryzysu psychicznego min. 0,5 roku
Wrocław
Wrocław
・Fundacja w związku z akcja charytatywna poszukuje osoby, która profesjonalnie zajełaby się pozyskiwaniem sponsorów. Po szczegóły zapraszamy do kontaktu 535966585 / mjarecka@zrakiem.pl
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 1 osoby z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Asystent/-tka Działu Administracji (praca zdalna) Zakres obowiązków: * księgowanie zdarzeń gospodarczych związanych z wynajmem samochodów * obsługa systemu finansowo – księgowego * wprowadzanie faktur * weryfikacja i monitorowanie wpłat
Praca zdalna
Praca zdalna
・OBPON Sp. z o.o. WERBEO Sp. K. (nr wpisu do rejestru 15604) dla swojego Klienta poszukuje 3 osób z niepełnosprawnością do pracy na stanowisku: Młodszy Doradca Klienta (praca zdalna) Zakres obowiązków: * obsługa systemu rezerwacyjnego samochodów * wprowadzanie danych do systemu finansowo – księgowego * przygotowywanie faktur oraz rozliczeń miesięcznychweryfikacja i monitorowanie płatności * obsługa mailowa klientów
Warszawa
Warszawa
・Praca dodatkowa dla studentów w dziedzinach nieruchomości isztuki. www.foundation.org.pl [http://www.foundation.org.pl]
Wrocław Pracze
Wrocław Pracze
・Obecnie dla Instytutu Północnego (http://www.ip.org.pl/ [http://www.ip.org.pl/]) poszukujemy asystentki zarządu. W celu realizowania swojej misji Fundacja IP prowadzi działalność gospodarczą. Pion gospodarczy składa się m. in. z działu analiz biznesowych, działu bezpieczeństwa chemicznego i działu zaopatrzenia nauki w odczynniki chemiczne. W związku z tym Fundacja poszukuje pracownika administracyjno-biurowego.
Warszawa
Warszawa
・Na potrzeby działu gospodarczego Fundacji. Praca dodatkowa z domu, przy komputerze. www.foundation.org.pl
Wrocław
Wrocław
・Fundacja Artystów Niepełnosprawnych i Pełnosprawnych Jesteś My sprawująca opiekę prawną nad Teatrem Arka we Wrocławiu,pilnie zatrudni osobę w charakterze organizatora widowni spektakli teatralnych, oraz organizacji wyjazdów na festiwale krajowe i zagraniczne. Poszukujemy osoby odważnej, z doświadczeniem,samodzielnej, operatywnej, energicznej, pomysłowej, ze znajomością przynajmniej jednego języka obcego.
cała Polska
cała Polska
・Poszukujemy trenerów z zakresu ochrony środowiska do realizacji ogólnopolskich szkoleń regionalnych dla przedstawicieli JST z zakresu szeroko rozumianego zarządzania ochroną przyrody i możliwości finansowania lokalnych działań i inwestycji na rzecz ochrony środowiska i różnorodności biologicznej.
Wrocław
Wrocław
・Zajęcia pozalekcyjne z dziećmi Zatrudnię lektora języka angielskiego z przygotowaniem pedagogicznym, lubiącym pracę z dziećmi. Może być osoba w trakcie studiów. Nauczyciel będzie mógł prowadzić zajęcia wg własnego programu nauczania oraz z wykorzystaniem naszej tablicy multimedialnej. Tygodniowo 3- 4 zajęcia po 45 min. Spotkania będą odbywać się w małych grupach ( 8-10 osób). Dzieci w wieku 7-10 lat. Zajęcia przy ul.
Wrocław
Wrocław
・Instytut Edukacji Społecznej, w imieniu lidera projektu, poszukuje osób do pracy na stanowisku: asystent osób niepełnosprawnych: Praca to: * towarzyszenie przy codziennych działaniach osób niepełnosprawnych * stawka to 16 zł brutto za godzinę * ilość godzin do uzgodnienia, * wsparcie w postaci obligatoryjnego 3 tygodniowego szkolenia (praktyka i teoria) * zatrudnienie od połowy listopada do 2017 do końca 2019 roku
Wolin
Wolin
・Organizacja pozarządowa poszukuje do pracy w placów e rehabilitacyjnej (Warsztat Terapii Zajęciowej) fizjoterapeuty lub rehabilitanta - rehabilitacja ruchowa. Forma zatrudnienia i zarobki - do ustalenia.
Warszawa
Warszawa
・* Praca stała oraz dodatkowa /status studenta/ * Oferujemy: szkolenie wdrażające, wsparcie koordynatora merytorycznego – infolinia, nieodpłatny dostęp do profesjonalnego programu /bazy danych/, dla liderów mozliwość awansu w strukturach Fundacji.
Wrocław
Wrocław
・Prowadzenie zajęć klubowych dla dzieci i młodziezy w godz. 13.30-17.30 od pn do pt .Umowa zlecenie . Oczekiwania; osoba odpowiedzialna , dobre zorganizowana, lubiąca prace z dziecmi i młodzieżą. Może byc w trakcie studiów. Prosimy o przesyłanie cv . Nie odpowiadamy na wszystkie maile, dziekujemy za przystapienie do rekrutacji.
Białystok
Białystok
・W związku z rozwojem Spółdzielnia Socjalna Jachtdruk poszukuje współpracownika na stanowisko: Trener szkoleń BHP dla ngo Miejsce stażu: cała Polska Zakres zadań: * przygotowywanie dokumentacji szkoleniowej, raportów, * przygotowywanie dokumentów niezbędnych do rozliczenia szkolenia, * współpraca przy realizacji szkoleń, * współpraca z zespołem szkoleniowym oraz instytucjami nadzorującymi. Oczekiwania:
Przybiernów
Przybiernów
・organizacja pozarządowa poszukuje oligofrenopedagoga do pracy w placówce realizującej obowiązek szkolny, forma umowy o pracę, możliwość dłuższej współpracy, miejsce : Przybiernów/ powiat Goleniów, Zachodniopomorskie
woj. dolnosląskie
woj. dolnosląskie
・W związku z realizacją projektu w zakresie szkoleń komputerowych zapraszamy do współpracy trenerów, doradców zawodowych oraz rekrutrów działających na obszarze województwa dolnośląskiego . Zadania:
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam