Fundraisingowe
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Dodane dzisiaj
Warszawa
Warszawa
・Ruszyła karuzela ponad 700 konkursów! Obecnie prowadzę zapisy na konkursy z funduszy europejskich na 2018. Pisanie projektów pełen zakres. Zoabacz kim jestem i dalczego warto ze mną pracować: www.goldenline.pl/iza-anuszewska2/ lub www.linkedin.com/in/izanuszewska/ Konsultacje wstępne gratis. Poznajamy się :-) -Zapraszam do współpracy! Izabela Anuszewska
Reklama
Dodane wcześniej
Gdańsk
Gdańsk
・Jestem Francuzem w mieście Nancy i jestem właścicielem firmy
Kraków
Kraków
・Polski Instytut Filantropii pragnie zaprosić organizacje pozarządowe do udziału w Kampanii KILOMETRY DOBRA. BUDUJEMY KOALICJĘ 100 ORGANIZACJI Z CAŁEJ POLSKI, KTÓRE BĘDĄ OD MARCA DO CZERWCA ZBIERAĆ PIENIĄDZE NA SWOJĄ DZIAŁALNOŚĆ.
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę wniosek do Programu ASOS 2018. Wysoka skuteczność. Zapraszam do wpółpracy.
Cała Polska
Cała Polska
・Napiszę wniosek do Programu Senior + 2018. Zapraszam do współpracy.
Warszawa i okolice
Warszawa i okolice
・Podejmę współprace z organizacjami pozarządowymi z terenów Warszawy i okolic. Posiadam ponad 17 lat doświadczenia we współpracy z NGO. Od 2006 roku byłem autorem wielu projektów dofinansowanych ze środków UE (PROW, PO RYBY, PO KL, Programy Operacyjne Województw) oraz licznych programów krajowych m.in: FIO, projekty z konkursów na zadania zlecone urzędów miast, wojewódzkie, powiatowe oraz ministerialne itd... Zapraszam do współpracy.
Poznań
Poznań
・Dzień dobry, szukamy osoby do pisania projektów z pogranicza działań kulturalnych, turystycznych i edukacyjnych. Wymagane doświadczenie (choć minimalne) i samodzielność. Zasady współpracy do ustalenia. Jesteśmy otwarci na różne warianty. Piotr Stankiewicz - SKT VIATOR
Wrocław-cała Polska
Wrocław-cała Polska
・Ponad 10 letnie doświadczenie w skutecznym pozyskiwaniu funduszy na rozwój organizacji. Fundusze Europejskie: RPO/ PO WER/ Innowacje społeczne. Zapraszamy. Referencje.
Wrocław i okolice
Wrocław i okolice
・Chętnie pomogę w napisaniu wniosków w przeróżnych konkurasach ofert. Pomogę również w rozliczeniu projektów.
Lublin
Lublin
・Chętnie wesprę organizacje podczas organizacji eventów- pomoc w pozyskiwaniu sponsorów. Posiadam 5 letnie doświadczenie oraz znam specyfikę funkcjonowania i pracy w III sektorze. Wynagrodzenie prowizyjne.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam