Fundraisingowe
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Reklama
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, jesteśmy grupą specjalistów pozyskujących od 2009 roku dotacje na realizacje projektów w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego. W obecnej perspektywie sukcesywnie przygotowaliśmy ponad 40 projektów, których łączna kwota dofinansowania przekraczała 50 mln zł. Przygotowujemy projekty w ramach POWER i RPO (wszystkie województwa). Naszą pracę cechuję profesjonalizm, rzetelność i wysoka skuteczność.
Wrocław - cała Polska
Wrocław - cała Polska
・Zapraszamy do współpracy. Oferujemy usługę pisania autorskich, innowacyjnych projektów, zapewniających efektywną ich realizację. Pozyskiwanie dotacji w ramach funduszy europejskich, Programów PO WER< RPO< Funduszy Norweskich, innych dostępnych dotacji. Wieloletnie doświadczenie w pozyskiwaniu funduszy na rozwój organizacji i zarządzaniu projektami, które poparte jest referencjami od klientów z całej PL.
Wielkopolska
Wielkopolska
・Przygotuję i złożę, dla organizacji pozarządowej z terenu Wielkopolski, skuteczny wniosek o dofinansowanie projektu z obszaru tematycznego " Wsparcie integracji społecznej i aktywizacji zawodowej osób zagrożonych wykluczeniem społecznym" Konkurs ogłoszony 30.05.2018 r. przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu. Na co m.in.można otrzymać dofinansowanie:
Wielkopolska
Wielkopolska
・Przygotuję i złożę dla organizacji pozarządowej z Wielkopolski skuteczny wniosek o dofinansowanie projektu z obszaru tematycznego " Wsparcie integracji społecznej i aktywizacji zawodowej osób zagrożonych ubóstwem lub wykluczeniem społecznym" Konkurs ogłoszony 30.05.2018 r. przez Wojewódzki Urząd Pracy w Poznaniu. Na co, m.in., można otrzymać dofinansowanie?
Dubiecko
Dubiecko
・Poszukujemy osób potrafiących zainteresować ofertą marketingową III OKR potencjalnych sponsorów. Cel szczytny, warunki do uzgodnienia
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę wniosek dotacyjny dla organizacji pozarządowej- możliwość tworzenia wniosków dotacyjnych z funduszy samorządowych, wojewódzkich, państwowych ( konkursy PFRON, Ministerstw itd.), unijnych oraz innych korporacyjnych konkursów. Posiadam 14 letnie doświadczenie w tworzeniu, realizacji, koordynacji i rozliczeniach projektów realizowanych przez organizację pozarządowe.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam