Doradztwo, konsultacje indywidualne
Dodane dzisiaj
Warmińsko-mazurskie
Warmińsko-mazurskie
・Konsultanci Sieci Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie warmińsko-mazurskim zapraszają do skorzystania z bezpłatnych porad. Podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich konsultanci pomogą ocenić czy poszczególne projekty mają szanse otrzymać dotację lub preferencyjną pożyczkę z Funduszy Europejskich. Poinformują także o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania dotacji.
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・W ramach projekt Game Changers Academy (GCA) ufundowaliśmy 3 miejsca dla reprezentantów sektora NGO. Zachęcamy do aplikowania liderów z fundacji, stowarzyszeń i innych podmiotów działających w obszarze non-profit. Finalistom wybranym w wyniku 2-stopniowego konkursu zapewnimy pełnowartościowy udział w naszym rocznym projekcie rozwoju liderów oraz ich zespołów.
Małopolska Zachodnia
Małopolska Zachodnia
・Bezpłatne szkolenie realizowane w ramach projektu MOWES pt.: „Jak zrozumieć sprawozdanie finansowe i dlaczego polityka rachunkowości jest ważna” skierowane przede wszystkim do kadry zarządzającej stowarzyszeniami i fundacjami, pracowników działów finansowych, administracyjnych oraz księgowych.
Dodane wcześniej
Toruń
Toruń
・Bardzo chętnie podejmę współpracę przy realizacji projektów, głównie w województwie kujawsko-pomorskim. Od wielu lat współpracuję jako psycholog w róznorodnych projektach. Prowadzę m.in. szkolenia z kompetencji miekkiech, treningi interpersonalne, grupy wsparcia, poradnictwo indywidualne, terapeutyczne itp.
Warszawa
Warszawa
・KONSULTACJE WYCHOWAWCZE DLA RODZICÓW Jeśli Twoje dziecko ma zachowania, które Cię niepokoją, nie umiesz sobie z nimi poradzić i potrzebujesz fachowej porady; Jeśli mierzysz się z tzw. „problemami wychowawczymi” i nie wiesz, jakie Twoje reakcje będą najbardziej adekwatne i wspierające dla dziecka;
Warszawa
Warszawa
・Wykonam tłumaczenie w parach pol-ang-rus. Pisemnie lub ustnie. Pisemne lub ustne .Warszawa lub cały kraj Najchętniej zdalnie. makwyski@o2.pl
Warszawa
Warszawa
・Wykonam tłumaczenie w parach językowych pol-ang-rus. Może być ustne lub pisemne najchętniej w zamian za referencje. Cała Polska/ Warszawa. energiaenergia@o2.pl makwyski@o2.pl
Cała Polska
Cała Polska
・Pomogę w napisaniu statutu organizacji, wypełnieniu dokumentacji rejestracyjnej organizacji i zmianie statutu na potrzeby jej rejestracji jako OPP. Mozliwość opracowania także strategii rozwoju danej organizacji oraz strategii pozyskiwania funduszy oraz możliwa pomoc w ich realizacji. Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w tworzeniu statutów, ich zmianach, opracowaniu planów i wniosków dotacyjnych oraz realizacji projektów.
Cała Polska
Cała Polska
・Wykonam projekt w ramach konkursu . https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/nabory/13-wsparcie-osob-mlodych-znajdujacych-sie-w-szczegolnie-trudnej-sytuacji-131-wsparcie-udzielane-z-europejskiego-funduszu-spolecznego-1/ [https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/nabory/13-wsparcie-osob-mlodych-znajdujacych-sie-w-szczegolnie-trudnej-sytuacji-131-wsparcie-udzielane-z-europejskiego-funduszu-spolecznego-1/]
Cała Polska
Cała Polska
・W ramach biznes planu nasze Stowarzyszenie oferuje bezpłatne szacowanie inwestycji dla NGO (zdalnie na zasadzie wymiany e-mail). Analizę efektywności inwestycji tworzymy w oparciu o pięć wskaźników, które są powszechnie wykorzystywane w praktyce oceny procesów inwestycyjnych: Net Present Value (NPV), IRR (Internal Rate of Return), MIRR (Modified Internal Rate of Return), PI (Profitability Index) oraz Zdyskontowany Okres Zwrotu.
Katowice
Katowice
・Psychoterapeutka, pedagog oraz psycholog z uprawnieniami do podpisywania kontraktów z NFZ, świadczy usługi w ramach działalności statutowej Fundacji. Specjalizuję się głównie w leczeniu zaburzeń psychicznych w kontakcie indywidualnym ale również z rodzinami, parami, młodzieżą i dziećmi. Swoją pracę poddaję reguralnej superwizji, jestem w drodze ubiegania się o Certyfikat Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego, którego jestem członkinią.
warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie
・Konsultanci Sieci Punktow Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie warmińsko-mazurskim zapraszają do skorzystania z bezpłatnych porad. Podczas Mobilnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich konsultanci pomogą ocenić czy poszczególne projektu mają szanse otrzymać dotację lub preferencyjną pożyczkę z Funduszy Europejskich oraz poinformują o warunkach, kryteriach i procedurach przyznania dotacji.
Jelenia Góra
Jelenia Góra
・Certyfikowany terapęta, mgr fizjoterapii - zapraszam serdecznie na terapię neurotaktylną dzieci, młodzież i dorosłych. Rejestracja po godzinie 16 - stej tel. 796334560.
Jelenia Góra
Jelenia Góra
・Porady , konsultacje , terapia i diagnoza dzieci i młodzieży ( trudności szkolnych, emocjonalna, rozwojowe). Zapraszam serdecznie rejestracja po godz. 16 stej tel. 730 541 149.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam