Inne usługi
Dodane dzisiaj
Opinogóra Górna
Opinogóra Górna
・Fundacja edukacyjno-sportowa reGeneracja w związku z realizacją projektu pn. „Zintegrowana sieć wsparcia w aktywizacji społeczno-zawodowej rodzin z terenu gminy Opinogóra Górna” w ramach Priorytetu IX.
Reklama
Dodane przedwczoraj
Chełm
Chełm
・Witam, mam do przekazania fundację ,,Propagowanie jazdy konnej" oczywiście statut fundacji można zmienić . Nigdy nic w fundacji nie było robione ma konto zerowe
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Jest formą dialogu pomiędzy dzieckiem, opiekunem, a terapeutą. Może odbywać się w formie sesji indywidualnych (dziecko i terapeuta), grupowych (grupa dzieci i terapeuta) oraz w diadach (dziecko + opiekun i terapeuta). Ze względu na specyfikę świata młodego człowieka psychoterapia dzieci i młodzieży różni się nieco od pracy z dorosłymi i wyróżnia się: – dostosowaniem metody pracy do etapu rozwojowego dziecka
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo, informujemy że Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzi nabór na psychoterapię indywidualną w ramach działalności odpłatnej. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania limitu miejsc. Koszt godziny psychoterapii indywidualnej wynosi 120 zł, psychoterapia par 180 zł.
cała Polska
cała Polska
・Stowarzyszenie Instytut Nowych Technologii zaprasza do udziału w projekcie „Inkubacja innowacji społecznych w obszarze kształcenia ustawicznego osób dorosłych”. W ramach projektu istnieje możliwość otrzymania grantu dla osób lub instytucji, które mają pomysł na innowacyjne narzędzie w zakresie kształcenia ustawicznego. Przewidywana kwota grantu wynosi 35 000 zł. Nabór rozpocznie się 26 lutego 2018 r. i potrwa do 12 marca 2018 r.
Białka Tatrzańska
Białka Tatrzańska
・Zapraszamy do szkoły narciarskiej i snowboardowej Doskonal "Uczymy inaczej, bo uczymy z pasją", dzieci, młodzież oraz dorosłych. Oferujemy zajęcia indywidualne, grupowe a także rodzinne od poziomu zerowego po instruktorski. Obecnie szkolimy na Bani i Kotelnicy Białczańskiej w Białce Tatrzańskiej. Posiadamy rekomendację Polskiego Instytutu Rozwoju Kultury Fizycznej i Sportu. Cennik oraz pełna oferta szkoły narciarskiej:
Cała Polska
Cała Polska
・Pasjonatka kultury Bałkanów udzieli informacji na temat krajów b. Jugosławii . Zapraszam: - Szkoły i NGO szukające partnerów do wymiany młodzieży - organizacje religijne( w tym parafie), kulturalne i turystyczne Chętnych proszę o kontakt.
woj. Dolnośląskie
woj. Dolnośląskie
・Zapraszamy na szkolenie z zakresu Operator maszyn CNC Teoria: wykłady (zakres): ogólna wiedza o obróbce i skrawaniu, wykorzystywanych urządzeniach, BHP, używanych materiałach, metodach i jakości – 40 godz. szkol. Zajęcia praktyczne – instruktaż wstępny oraz ćwiczenia związane m.in. z programowaniem, przygotowaniem materiałów, doborem parametrów, a następnie ćwiczenia samego wykonywania obróbek. Praktyka – 120 godz. szkol.
Warszawa
Warszawa
・Jestem studentką III roku psychologii, mam doświadczenie w pracy z osobami doznającymi przemocy zdobyte w Fundacji Centrum Praw Kobiet i Pogotowiu Niebieska Linia podczas rocznego stażu. Jestem osobą dojrzałą z dużym doświadczeniem życiowym, pokładami empatii i otwartością na nowe doświadczenia. Chętnie podejmę pracę, współpracę w tym obszarze ale nie tylko. Jestem elastyczna i dyspozycyjna. Zapraszam do kontaktu.
Polska
Polska
・Jeżeli chcesz zrealizować w 2018 roku polsko-ukraiński projekt młodzieżowy, zapraszamy do składania wniosków. To już trzecia edycja konkursu, dzięki któremu można realizować projekty takie jak wymiany młodzieżowe, seminaria, spotkania (w tym szkolenia) oraz projekty informacyjne.
Katowice
Katowice
・Dzień dobry, Szanowni Państwo, Gdyby potrzebowaliby Państwo osoby do współpracy proszę o kontakt.Szukam pracy dodatkowej nieetatowej lub etatowej nieco elastycznej. Jestem przede wszystkim praktykiem - prawnikiem i pedagogiem. Posiadam doświadczenie zarówno w pracy z dorosłymi,młodzieżą,dziećmi, rodzinami. Kierowałem grupą wolontariuszy. Pracowałem w różnych ciekawych projektach pomocowych i edukacyjnych.
Szczecin
Szczecin
・Stowarzyszenie Rodzin i Przyjaciół Dzieci z Zespołem Downa "Iskierka" z siedzibą w Szczecinie rozpoczęło realizację 2 zadań publicznych z zakresu prowadzenia w 2018 roku punktów nieodpłatnej pomocy prawnej. Więcej informacji na stronie Stowarzyszenia http://iskierka.org.pl/pomoc-prawna/ [http://iskierka.org.pl/pomoc-prawna/]
Cały kraj
Cały kraj
・Jeśli potrzebujesz wsparcia osoby, która ma doświadczenie w redagowaniu i korekcie tekstów różnego typu, chcesz podnieść jakość opracowania wydawanych publikacji i obniżyć koszty, masz pomysł na folder (także interaktywny) czy ulotkę, ale nie wiesz, jak się do tego zabrać, zapraszam do mnie. Świadczę usługi kompleksowe: redaguję, wykonuję korektę, projekty typograficzne, przełamuję, projektuję okładki.
Cały kraj
Cały kraj
・Jeśli potrzebujecie Państwo wsparcia w spisaniu nagrań z konferencji lub wykładu, chętnie pomogę. Wykonuję zawodowo TRANSKRYPCJE (spisywanie) nagrań dźwiękowych. Piszę szybko, bezwzrokowo, na dwie ręce. Wykonam też zlecenie potrzebne „na ostatnią chwilę”. Posiadam doświadczenie w pracy wydawniczej, dlatego przepisany tekst oddaję złożony zgodnie z zasadami sztuki edytorskiej, a jeśli potrzeba również wydrukowany. Prowadzę własną działalność
warszawa
warszawa
・Oferujemy usługi w zakresie: · projektowania graficznego (plakaty, dyplomy, zaproszenia, wizytówki) · ilustracji · przygotowania publikacji i materiałów promocyjnych (broszury, raporty, katalogi, ulotki) · oprawy graficznej eventów Zapraszamy do obejrzenia naszych realizacji i do współpracy www.heroldart.com [http://heroldart.com]
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam