Księgowe i prawne
Reklama
Dodane wczoraj
cała Polska
cała Polska
・Oferuję profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla: -fundacji, -stowarzyszeń -klubów sportowych. Posiadam Certyfikat Księgowy wydany przez Ministra Finansów, będący potwierdzeniem kwalifikacji w zakresie zawodu księgowego.
Dodane wcześniej
Zgorzelec
Zgorzelec
・Prawnik z doświadczeniem szuka organizacji pozarządowych oraz firm do współpracy zdalnej. Atuty: - dyplom magistra prawa na Uniwersytecie Wrocławskim - doświadczenie w udzielaniu porad prawnych i obywatelskich (5-letnie doświadczenie w Punkcie Informacji Prawnej i Obywatelskiej oraz we własnym Stowarzyszeniu Pomocy Prawnej Pro Bono w Zgorzelcu) - zaświadczenia ze szkoleń dla Doradców punktów informacji prawnej i obywatelskiej
Cały kraj
Cały kraj
・Specjalizuję się w prowadzeniu księgowości dla organizacji pozarządowych. Wielu moich klientów trafiło do mnie ponieważ nie mogli się porozumieć ze swoim dotychczasowym biurem, które nie rozumiało ich działalności.
Wrocław-Oława
Wrocław-Oława
・Fundacja poszukuje księgowej na zlecenie lub biura rachunkowego, koniecznie ze znajomością specyfiki rozlicznia organizacji pozarządowych i z dośwadczeniem w tym zakresie. Interesują nas wyłącznie oferty z Wrocławia lub Oławy.
Warszawa
Warszawa
・Ksiegowo-kadrowa z wieloletnim doświadczeniem w prowadzeniu księgowości i kadr instytucjom NGO w tym rozliczanie projektów, grantów,dotacji/koordynator projektu, poszukuje instytucji do obsługi. Forma zatrudnienia i wynagrodzenie do ustalenia.
Polska
Polska
・PERFECTUM-AUDIT. Od 22 lat prowadzimy naszą działalność na rzecz organizacji pozarządowych. Współpracujemy ściśle z wieloma fundacjami, związkami i stowarzyszeniami wykonując na rzecz tych organizacji usługi audytorskie, księgowe i doradcze, przez co dysponujemy wiedzą, doświadczeniem i potencjałem technicznym mając ogólnopolski przegląd zagadnień dotyczących rachunkowości i podatków w organizacjach społecznych.
Kraków
Kraków
・Certyfikowana Księgowa podejmie się rozliczania pełnej księgowości dla Fundacji i Stowarzyszeń. Posiadam 5 letnie doświadczenie jako Główna Księgowa, a także wieloletnie doświadczenie jako księgowa. Tel: 608-337-533
woj. małopolskie, śląskie
woj. małopolskie, śląskie
・Serdecznie zapraszamy do korzystania z usług Business Legal Navigator w zakresie: - prawa handlowego i gospodarczego - prawa upadłościowego i naprawczego - prawa administracyjnego - prawa podatkowego - prawa pracy - prawa cywilnego - kompleksowych wdrożeń i analiz rozporządzenia RODO - rozwiązań prawnych w zakresie utworów, programów i kodów źródłowych, mediów oraz nowych technologii - szkoleń z zakresu prawa
Warszawa
Warszawa
・Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki. Radca prawny Marek Zarządzki jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zakres doradztwa prawniczego obejmuje porady prawne, obsługę prawną, tworzenie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych, reprezentowanie w urzędach, instytucjach rządowych, zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.
Warszawa
Warszawa
・Zapraszamy do współpracy zainteresowane organizacje pozarządowe. Jesteśmy biurem rachunkowo-doradczym z ponad 22 letnim doświadczeniem. Prowadzimy księgowość, rozliczamy podatki, kadry i płace, oferujemy pomoc w rozliczaniu projektów oraz szerokie spektrum usług doradczych. Na życzenie przedstawiamy referencje od naszych Klientów.
Wrocław, Cała Polska
Wrocław, Cała Polska
・Biuro Rachunkowe,które prowadzę, chętnie poprowadzi księgowość organizacji pozażądowych. Organizacje zapraszam do współpracy. Konkurencyjne ceny, elastyczność, pasja, praca zdalna to tylko nieliczne cechy pozaksięgowe które mogę zaoferować Zapraszam do współpracy
cała Polska
cała Polska
・Formy działania organizacji pozarządowych wymuszają dostosowanie usług księgowych i finansowych do specyficznych wymogów prawa, sposobów finansowania i zarządzania. Nasza firma doskonale zna specyfikę NGO. Codzienne stykamy się z jej problemami i wyzwaniami.
Ruda Śląska
Ruda Śląska
・Specjalizujemy się w kompleksowej obsłudze księgowo-finansowej organizacji pozarządowych. Zdobyte doświadczenie i wiedza w zakresie regulacji prawnych dotyczących III sektora, powoduje że w odróżnieniu od wielu innych biur rachunkowych, bardzo chętnie podejmujemy się prowadzenia księgowości. Współpracujemy z organizacjami pozarządowymi które działają na terenie całego kraju w ramach obsługi księgowej przez internet.
Częstochowa
Częstochowa
・Oferujemy usługi księgowe dla: * fundacji, * stowarzyszeń, * spółdzielni socjalnych, Ponadto rozliczamy projekty unijne, FIO, PFRON, granty, zadania publiczne. Występujemy z wnioskami o dofinansowanie do wynagrodzeń pracowników z niepełnosprawnością. Reprezentujemy naszych klientów przed takimi urzędami jak ZUS, US, PUP, PFRON i inne.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam