Księgowe i prawne
Wyróżnione ogłoszenia z tej kategorii
Reklama
Cały kraj
Cały kraj
・Specjalizuję się w prowadzeniu księgowości dla organizacji pozarządowych. Wielu moich klientów trafiło do mnie ponieważ nie mogli się porozumieć ze swoim dotychczasowym biurem, które nie rozumiało ich działalności.
Radom, Warszawa
Radom, Warszawa
・Potrzebna do współpracy księgowa znająca dobrze obsługę programu LeftHand.
Śląsk
Śląsk
・Poszukujemy księgowania dla NGO non-profit w okolicy Bytomia Rudy Śląskiej Chorzowa za ryczałt 100 zł / m-c ( mało rach). prosimy o kontakt nasz tel 604 944 142
warszawa
warszawa
・Podstawowym celem naszego biura księgowo-rachunkowego jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług z zakresu księgowości, ukierunkowanych na wszechstronną obsługę. Charakterystyczne dla nas jest indywidualne podejście do każdego klienta. Podyktowane jest faktem, że każda firma ma zazwyczaj inne potrzeby wynikające z charakteru prowadzonej działalności, wielkości czy też formy prawnej. Nasze usługi księgowe dedykujemy:
Śląsk
Śląsk
・Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych. Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.
Warszawa
Warszawa
・Księgowy poszukuje pracy na samodzielnym stanowisku. Mam 20-letnie doświadczenie w pracy w księgowości, w tym również na stanowisku głównego księgowego, wykształcenie kierunkowe z zakresu rachunkowości oraz licencję Ministerstwa Finansów na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych.
bytom slask
bytom slask
・NGO z Bytomia szuka ksiegowej z bytomia lub chorzowa posiadajacej doswiadczenie w ksiegowaniu NGO non-profit nasz tel 604944142
Warszawa
Warszawa
・Profesjonalna pomoc w zakresie prawa podatkowego, w tym cen transferowych, obowiązków sprawozdawczych, w przygotowaniu interpretacji podatkowych, wsparcie w zakresie prowadzonych postępowań podatkowych oraz w ramach postępowania sądowoadminstracyjnego. Elastyczne formy współpracy.
cała Polska
cała Polska
・Cena za spokój - 1200 zł netto _____________________________________________________________________________________________________________ Oferuję przeprowadzanie od początku do końca zapytań ofertowych zgodnie z zasadą konkurencyjności. Jestem radcą prawnym z doświadczeniem w zakresie udzielania zamówień zgodnie z wytycznymi w zakresie kwalifikowalności wydatków.
Kraków (zdalnie cała Polska)
Kraków (zdalnie cała Polska)
・Posiadam ponad 8 letnie doświadczenie w zakresie zarządzania i rozliczania projektów finansowanych ze środków UE, budżetu państwa i fundacji korporacyjnych m. in. w ramach programów: POWER, RPO WM, Erasmus+, Fundusze Norweskie, FIO, ASOS i inne. Nawiążę współpracę z organizacją w zakresie rozliczania finansowego grantów w tym przygotowywania okresowych oraz końcowych sprawozdań i wniosków o płatność.
Warszawa
Warszawa
・Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki. Radca prawny Marek Zarządzki jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zakres doradztwa prawniczego obejmuje porady prawne, obsługę prawną, tworzenie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych, reprezentowanie w urzędach, instytucjach rządowych, zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.
cała Polska
cała Polska
・Oferuję profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla: -fundacji, -stowarzyszeń -klubów sportowych.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam