Księgowe i prawne
Dodane wczoraj
Warszawa
Warszawa
・Prawnicy współpracujący na stałe z NGO oferują analizę zgodności z przepisami o ochronie danych osobowych oraz przygotowanie wytycznych do wdrożenia RODO w Państwa organizacji. Atrakcyjne warunki współpracy, uzależnione od rozmiaru i złożoności organizacji. Zapraszamy do kontaktu: rodo@consultant.com
Dodane wcześniej
cała Polska
cała Polska
・Twoja organizacja potrzebuje księgowej, a nie posiada za dużo środków finansowych aby ją zatrudnić? Potrzebujesz sporządzić sprawozdanie finansowe za 2017r? Chciałbyś aby ktoś profesjonalnie zajął się sprawami księgowymi Twojej organizacji abyś Ty mógł się skupić wyłącznie na jej prowadzeniu, a nie ogarnianiu "papierków"? Jeśli na któreś z tych pytań padła odpowiedź, że TAK to zapraszam do kontaktu.
cała Polska
cała Polska
・Spółdzielnia Socjalna Minerwa prowadząca biuro rachunkowe, zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z zakresu outsourcingu biznesowego, kadr i płac, a także rachunkowości, w tym: księgowości, kalkulacji, sprawozdań finansowych, rozliczania dotacji itp. Z racji tego, iż sami prowadzimy spółdzielnię socjalną znamy potrzeby i problemy nam podobnych organizacji.
cała Polska
cała Polska
・Spółdzielnia Socjalna Minerwa prowadząca biuro rachunkowe, zajmuje się szeroko rozumianymi usługami z zakresu outsourcingu biznesowego, kadr i płac, a także rachunkowości, w tym: księgowości, kalkulacji, sprawozdań finansowych, rozliczania dotacji itp. Z racji tego, iż sami prowadzimy spółdzielnię socjalną znamy potrzeby i problemy nam podobnych organizacji. Współpracujemy już ze stowarzyszeniami, fundacjami oraz spółdzielniami socjalnymi.
Warszawa
Warszawa
・Fundacja nawiąże współpracę z biurem księgowym. Ważne! wynagrodzenie uzależnione jest od realizowanych projektów. Zainteresowane biura prosimy o kontakt: fundacjaidp@gmail.com
Cały kraj
Cały kraj
・Specjalizuję się w prowadzeniu księgowości dla organizacji pozarządowych. Wielu moich klientów trafiło do mnie ponieważ nie mogli się porozumieć ze swoim dotychczasowym biurem, które nie rozumiało ich działalności.
Wiązowna
Wiązowna
・Podstawowym celem naszego biura księgowo-rachunkowego jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług z zakresu księgowości, ukierunkowanych na wszechstronną obsługę. Charakterystyczne dla nas jest indywidualne podejście do każdego klienta. Podyktowane jest faktem, że każda firma ma zazwyczaj inne potrzeby wynikające z charakteru prowadzonej działalności, wielkości czy też formy prawnej. Nasze usługi księgowe dedykujemy:
Łódź, łódzkie
Łódź, łódzkie
・Doświadczony prawnik nawiąże współpracę z podmiotami NGO w zakresie pomocy prawnej. Oferuję profesjonalna pomoc, począwszy od pism związanych z rozpoczęciem działalności i zarejestrowaniem podmiotu aż po pisma skierowane do sądów, urzędów i instytucji publicznych a związanych z działalnością podmiotu. Prowadzę równiez szkolenia z szeroko pojętej tematyki prawa ( temat do ustalenia);
Tychy
Tychy
・Witam Posiadam uprawnienia głównego księgowego wydane przez SKWP w Polsce. Moje doświadczenie w księgowości i kadrach to około 20 lat pracy. Prowadzę już od kilku lat księgowość dla stowarzyszeń. Posiadam aktulane ubezpieczenie OC. Zapraszam do współpracy - konkurencyjne ceny. Dojazd do klienta gratis. e-mail: dorotarudnicka@poczta.fm tel. 510-161-402
Warszawa
Warszawa
・Biuro rachunkowe Sokole Oko poprowadzi każde stowarzyszenia ,fundacje ,organizacje pozarządowe oraz firmy w zakresie księgowości sprawozdan bilansu ,podatkow pit oraz kadrowo płacowym z ZUS . Pomagamy w zaleglosciach . Dojazd do klijenta.Zapraszamy do wspolpracy tel 696035177
Wrocław
Wrocław
・Oferuję kompleksowe usługi finansowe oraz kadrowo-płacowe dla Fundacji, Stowarzuszeń, Klubów Sportowych itd Dojeżdzam po dokumenty. Istnieje możliwość wysyłki dokumenów w formie skanów na pocztę elektroniczną albo praca w siedzibie zleceniodawcy przez kilka godzin w tygodniu. Kompleksowa obsługa, sporządzanie sprawozdań finansowych.
Warszawa
Warszawa
・Stowarzyszenie Pomocy Dzieciom Niepełnosprawnym i ich Rodzinom „Przystań Naszych Dzieci” poszukuje pomocy w obsłudze ksiegowej pro bono. Jesteśmy młodą organizacją, zaczynamy naszą działalność, obsługa nie jest skomplikowana. Zgłoszenia prosimy pzresyłać na adres mailowy Stowarzyszenia.
Warszawa i okolice
Warszawa i okolice
・Rozliczenie stowarzyszeń i fundacji. Pełna księgowość. Tanio. Wystawiam faktury.
Warszawa
Warszawa
・OD 2018 ROKU KAŻDA PLACÓWKA OŚWIATOWA BĘDZIE MIAŁA OBOWIĄZEK WYZNACZENIA INSPEKTORA! Ogólne rozporządzenie o ochronie danych w art. 37 ust 1 przewiduje obowiązek wyznaczenia inspektora dla administratorów i podmiotów przetwarzających wówczas, gdy: a) przetwarzania dokonują organ lub podmiot publiczny, z wyjątkiem sądów w zakresie sprawowania przez nie wymiaru sprawiedliwości; Art. 4.( projektu ustawy o ochronie danych osobowych):
Warszawa
Warszawa
・Biuro rachunkowe poprowadzi Księgi Rachunkowe (+ sporządzanie bilansów + rachunku wyników + deklaracji podatkowych itp.) . Gwarantuję: * wiedzę, popartą Certyfikatem Ministra Finansów * doświadczenie, w tym kilkuletnie w prowadzeniu księgowości dla III sektora * możliwość dojazdu po faktury/dokumenty na terenie Warszawy. Na życzenie organizacji – prowadzenie Kadr (akta pracownicze, listy wynagrodzeń, PIT, ZUS etc.) Zapraszam do kontaktu!
Warszawa
Warszawa
・Nowo otwarte Biuro ksiegowo-rachunkowe poprowadzi księgowość i kadry-place stowarzyszeń, fundacji. Posiadam 11-to letnie doświadczenie w prowadzeniu organizacji non-profit. Pracuję na programie Optima.
Białystok
Białystok
・Biuro Rachunkowe, Szkolenie Księgowych poleca profesjonalne usługi w zakresie: - prowadzenia ksiąg handlowych, podatkowej księgi przychodów i rozchodów, ryczałtu, JPK, - przekształcenia podatkowej księgi przychodów i rozchodów w księgi handlowe, - opracowania polityki rachunkowości, - prowadzenia kadr i płac, - rozliczeń podatkowych, - rozliczeń z Zakładem Ubezpieczeń Społecznych, - sprawozdawczości finansowej, - analizy finansowej,
Polska
Polska
・Od 22 lat prowadzimy naszą działalność na rzecz organizacji pozarządowych. Współpracujemy ściśle z wieloma fundacjami, związkami i stowarzyszeniami wykonując na rzecz tych organizacji usługi audytorskie i doradcze, przez co dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i potencjałem technicznym mając ogólnopolski przegląd zagadnień dotyczących rachunkowości i podatków w organizacjach społecznych.
Poznań
Poznań
・Biuro Rachunkowe Splendor z Poznania specjalizuje się w obsłudze księgowej fundacji, stowarzyszeń, spółdzielni socjalnych oraz klubów sportowych w formie stowarzyszenia.
Warszawa.- okolice
Warszawa.- okolice
・Nowo otwrte biuro ksiegowe poprowadzi księgowośc i kadry-płace stowarzyszeń, fundacji itp. Mam 11 letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości organizacji non-profit. Poprowadzę księgi handlowe, kadry-płace a także rozliczanie otrzymanych dotacji.
Warszawa
Warszawa
・Dzień dobry. Jesteśmy biurem rzetelnym i profesjonalnym biurem rachunkowym. Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych i rozliczeń podatkowych podmiotów trzeciego sektora. Zapraszamy do współpracy Fundacje, Stowarzyszenia, Związki, Spółdzielnie Socjalne, Spółki społeczne. Posiadamy licencję MF na usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych oraz ubezpieczenie OC działalności.
Grodzisk Mazowiecki i okolice
Grodzisk Mazowiecki i okolice
・Oferuję kompleksowe usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla: - fundacji - stowarzyszeń - klubów sportowych Dojeżdzam po dokumenty. Istnieje możliwość wysyłki dokumenów w formie skanów na pocztę elektroniczną albo praca w siedzibie organizacji przez kilka godzin w tygodniu. Prowadzenie pełnej księgowości jak i uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów. Sporządzanie sprawozdań finansowych. Dobre ceny.
cała Polska
cała Polska
・Fundacja Mak, prowadząca biuro rachunkowe podejmie księgowanie stowarzyszeń, fundacji i innych podmiotów z terenu całej Polski, także z możliwością koordynacji finansowej ,rozliczania, księgowości i sprawozdawczości wszelkich "dotacji". Adres e-mailowy: biurorachunkowe.mak@wp.pl, tel. 601 485 018
Warszawa
Warszawa
・Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki. Radca prawny Marek Zarządzki jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zakres doradztwa prawniczego obejmuje porady prawne, obsługę prawną, tworzenie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych, reprezentowanie w urzędach, instytucjach rządowych, zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.
Kraków _ Małopolska
Kraków _ Małopolska
・Szanowni Państwo, oferuję swoje usługi z zakresu kompleksowej obsługi księgowo – finansowej dla NGO. Przez 7 lat pracowałam w organizacji pozarządowej, więc znam wszystkie „papierkowe” problemy od środka. Oprócz standardowych usług księgowych (prowadzenia Księgi Handlowej) oferuję również: - pomoc w pisaniu wniosków w zakresie finansowym, tworzenie HRF, - rozliczanie częściowe i końcowe projektów,
Śląskie
Śląskie
・Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych. Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.
Częstochowa
Częstochowa
・Oferujemy usługi księgowe dla: * fundacji, * stowarzyszeń, * spółdzielni socjalnych, Ponadto rozliczamy projekty unijne, FIO, PFRON, granty, zadania publiczne. Występujemy o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników z niepełnosprawnością.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam