Informatyczne
Polska
Polska
・Zapraszamy organizacje oraz instytucje zainteresowane przeprowadzeniem badania użyteczności strony internetowej lub aplikacji. Badanie przeprowadzane jest z udziałem realnych użytkowników. Efektem badania jest szczegółowy raport. Zapraszamy do kontaktu na adres: kontakt@testyux.pl oraz na stronę www.testyux.pl .
(cała Polska)
(cała Polska)
・Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla NGO-sów: 50% rabatu na hosting w WebWave oraz darmowe narzędzie do samodzielnego tworzenia i zarządzania stroną www bez konieczności kodowania.
Warszawa
Warszawa
・Tanie strony internetowe z systemem CMS Warszawa Wykonujemy dla panstwa strony internetowe od 10 lat, najtańsze wizytówki - strony www bez zakaldek w menu od 149zł, tanie strony internetowe z systemem CMS od 199zł, responsywne strony internetowe od 299zł. Więcej informacji o "tanich stronach internetowych" na naszej witrynie: www.taniestronywww.com.pl [http://www.taniestronywww.com.pl] Tel.: 512781751
Warszawa
Warszawa
・Informacja o rozpoczęcie projekt “COMPe4Mi: Narzędzia dla profesjonalistów do oceny i rozwoju kompetencji migrantów”
cała Polska
cała Polska
・Oferujemy roczny darmowy hosting dla NGO. [http://e-ngo.pl] Hosting czyli miejsce na stronę www i pocztę e-mail jest całkowicie darmowe przez rok od momentu założenia. Wielkość konta to 10 GB! Jest to w pełni profesjonalny hosting, Nie zawiera żadnych reklam! Zapraszamy wszystkie organizacje pozarządowe! Więcej informacji na stronie: e-ngo.pl [http://e-ngo.pl]
Warszawa
Warszawa
・Strona internetowa stanowi dziś najlepszą wizytówkę prężnie rozwijającej się organizacji. Rolą strony www jest zainteresowanie i zaangażowanie odbiorców. To Twój pierwszym kontaktem z potencjalnym darczyńca, osobą potrzebującą Twojej pomocy. My stworzymy dla Ciebie stronę, która będzie prezentowała dobry wizerunek Twojej organizacji i Twojej osoby. JAK WYGLĄDA WSPÓŁPRACA? 1. Rozmowa/spotkanie i analiza potrzeb (telefon, e-mail)
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam