Doradztwo, konsultacje indywidualne
Reklama
Cała Polska
Cała Polska
・Doświadczony Zespół oferuje doradztwo i kompleksową pomoc w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów wraz z załącznikami. w ramach programów POWER, RPO (wszystkie województwa). Specjalizujemy się w projektach, aktywizacyjnych, szkoleniowych, edukacyjnych. Pomagamy w zdobyciu funduszy na założenie i rozwój KIS,CIS, żłobków, przedszkoli, placówek edukacyjnych.
Gliwice
Gliwice
・Podejmę współpracę z organizacjami NGO, stowarzyszeniami, fundacjami. Oferuję wsparcie dla zarządów w/w organizacji, osób współpracujących, wolontariuszy, itd. W uzasadnionych sytuacjach współpraca z mojej strony może być wolontariatem.
Warszawa
Warszawa
・Zapraszam do współpracy terapeutów -psychologów aktywnie pracujących w zawodzie i posiadających własnych klientów i chętnych do pracy z nowymi klientami w naszym gabinecie. Gabinet istnieje od 15 lat na rynku warszawskim. Najchętniej pracujących w nurcie poznawczo-behawioralnym , inny nurt pracy terapeutycznej też możliwy. www.dpp.warszawa.pl Chętnych i powaznie zainteresowanych proszę o kontakt. 601323863
Województwo łódzkie
Województwo łódzkie
・Stowarzyszenie Wsparcie Społeczne „Ja-Ty-My” ogłasza rekrutację do udziału w projekcie OWES „Ja-Ty-My” Oferujemy 20 tyś zł. na każde nowoutworzone miejsce pracy, comiesięczne wsparcie pomostowe w wysokości 2000 zł. z możliwością przedłużenia oraz kompleksowe wsparcie doradcze prawne, biznesowe, księgowe oraz coaching! Wszystko dostosowane do indywidualnie zdiagnozowanych potrzeb.
Łódź
Łódź
・FUNDACJA AKTYWIZACJA zaprasza do udziału projekcie „Gotowi do zmian II” Projekt jest skierowany do osób z niepełnosprawnością orzeczoną w stopniu umiarkowanym lub znacznym, które chciałyby podnieść swoje kompetencje zawodowe, a tym samym zwiększyć szanse wejścia na rynek pracy i podjęcie zatrudnienia. Uczestnikom projektu oferujemy: KURSY KOMPUTEROWE * PowerPoint - poziom podstawowy i średniozaawansowany
Trójmiasto, cała Polska
Trójmiasto, cała Polska
・Zapraszam na bezpłatne konsultacje psychologiczne w każdy czwartek czerwca, od 8 do 19, w gabinecie psychoterapii w Gdańsku, przy ul. Wajdeloty 22A/8. Zapraszam też na konsultacje w inne dni przez telefon, lub Skype'a. Spotkania te mają formę rozmowy, która może stać się początkiem psychoterapii, czy zajęć o charakterze rozwojowym, ale nie zobowiązuje do kolejnych spotkań. Dla kogo?
Cała Polska
Cała Polska
・Pomogę w napisaniu statutu organizacji, wypełnieniu dokumentacji rejestracyjnej organizacji i zmianie statutu na potrzeby jej rejestracji jako OPP. Mozliwość opracowania także strategii rozwoju danej organizacji oraz strategii pozyskiwania funduszy oraz możliwa pomoc w ich realizacji. Posiadam 14 letnie doświadczenie w tworzeniu statutów, ich zmianach, opracowaniu planów i wniosków dotacyjnych oraz realizacji projektów.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam