Organizacja oferuje staż
Wrocław
Wrocław
・W ramach realizacji projektu "AKTYWIZACJA NA ZIELONO" firma SENSE consulting poszukuje osób chętnych do podjęcia zatrudnienia jako: OPIEKUNKA DZIECIĘCA Udział w projekcie jak i samo szkolenie jest darmowe. Na naszych uczestników czeka szereg korzyści: zwrot kosztów dojazdu, stypendium szkoleniowe, spotkania z doradcą zawodowym, psychologiem i pośrednikiem pracy oraz możliwość odbycia płatnego stażu.
Wrocław
Wrocław
・BEZPŁATNE SZKOLENIA - REKRUTACJA TRWA Projekt „Społecznie Odpowiedzialny Wrocław” skierowany jest do niezatrudnionych mieszkańców Wrocławia, którzy znajdują się w trudnej sytuacji materialnej i życiowej, w tym szczególnie: * osób długotrwale bezrobotnych, * osób niepełnosprawnych, * osób bezdomnych, * osób opuszczających zakłady karne, * osób chorych psychicznie, Celem projektu jest:
Wrocław
Wrocław
・Kolegium Europy Wschodniej podejmie poszukuje stażystów (płatnych) do pomocy w organizacji konferencji Polska Polityka Wschodnia, seminarium Dziedzictwo Reformacji 1517-2017, Szkoła im. Bohdana Osadczuka oraz innych imprez fundacji. Współpraca we Wrocławiu oraz w renesansowym Zamku na wodzie w Wojnowicach (dojazd zapewniamy).
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam