Informatyczne
Reklama
Cała Polska
Cała Polska
・Przenosimy praktycznie każdy serwis internetowy - od małej stronki typu "wizytówka" do rozbudowanych witryn opartych o system zarządzania treścią (m.in. Wordpress, Joomla). Dla organizacji pozarządowych (stowarzyszenia, fundacje, kluby, koła, parafie itd.) nieprowadzących działalności gospodarczej - 50% rabatu! Po szczegóły zapraszamy na przenoszenie-stron.pl [https://przenoszenie-stron.pl]
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy informatyka do zbudowania stron www. Prosimy o kontakt na adres darek@sbico.eu
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo, Pragnę zaoferować Państwu usługi naszej firmy S.M.S. Security and Management Systems https://s-m-s.pl/. Firma świadczy głównie usługi z zakresu hostingu oraz bezpieczeństwa informatycznego. To co odróżnia naszą firmę na rynku to podwyższony standard bezpieczeństwa oferowanych usług, a także wysoko wykwalifikowani specjaliści, obszerne doświadczenie oraz troska i indywidualne podejście do klienta. W ofercie firmy znajdują się:
Warszawa
Warszawa
・Fundacja Edukacja dla Demokracji poszukuje specjalisty IT do stworzenia interaktywnej mapy. Celem mapy jest zaprezentowanie skali jednego z międzynarodowych programów Fundacji. Zamawiana mapa: - może powstać w oparciu o Google Maps, - zostanie wypełniona treściami z istniejącej bazy danych (Excel, ok. 300 rekordów), - ma być umieszczona na stronie internetowej programu (Wordpress). Inne niezbędne funkcjonalności:
cała Polska
cała Polska
・Dzień dobry, Miłe, kompleksowe i profesjonalne podejście do potrzeb Twoich i Twojej organizacji. Indywidualne dopasowanie, całościowe wykonanie strony, sklepu i prac programistycznych. Uśmiechnięty zespół chętnie odpowie na wszystkie Twoje pytania.
Przemyśl
Przemyśl
・Czy własna strona firmowa musi dużo kosztować? Zdecydowanie nie! Zamów u nas profesjonalną stronę www od 299 zł i przekonaj się o tym sam!
warszawa
warszawa
・Oferuję sprawne i szybkie wykonanie aplikacji mobilnych na platformy Android,iOS, Wsparcie techniczne gwarantowane. Bogate portfolio zrealizowanych aplikacji. Zapraszam do kontaktu przez formularz lub telefonicznie.
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
・W dobie urządzeń mobilnych bardzo ważne staje się to, w jaki sposób podawane są informacje użytkownikom sieci. Dziś liczy się nie tylko sama informacja, ale jej szybkość, czytelność i zdolność przyciągania uwagi. Dobra strona internetowa to taka, która dostosowuje się do tych wymogów. Szybkość wczytywania treści, oryginalny i dopasowany design, wiele możliwości, ale też elastyczność. Co chcemy Ci zaproponować?
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam