Informatyczne
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Serwis Komputerowy na terenie CAŁEJ Warszawy !!! Oferujemy kompleksową obsługę serwisową Osób Prywatnych oraz Firm w zakresie: DOJAZD 0 zł! - Naprawy i serwisu KOMPUTERÓW - Naprawa i serwis LAPTOPÓW, TABLETÓW, TELEFONÓW (2 osobne działy!!) - Instalacja systemów Windows, Mac OS X, Linux - Czyszczenie laptopów - Wymiana matrycy - Usuwanie wirusów - Odzyskiwanie danych - NAPRAWY SPECJALISTYCZNE !! - Inne DIAGNOZA 0zł !!
Bielsko-Biała
Bielsko-Biała
・W dobie urządzeń mobilnych bardzo ważne staje się to, w jaki sposób podawane są informacje użytkownikom sieci. Dziś liczy się nie tylko sama informacja, ale jej szybkość, czytelność i zdolność przyciągania uwagi. Dobra strona internetowa to taka, która dostosowuje się do tych wymogów. Szybkość wczytywania treści, oryginalny i dopasowany design, wiele możliwości, ale też elastyczność. Co chcemy Ci zaproponować?
Polska
Polska
・Oferuję tworzenie profesjonalnych sklepów internetowych oraz stron www. Ceny już od 440zł za wersje podstawowe. Wszystkie strony i sklepy wyposażone są w intuicyjny panel administracyjny pozwalający samodzielnie zarządzać opublikowanymi treściami lub w przypadku sklepu - produktami, zamówieniami i klientami. Od 2003 dostarczam najwyższej jakości usługi z dwuletnią gwarancją i bezterminowym serwisem pogwarancyjnym.
Katowice
Katowice
・Witam serdecznie, Wykonam bezpłatnie prostą stronę internetową dla Państwa działalności. Jestem osobą niewidomą, więc niestety wszelką grafikę do umieszczenia na stronie muszą Państwo przesłać samodzielnie. Po wykonaniu strony istnieje możliwość przeniesienia jej na inny serwer lub pozostawienia na moim serwerze. Warunkiem jest brak strony internetowej działalności, dla której ma powstać strona.
Polska
Polska
・Potrzebujesz narzędzia online do zbierania danych, systemu CRM przystosowanego do potrzeb Twojej organizacji czy bazy danych online? Zgłoś się do nas! Mamy doświadczenie w realizacji projektów dla organizacji społecznych. Zrealizowaliśmy takie projekty, jak: * Petycja „Standardy zostają” [http://standardyzostaja.rodzicpoludzku.pl/] na temat standardów opieki okołoporodowej przygotowana dla Fundacji Rodzić po Ludzku,
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam