Doradztwo, konsultacje indywidualne
Dodane dzisiaj
Olsztyn- cała Polska
Olsztyn- cała Polska
・Wykonam dokumentację w celu pozyskania dotacji z Fundacji KGHM. Możliwość uzyskania szerokiego wsparcia zarówno finansowego jak i rzeczowego na działania prowadzone przez organizacje pozarządowe.
Olsztyn cała Polska
Olsztyn cała Polska
・Wykonam dokumentację w celu pozyskania przez irganizację pozarządową środków z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska - działanie Edukacja ekologiczna Cele programu: Cel ogólny: Podnoszenie poziomu świadomości ekologicznej i kształtowanie postaw ekologicznych społeczeństwa poprzez promowanie zasad zrównoważonego rozwoju. Cele szczegółowe: 1) Upowszechnianie wiedzy z zakresu ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju;
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Skuteczna pomoc i 100% realizacja założonych celów - to motto w mojej pracy. Pomagałam wielu osobom odnaleźć się na rynku pracy osobom z dużą przerwą w zatrudnieniu, zmienić miejsce zatrudnienia po ponad 15 latach spędzonych w jednej firmie czy też wygrać proces rekrutacyjny po serii poprzednich nieudanych prób.
cała Polska
cała Polska
・W ramach projektu „BENITA o prawie” możesz skorzystać z bezpłatnych, edukacyjnych videoblogów z zakresu prawa cywilnego, rodzinnego, karnego, administracyjnego oraz prawa pracy. Materiały dostępne są na YouTube: https://www.youtube.com/channel/UCnFkT0v6k0pKLIEwiHP6RxA [https://www.youtube.com/channel/UCnFkT0v6k0pKLIEwiHP6RxA] oraz na Facebook: https://www.facebook.com/benitaoprawie/ [https://www.facebook.com/benitaoprawie/]
Kłodzko
Kłodzko
・Kolejny rok działalności Punktu Konsultacyjno-Doradczego w Kłodzku, prawie już za nami.
Warszawa
Warszawa
・Mazowiecka Federacja na rzecz Ekonomii Społecznej, w ramach realizowanego projektu: "Regionalni animatorzy współpracy na rzecz rodziny", dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich, zaprasza organizacje pozarządowe z terenu województwa mazowieckiego, szczególnie działające w sektorze usług pomocy społecznej, na bezpłatne konsultacje i doradztwo prowadzone przez doradcę/trenera z bardzo dużym praktycznym doświadczeniem w
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Jaworzno, Będzin
Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Czeladź, Jaworzno, Będzin
・Zapraszamy wszystkich mieszkańców Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Czeladzi, Jaworzna oraz Będzina, którzy potrzebują fachowej pomocy prawnej oraz wsparcia psychologa do skorzystania z usług Centrum Pomocy Rodzinie Caritas.
woj. lubelskie/LUBLIN
woj. lubelskie/LUBLIN
・Pragniemy poinformować, iż od dnia 01.11.2017 rozpoczęliśmy rekrutację do projektu pn. „MOTYWATOR – aktywizacja społeczno – zawodowa osób niepełnosprawnych”. Projekt zakłada: promowanie włączenia społecznego, walkę z ubóstwem i wszelką dyskryminacją, wdrażanie kompleksowych programów aktywizacji społeczno – zawodowej w oparciu o ścieżkę reintegracji stworzoną indywidualnie dla każdego Uczestnika Projektu.
Warszawa
Warszawa
・Witam, Zapraszam na sesje coachingowe jako jedną z form rozwoju.
Gdańsk
Gdańsk
・W przestrzeni Solidarność Codziennie ruszamy z bezpłatnym poradnictwem prawnym i merytorycznym dla osób, które chcą zacząć działać społecznie lub już to robią, działają w organizacjach pozarządowych lub grupach nieformalnych: Poradnictwo prawne: Każdy wtorek 17:00 – 19:00 Prowadzenie: Magda Bellwon - prawniczka, mediatorka Poradnictwo merytoryczne: Każdy czwartek: 16:00 – 18:00
Olsztyn
Olsztyn
・Darmowe konsultacje odbędą się w godz. 9 - 13 w Zespole Placówek Edukacyjnych na parterze budynku B, ul. Turowskiego 1. Na rodziców z dziećmi czekać będą psycholog, logopeda, rehabilitant i specjalista integracji sensorycznej. Zainteresowanych prosimy o wcześniejsze zapisy telefoniczne, w godz. 8 - 15 pod numerem 89 538 92 61.
Poznań
Poznań
・PROJEKT- MEDIACJE RODZINNE Zapraszamy do udziału w projekcie -MEDIACJE RODZINNE (max 6h) dla mieszkańców miasta Poznania. Projekt trwa do 31 grudnia 2017 roku Mediacje mogą dotyczyć wszystkich obszarów życia rodzinnego z wyłączeniem mediacji o alimenty POMOC ŚWIADCZONA W RAMACH PROJEKTU JEST BEZPŁATNA więcej informacji w Naszym Ośrodku na ul. Konarskiego 6/4 tel.: 61-877-42-11 mail: spch.poznan@gmail.com
Kraków
Kraków
・Celem podjętych działań jest rozwój potencjału małopolskich organizacji pozarządowych w procesie stanowienia prawa. Stąd też projekt skierowany jest do przedstawicieli i przedstawicielek małopolskich NGO – członków, pracowników jak i wolontariuszy. W projekcie „Skuteczna partycypacja publiczna NGO” zaplanowano 4 obszary zadaniowe odpowiadające 4 aspektom rozwoju kompetencji w zakresie skutecznej partycypacji w procesie stanowienia prawa tj.:
Szczecin
Szczecin
・Przedsiębiorstwo ECO-EXPERT zajmuje się rozmaitego rodzaju badaniami, a także sporządzaniem ekspertyz w zakresie ochrony przyrody. Siedziba znajduje się w Szczecinie, głównym mieście województwa Zachodniopomorskiego.
Poznań
Poznań
・Oferujemy wsparcie w zakresie zakładania konta,obsługi i wypełniania wniosków o dotacje w generatorze Witkac.pl wraz z doradztwem w zakresie metodologii pisania projektów (głownie tzw. Małych Grantów) Oferujemy wsparcie w zakresie tworzenia prostych stron wizytówek, podłączania domen, konfiguracji hostingu, zakładania kont mailowych.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam