Inne usługi
Reklama
Warszawa
Warszawa
・Trwa nabór do jesiennej grupy opartej na procesach grupowych
Ciepielów
Ciepielów
・Oświadczenie Likwidator Fundacji ,,H.M. – Pomoc” z siedzibą w Ciepielowie , ul. Kochanowskiego 13 podaje do publicznej wiadomości, że w dniu 15 marca 2018 r. Zgromadzenie Fundacji ,H.M. – Pomoc” podjęło uchwałę w sprawie likwidacji Fundacji. Otwarcie likwidacji Fundacji zostało wpisane do KRS postanowieniem Sądu Rejonowego dla miasta stołecznego Warszawy, XIV Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 14. 05. 2018 w Warszawie.
Wrocław
Wrocław
・Koordynator/Kierownik projektów z 8 letnim doświadczeniem zawodowym w zakresie zarządzania projektami w tym finansowanych z Europejskiego Funduszu Społecznego, realizacja projektów dotyczących aktywizacji społecznej, zawodowej, projektów partnerskich o budżecie powyżej 2mln zł poszukuje nowych wyzwań Do moich zadań należało: * kontakt z Instytucją Wdrażającą, * sporządzanie sprawozdań rzeczowo–finansowych/raportów * nadzór nad pracą zespołu
Międzyzdroje
Międzyzdroje
・Posiadamy wolne miejsca na kolonii w Międzyzdrojach w dniach 8-22 lipca 2018 r. W związku z powyższym poszukujemy organizacje/instytucje będace zainteresowane współpracą. Bliższe informacje prosimy kierować do: Magda Lauer tel. 535 43 92 28
Gdańsk
Gdańsk
・Poszukujemy organizacji do współpracy przy rekrutacji uczestników do projektu aktywizacji zawodowej. Celem współpracy jest zrekrutowanie 10 niepełnosprawnych kobiet, w wieku 30+ , biernych zawodowo z Trójmiasta lub okolic. Celem projektu jest odbycie przez uczestniczki 6 mieisęcznego zatrudnienia subsydiowanego.
Warszawa
Warszawa
・Zwracamy się z prośbą o wsparcie naszych podopiecznych - osób bezdomnych przebywających w Schronisku przy ul. Polskiej 33 w Warszawie! Potrzebna POŚCIEL, PRZEŚCIERADŁA, BIELIZNA, ODZIEŻ, OBUWIE,.. wszelka inna pomoc rzeczowa!
Chojnice
Chojnice
・Procedura rozeznania rynku nr 1/2018/UM z dnia 04.06.2018r. W związku z realizacją zadania pn. „Transport z pomocą” współfinansowanego przez Województwo Pomorskie poszukujemy firmy transportowej do przewozu artykułów spożywczych przekazywanych przez sieci handlowe. Transporty będą odbywać się min 2 razy w tygodniu. Podmioty składające ofertę powinny spełnić następujące wymagania: Dysponować samochodem: * o tonażu - min 1200 kg,
Warszawa
Warszawa
・Trwa nabór do jesiennej grupy opartej na procesach grupowych
Kraków (zdalnie cała Polska)
Kraków (zdalnie cała Polska)
・Posiadam ponad 8 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i rozliczania projektów finansowanych ze środków UE, budżetu państwa i fundacji korporacyjnych m. in. w ramach programów: POWER, RPO WM, Erasmus+, Fundusze Norweskie, FIO, ASOS i inne. Nawiążę współpracę z organizacją w zakresie rozliczania finansowego grantów w tym przygotowywania okresowych oraz końcowych sprawozdań i wniosków o płatność.
Polska
Polska
・Skorzystaj z oferty szkoleniowej Sieci Obywatelskiej Watchdog Polska! Prowadzimy szkolenia z zakresu dostępu do informacji publicznej, funduszu sołeckiego, działań kontrolujących władzę na poziomie lokalnym i centralnym (działania typu watchdog) oraz szkolenia fundraisingowe. Program dopasowujemy do potrzeb grupy. Szczegółowe informacje na temat poszczególnych szkoleń:
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam