Fundraisingowe
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Reklama
Dodane wczoraj
Lublin
Lublin
・Oferuję kompleksowe, profesjonalne i zindywidualizowane usługi w zakresie administracyjnej obsługi projektów dofinansowanych ze środków zewnętrznych, w szczególności: * sporządzanie wniosków aplikacyjnych o środki na realizację projektów w ramach różnych dostępnych programów (funduszy, dotacji, grantów), * prowadzenie dokumentacji merytorycznej projektu przez cały okres jego trwania (usługa kompleksowa),
Dodane wcześniej
cała Polska
cała Polska
・Pisanie projektów POWER i RPO – pełen zakres kompleksowo cała Polska Przyjmuję zapisy na napisanie projektów/wniosków o dofinansowanie do nowych konkursów na II połowę 2018 14 l doświadczenia podparte realizacją projektów dla NGO, instytucji szkoleniowych, wyższych uczelni, żłobków, przedszkoli, szkół, MŚP i instytucji publicznych Konsultacje wstępne GRATIS – ZAPISZ się na rozmowę email: i.anuszewska@da-vinci.com.pl
Zawodne, Piaseczno
Zawodne, Piaseczno
・Fundacja Szafirowa zajmująca się stacjonarnie osobami starszymi, niepełnosprawnymi fizycznie i/lub umysłowo w stopniu lekkim poszukuje osoby/firmy mogącej zaoferować wsparcie dotyczące pozyskiwania pieniążków i rozgłosu. Chcielibyśmy, aby Nasza pomoc i świadomość istnienia placówki docierała do większej liczby odbiorców, jak i zarazem zwiększyć swoje szanse na zdobycie dodatkowych środków.
Cała Polska
Cała Polska
・Doradztwo i kompleksowa pomoc dla organizacji w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów wraz z załącznikami. w ramach programów POWER, RPO (wszystkie województwa). Specjalizujemy się w projektach szkoleniowych i edukacyjnych (w tym m.in. dla osób bezrobotnych i niepełnosprawnych). Pomagamy w utworzeniu KIS,CIS, miejsc opieki nad dziećmi itp.
Wrocław - cała Polska
Wrocław - cała Polska
・Zapraszam organizacje do współpracy w zakresie pozyskiwania funduszy na rozwój. Programy PO WER, RPO, Fundusze Norweskie. Referencje, ponad 10 lat doświadczenia, innowacyjne podejście do tworzenia rozwoju dzięki dotacją publicznym, ugruntowane doświadczenie w zarządzaniu projektami. Zapraszam.
Słubice
Słubice
・Jak co roku na wiosnę nabór na projekty uruchomił program Działaj Lokalnie. A ci, którzy interesują się ekonomią społeczną mogą starać się również o dofinansowania w ramach mini pakietów „Wspólna Inicjatywa”. W tym roku wiosna na bogato – można starać się nie tylko o granty z Działaj Lokalnie, ale również na środki przyznawane przez Zieloną Dolinę Odry i Warty w ramach projektu „Rozkręcamy społeczny biznes”.
Polska
Polska
・Potrzebujesz środków na swoje działania? Chcesz uzyskać szybszy i szerszy dostęp do Darczyńców? Chcesz brać udział w bezpłatnych szkoleniach fundraisingowych? Potrzebujesz inspiracji, nowych pomysłów? Jest na to odpowiedź. Idea Fair Play to przełomowa platforma, która łączy organizacje pozarządowe i osoby im przychylne całkowicie bezkosztowo!
Cała Polska
Cała Polska
・Doświadczony Zespół oferuje doradztwo i kompleksową pomoc dla organizacji w zakresie przygotowania wniosków o dofinansowanie projektów wraz z załącznikami. w ramach programów POWER, RPO (wszystkie województwa). Specjalizujemy się w projektach szkoleniowych, edukacyjnych, związanych z aktywizacją społeczną i zawodową osób wykluczonych. Pomagamy w zdobyciu funduszy na założenie KIS,CIS, żłobków czy przedszkoli.
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę wniosek dotacyjny dla organizacji pozarządowej- możliwość tworzenia wniosków dotacyjnych z funduszy samorządowych, wojewódzkich, państwowych ( konkursy PFRON, Ministerstw itd.), unijnych oraz innych korporacyjnych konkursów. Posiadam ponad 13 letnie doświadczenie w tworzeniu, realizacji, koordynacji i rozliczeniach projektów realizowanych przez organizację pozarządowe.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam