Informatyczne
Reklama
Polska
Polska
・Fundacja Amazonki Łódź Centrum od 15.IV.2018 ma nową stronę facebook. Zapraszamy do odwiedzania nas :) www.facebook.com/amazonkilodz/ więcej info na stronie: www.amazonkicentrum.pl
Warszawa
Warszawa
・Jestem grafikiem a także zajmuję się również tworzeniem stron internetowych. Oferuję: - tworzenie stron internetowych - tworzenie szablonów allegro - tworzenie materiałów reklamowych jak wizytówki, papiery firmowe, ulotki itp - pozycjonowanie stron internetowych Do pracy podchodzę z pełnym zaangażowaniem i stawiając nacisk na indywidualne podejście do każdego projektu. Posiadam spore portfolio realizacji.
Cała Polska
Cała Polska
・W rozsądnych kosztach. Zachęcam do obejrzenia niektórych realizacji: http://bit.ly/ahasterok_portfolio.
Polska - online
Polska - online
・Dzień dobry, Oferuję wsparcie informatyczne, w szczególności: * budowę strony internetowej dla organizacji pozarządowej * przebudowę stron www * zbudowanie systemu do zarządzania treścią CMS - WordPress * rozbudowę, np. o funkcję sklepu internetowego
Warszawa
Warszawa
・Twoja strona wolno chodzi lub wyświetlają się dziwne znaczki ? A może masz reklamy viagry na stronie ?? To są najczęstrze objawy, że twoja stona została zhakowana i jest na niej złośliwy kod. Co mogę Ci zaoferować: * Profesjonalnie wykonuje audyt stron pod kątem złośliwego oprogramowania. Po którym wyceniam całość usługi. Za darmo pomagam, jeżeli problem ze stroną jest mały. * Usuwał złośliwy kod i robie stosowane aktualizacje.
Warszawa
Warszawa
・Google zmianiło regulamin kożystania z AdWords dla ogranizacji pożytku publicznego. Wiele ogranizacji dostało powiadomienia, ale nie wprowadziło stosownych zmian, które moga je uchronić przed usunięciem z programu. Jeż dostałeś ostrzeżenie, że Twoje konto ma za niski CTR lub grozi Ci utrata Ad Grants od Googla napisz na adres dariusz@koryto.eu to chętnie Ci pomogę.
Polska
Polska
・Witam, Oferuję usługi informatyczne dla małych przedsiębiorstw, organizacji pozarządowych, fundacji, oraz klientów indywidualnych.
Polska
Polska
・Zapraszamy organizacje zainteresowane przeprowadzeniem badania użyteczności strony internetowej lub aplikacji pod kątem ich użyteczności, łatwości obsługi, intuicyjności dla użytkowników. Szczegółowe informacje uzyskać można na stronie www.testyux.pl Zapraszamy.
Polska
Polska
・Oferuję usługi programistyczne, w zakresie przygotowania autorskiego systemu CRM (w tym możliwość zintegrowania z programami z serii Insert GT), aplikacje webowe i mobilne, strony internetowe i portale przygotowane do wyświetlania na urządzeniach mobilnych i stacjonarnych.
Warszawa
Warszawa
・Oferuję programowanie aplikacji internetowych do obsługi przez przeglądarkę (PHP, MySQL, JavaScript, CSS, HTML). Mogą to być np. strony www, sklepy, serwisy internetowe, platformy zamówień, konfiguratory produktów, systemy do wprowadzania danych, obsługi klienta, CRM lub cokolwiek innego działającego w internecie, z dostępem przez przeglądarkę. 10 lat doświadczenia. Nie przyjmuję jedynie zleceń na modyfikowanie oprogramowania już istniejącego.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam