Fundraisingowe
Reklama
Województwa: małopolskie i świętokrzyskie
Województwa: małopolskie i świętokrzyskie
・Ośrodek Promowania i Wspierania Przedsiębiorczości Rolnej w Sandomierzu we współpracy z Krajowym Stowarzyszeniem Przedsiębiorczości w Końskich i Babiogórskim Stowarzyszeniem Zielona Linia w Stryszowie w okresie od 1 maja 2018 r. do 31 maja 2019 r. realizuje projekt zatytułowany „NOWA ERA KOMPUTERA – poprawa umiejętności korzystania z Internetu, e-usług”. W ramach projektu gmina uzyskać może wsparcie w wysokości od 15 000,00 zł do 150 000,00 zł.
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę wniosek dotacyjny dla organizacji pozarządowej- możliwość tworzenia wniosków dotacyjnych z funduszy samorządowych, wojewódzkich, państwowych ( konkursy PFRON, Ministerstw itd.), unijnych oraz innych korporacyjnych konkursów. Posiadam ponad 14 letnie doświadczenie w tworzeniu, realizacji, koordynacji i rozliczeniach projektów realizowanych przez organizację pozarządowe.
Olsztyn- cała Polska
Olsztyn- cała Polska
・Szanowni Państwo, Oferuję pomoc w pozyskiwaniu środków dla fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych, organizacji nieformalnych w celu realizacji zadań satutowych, wzmacniania swoich struktur, realizacji zadań publicznych. Obecnie dostępne są środki finansowe pochodzące zarówno ze źródeł krajowych państwowych: urzędy marszałkowskie, środki ministerialne jak i zagranicznych: dotacje unijne, fundcje zagraniczne. Wykonam pełną dokumentację.
Olsztyn- cała Polska
Olsztyn- cała Polska
・Pomogę poszukać wsparcia dla organizacji pozarządowej, wykonam dokumentację, pomogę rozliczyć się z pozyskanej dotacji.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam