Inne usługi
Dodane przedwczoraj
Kalisz
Kalisz
・Zarząd Fundacji Wspierania Kaliskiej Chirurgii i Dziedzin Pokrewnych "Lancet" z siedzibą w Kaliszu informuje, że z dniem 11 września 2017 r. nastąpiło otwarcie likwidacji fundacji.
Reklama
Dodane wcześniej
Warszawa
Warszawa
・Poprowadzę szkolenie z tematów związanych z zarządzaniem zespołem. Mam 8 letnie doswiadczenie w zarządzaniu różnymi zespołami - od kilkuosobowych do ponad 200 osobowych, zarówno stałych jak i projektowych. Jestem absolwentem menadźerskich studiów podyplowmowych. Mam doświadczenie w prowadzeniu warsztatów oraz w wystąpieniach na konferencjach zarówno krajowych jak i zagranicznych, w sesjach związancyh z zarządzaniem.
Warszawa
Warszawa
・Poszukujemy do projektu osób zamieszkujących Warszawę, powyżej 25 roku życia i z maksymalnie średnim wykształceniem. Zapewniamy bezpłatny kurs języka angielskiego oraz kurs komputerowy - oba kończące się egzaminem certyfikującym. Całość jest całkowicie bezpłatna. Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod numerem 692 573 896.
Warszawa
Warszawa
・Mam na imię Agnieszka mieszkam w Warszawie szukam pracy w kadrach, w księgowości, pomoc biurowa posiadam orzeczenie o znacznym stopniu niepełnosprawności z możliwością dofinansowania przez PFRON. Poruszam się o kulach. Mam doświadczenie bezpośrednim kontakcie z klientem i pracy z dokumentami. Osoby zainteresowane proszę o kontakt :)
Cała Polska
Cała Polska
・Szanowni Państwo, oferuję wykonanie tłumaczeń w parach językowych: bułgarski -> polski, słoweński -> polski, włoski -> polski, angielski -> polski w zamian za referencje.
Warszawa
Warszawa
・Moje mocne strony to EMPATIA (praca z ludźmi), ZDOLNOŚCI ORGANIZACYJNE (organizacja szkoleń, wyjazdów itp.) KREATYWNOŚĆ (przydaje się w każdej dziedzinie. W połączeniu z osługą Photoshopa umożliwia mi projektowanie grafik, plakatów, wizytówek lub logotypów) i LEKKIE PIÓRO (pisanie bloga, redagowanie tekstów na Facebooka itp. ).
Kraków
Kraków
・Darmowe wycieczki po krakowskim getcie – oferta dla szkół Podgórze to część Krakowa znajdująca się nad Wisłą, w bliskim sąsiedztwie historycznego centrum miasta.
Świekatowo
Świekatowo
・Poszukuję dobrze działającego Klubu Młodzieżowego na wsi w województwie kujawsko-pomorskim w celu wizyty studyjnej kilku osób- członków stowarzyszenia. Chcemy nauczyć się jak pracować z młodzieżą, jak rozwijać ich pasje, jak włączyć ich do działań na rzecz rozwoju lokalnego.
wrocław
wrocław
・Stowarzyszenie Tratwa ogłasza nabór do projektu TERENOWA PRACA Z MŁODZIEŻĄ Celem Projektu jest rozbudowa struktur terenowej pracy z młodzieżą we Wrocławiu Cykl szkoleniowy trwa od grudnia 2017 do lipca 2019 – zjazdy raz na trzy miesiące Zapraszamy osoby z doświadczeniem w pracy z młodzieżą, zainteresowane doskonaleniem zawodowym w obszarze animacji młodzieży zagrożonej wykluczeniem społecznym
Warszawa
Warszawa
・Szanowni Państwo, informujemy że Fundacja Pomocy Psychologicznej i Edukacji Społecznej RAZEM prowadzi nabór na psychoterapię indywidualną w ramach działalności odpłatnej. Nabór będzie prowadzony do wyczerpania limitu miejsc. Koszt godziny psychoterapii indywidualnej wynosi 120 zł, psychoterapia par 180 zł.
Warszawa
Warszawa
・Jest formą dialogu pomiędzy dzieckiem, opiekunem, a terapeutą. Może odbywać się w formie sesji indywidualnych (dziecko i terapeuta), grupowych (grupa dzieci i terapeuta) oraz w diadach (dziecko + opiekun i terapeuta). Ze względu na specyfikę świata młodego człowieka psychoterapia dzieci i młodzieży różni się nieco od pracy z dorosłymi i wyróżnia się: – dostosowaniem metody pracy do etapu rozwojowego dziecka
Cała Polska
Cała Polska
・Szybka i profesjonalna redakcja raportów, poradników, materiałów promocyjnych, publikacji. Wsparcie działań organizacji na FB
Warszawa
Warszawa
・4.11 (sobota) – ul. Smolna 13, 4 piętro godzina 11:00-16:00 – Na planie filmowym „RAZEM w prezencie na święta”. Zapraszamy osoby w każdym wieku do włączenia się we wspólne nagrywanie filmów o tematyce Rodziny i Wolontariatu. Filmy będą przedstawiać obraz rodziny, jak również szerzyć ideę wolontariatu. Obrazy staną się świątecznym prezentem dla osób samotnych, jak również dla tych, którzy chcieliby zaangażować się w wolontariat.
Warszawa
Warszawa
・Cześć! W związku z rozwojem działu gospodarczego fundacji szukamy studentów do pracy związanej z nieruchomościami. Może być to praca dodatkowa lub stała. Wymiar godzin jest dostosowywany indywidualnie. Wszystko zależy od chęci i zaangażowania. Praca jest dobrze rekompensowana finansowo. Jeśli jesteś zainteresowany, pisz śmiało na priv, odpowiem na każde pytanie. Możesz też od razu wysłać swoje CV na adres: anna.mikiciuk@foundation.org.pl
Olsztyn koło Częstochowy
Olsztyn koło Częstochowy
・U NAS NIE CZEKASZ W DŁUGICH KOLEJKACH DROGI PACJENCIE, nie chcesz czekać w długich kolejkach w oczekiwaniu na rehabilitację… Zajrzyj do nas do Olsztyna koło Częstochowy na ul. Mstowską 52. W miłej i przyjemnej atmosferze zostaniesz przyjęty i wyrehabilitowany i wyleczony. SERDECZNIE ZAPRASZAMY! INFORMACJE – W DZIALE REHABILITACJA: http://los.olsztyn.pl/www/?page_id=123 [http://los.olsztyn.pl/www/?page_id=123]
Chorzów
Chorzów
・Fundacja Training Projects wspiera projekty i organizacje non profit, których celem jest: wzmacnianie kapitału społecznego, rozwój postaw obywatelskich, edukacja dzieci i dorosłych, promocja innowacyjności, odbiurokratyzowanie państwa, ekologia, albo promocja aktywności fizycznej, sportu i zdrowia.
Polska
Polska
・Dzień dobry, Jestem filologiem języka hiszpańskiego, obecnie świeżo po rocznym stypendium w Hiszpanii, w Murcji, gdzie uczestniczyłam w formacji traducciones audiovisuales oraz robiłam praktyki jako tłumacz w polskich placówkach. Od 3 lat pracuję w warszawskich szkołach językowych jako lektor j. hiszpańskiego na poziomach od A1 do C1.
Kraków
Kraków
・OŚRODEK PSYCHOTERAPII DOROSŁYCH DZIECI ALKOHOLIKÓW UL.E.JERZMANOWSKIEGO 40 KRAKÓW bezpłatna pomoc dla OSÓB DOROSŁYCH, KTÓRE WYCHOWYWAŁY SIĘ W RODZINIE Z PROBLEMEM UZALEŻNIEŃ OFERUJEMY: * kompleksowy nowoczesny, realizowany przez interdyscyplinarny zespół program terapii syndromu DDA; * profesjonalną diagnozę; * psychoterapię indywidualną; * psychoterapię grupową- ambulatoryjną i maratony wyjazdowe; * treningi rozwoju osobistego;
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam