Inne usługi
Reklama
Dodane wczoraj
Cała Polska
Cała Polska
・Chciałabym zaoferować swoje usługi w zakresie przygotowania tekstu do publikacji, tzn. korekty i redakcji językowej, stylistycznej, merytorycznej w języku polskim oraz profesjonalnego składu i łamania tekstu. Oferuję również transkrypcje/ przepisywanie nagrań. Wystawiam rachunki. Galeria przykładowych realizacji z zakresu projektowania książek: https://www.behance.net/dagmaraslekpaw Lista innych realizacji dostępna na życzenie.
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Jestem pedagogiem specjalnym arte i hipoterapeuta. Ukonczyłam wiele kursów doskonalacych warsztat pracy w tym muzykoterapii terapii reki TUS. Chetnie nawiaże współprace z podmiotami i organizacjami jako prowadzaca zajecia terapeutyczne warsztaty twórcze i artystyczne.
Łódź
Łódź
・Psychoonkolog, psycholog z kilkuletnim doświadczeniem podejmie współpracę z organizacjami, instytucjami na terenie Łodzi/ Zgierza/ Aleksandrowa Łódzkiego.
Warszawa
Warszawa
・Ruszył nabór do Plebiscytu Lady Business Awards 2018. Lady Business Club Business Woman Foundation nagrodzi ponadprzeciętne kobiety biznesu, które prowadzą firmę od co najmniej 5 lat.
Częstochowa
Częstochowa
・Arteterapeutka nawiąże współpracę z organizacjami, instytucjami,
Warszawa
Warszawa
・Turnus dla Seniora w dniach 23 - 29.09. 2018 r. Lądek Zdrój Zrób to dla siebie – spraw sobie wczasy zdrowotne w kameralnym hotelu w sercu malowniczej kotliny. Czekamy tu na Ciebie ze specjalnie stworzonym ciekawym programem i dobrą zabawą. Możliwość skorzystania z konsultacji specjalistów odnowy biologicznej oraz dodatkowych zabiegów. W cenie 7 dniowych turnusów dla seniorów oferujemy: * zakwaterowanie,
Jarosław
Jarosław
・Jedyna w powiecie jarosławskim WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU REHABILITACYJNEGO zaprasza niepełnosprawnych mieszkańców powiatów jarosławskiego, lubaczowskiego i przeworskiego, dla których w okresie do 15 grudnia 2018 r. SPRZĘT UDOSTĘPNIA NIEODPŁATNIE. Oferta wypożyczalni: wózki - kule – chodziki łóżka - materace ortezy - stabilizatory rotory - rowery koncentrator tlenu – inhalatory stoły do masażu i pionizacji poręcze do nauki chodzenia
Polska
Polska
・Nauczycielka i tłumacz języka angielskiego (mgr) podejmie współpracę zdalną Posiadam 10-letnie doświadczenie w nauczaniu wszystkich grup wiekowych przez Skype oraz tłumaczeniach. Posiadam aktualne orzeczenie o niepełnosprawności w stopniu umiarkowanym.
Warszawa
Warszawa
・POSZUKUJEMY OSÓB NIESAMODZIELNYCH WYMAGAJĄCYCH OPIEKUNA (Warszawa i okolice). Oferta dla osób powyżej 60 roku życia. USŁUGI ASYSTENCKIE I OPIEKUŃCZE W TWOIM DOMU. 6 miesięcy bezpłatnych usług, teleopieka i domowe wizyty lekarskie. Uwaga! Liczba miejsc ograniczona. "Profesjonalizacja usług asystenckich i opiekuńczych dla osób niesamodzielnych - nowe standardy kształcenia".
warszawa
warszawa
・Nasz dietetyk będzie pod koniec tego roku wygłaszał przemowę dotyczącą zdrowych nawyków żywieniowych. Jeśli są państwo zainteresowani zdrowym trybem życia zapraszamy do zapoznania się z naszym artykułem na temat spiruliny [https://www.spirulina.pl/algi/spirulina/spirulina-wlasciwosci-ktore-potwierdzono.html]. Oraz do wiżecia udziały w wykłądzie.
Cała Polska
Cała Polska
・Autorka ( poetka, dramatopisarka, prozaiczka, scenarzystka) doradzi szkołom oraz organizacjom zajmujących się ww. tematyką, mogę napisać również tekst na zamówienie. Preferowany zakres działania: - literatura - teksty edukacyjne - wydarzenia np. parady równości Preferowany region działań: woj.śląskie Chętnych proszę o kontakt mailowy: halszkaa1@o2.pl [halszkaa1@o2.pl]
warszawa ursynów
warszawa ursynów
・Oddam za darmo odzież męska dla fundacji w Warszawie. Odzież mało uzywana, czysta rozmiar S,L, XL. T-shirty, koszule, marynarki i spodnie.
Warszawa
Warszawa
・Psychoterapia online jest dla tych, którzy z przyczyn lokalizacyjnych nie mogą skorzystać z pomocy indywidualnej w siedzibie Fundacji. Psychoterapia online jak również konsultacja psychologiczna i konsultacja seksuologiczna będzie prowadzona przez skype’a po wcześniejszym zapisaniu się na konkretną godzinę. Jeśli czujesz że: – Twoje życie wymyka się spod kontroli, czujesz się zagubiony, przeżywasz kryzys emocjonalny,
Wrocław
Wrocław
・Zespół Aspergera - diagnoza i terapia, trening umiejętności społecznych Ilość wolnych miejsc: 9 Terminy szkolenia: 09.11.2018 Liczba dni szkolenia: 1 Godziny zajęć: 09:00-16:00 Miejsce szkolenia: Sale dydaktyczne DCP Termin zgłoszenia: 2018-11-08 Cennik: 390 PLN
Łódź
Łódź
・Galeria MEOK jest od niedawna nowym miejscem na mapie Łodzi, a już jest miejscem nagrodzonym honorowym tytułem Punktu dla Łodzi 2017 w prestiżowym społecznym plebiscycie. Jest to idealne miejsce do kameralnych warsztatów, szkoleń, spotkań w samym centrum Łodzi niedaleko ul. Narutowicza w podwórku. Zarazem jest to przestrzeń edukacji i inspiracji światem kultury i aktywności prospołecznej. Proponujemy:
Szczecin, Police
Szczecin, Police
・Posiadam doświadczenie wzarządzaniu, kierowaniu projektami projektami unijnymi. Chętnie wykorzystam je pracując w realizacji nowych.
Warszawa
Warszawa
・Praca z parami jest szczególną formą terapii, która dotyczy związku partnerów. Celem terapii może być praca nad przezwyciężeniem trudności w parze i doprowadzenie do harmonii w związku. Wspólne spotkania partnerów są czasem przeznaczonym na zastanowienie się nad sposobami realizacji potrzeb obojga.
Ławki
Ławki
・Ośrodek ALIRA prowadzi zapisy na TURNUSY TERAPEUTYCZNE dla osób z kompulsywnym, objadaniem, nadwagą, otyłością.
Ławki
Ławki
・GRUPA TERAPEUTYCZNA ZAPRASZA, osoby szukające profesjonalnego wsparcia w zmaganiach z zaburzeniami odżywiania. Na miejscu poznać będzie można sposoby radzenia sobie z mechanizmami zaburzeń - anoreksji i bulimii, doświadczyć regularnego wsparcia, podzielić się doświadczeniami, zrzucić z siebie ciężar problemu oraz wysłuchać doświadczeń grupy. Grupa rusza we wrześniu. Miejsce spotkania: ulica Obrońców 45/14, 03-927 Warszawa KONTAKT:
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy do zapoznania się z ofertą terapii seksualnej prowadzonej przez Wiolettę Karłowicz-Dul
Warszawa
Warszawa
・Psychoterapia dzieci i młodzieży Jest formą dialogu pomiędzy dzieckiem, opiekunem, a terapeutą. Może odbywać się w formie sesji indywidualnych (dziecko i terapeuta), grupowych (grupa dzieci i terapeuta) oraz w diadach (dziecko + opiekun i terapeuta). Ze względu na specyfikę świata młodego człowieka psychoterapia dzieci i młodzieży różni się nieco od pracy z dorosłymi i wyróżnia się: – dostosowaniem metody pracy do etapu rozwojowego dziecka
Warszawa
Warszawa
・Okres dojrzewania wiążę się z przeżywaniem silnych emocji, zmian na wielu obszarach życia i doświadczania siebie. Jednocześnie jest to czas podejmowania ważnych decyzji i kształtowania się tożsamości. Problemy nastolatków mogą przejawiać się zarówno w buncie i zachowaniach agresywnych, jak i apatii oraz wycofaniu z kontaktów społecznych. Bez względu na objawy (np.
Olsztyn
Olsztyn
・Sznowni Państwo Oferuję usługi w zakresie koordynacji projektu na terenie województwa warmińsko- mazurskiego. Najchętniej okolice Olsztyna, Ostródy. Posiadam kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu projektów, rozliczaniu ich, ale też organizacowaniu w sposób kompleksowy wszystkich zadań i działań związanych z realizacją przedsięwzięć takich jak: - koordynacja realizacji projektu - kontakt z instytucją zarządzającą
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam