Księgowe i prawne
Reklama
Cały kraj
Cały kraj
・Specjalizuję się w prowadzeniu księgowości dla organizacji pozarządowych. Wielu moich klientów trafiło do mnie ponieważ nie mogli się porozumieć ze swoim dotychczasowym biurem, które nie rozumiało ich działalności.
Warszawa
Warszawa
・Kancelaria Radcy Prawnego Marek Zarządzki. Radca prawny Marek Zarządzki jest prawnikiem świadczącym pomoc prawną dla klientów indywidualnych i firm. Zakres doradztwa prawniczego obejmuje porady prawne, obsługę prawną, tworzenie opinii prawnych, prowadzenie spraw sądowych, reprezentowanie w urzędach, instytucjach rządowych, zastępstwo procesowe w Sądach w Warszawie.
cała Polska
cała Polska
・Oferuję profesjonalne usługi księgowe i kadrowo-płacowe dla: -fundacji, -stowarzyszeń -klubów sportowych.
Łódź
Łódź
・Dyplomowany mediator (prawnik) wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Łodzi nawiąże współpracę z podmiotami NGO, które za przedmiot swojej działalności mają polubowne rozwiązywanie konfliktów pomiędzy stronami. Prowadzę mediacje sądowe/pozasądowe z następujących spraw; -rodzinne ; -cywilne; -gospodarcze. Ugoda sporządzona przez mediatora a zatwierdzona przez sąd ma moc ugody sądowej.
Kraków
Kraków
・Samodzielna księgowa, Specjalista ds. Kadr i Plac z 6 letnim doświadczenie poprowadzi księgowość w NOG, organizacji pozarządowej (Fundacja,Stowarzyszenie).
Warszawa
Warszawa
・Podstawowym celem mojego biura księgowo-rachunkowego jest świadczenie profesjonalnych i rzetelnych usług z zakresu księgowości, ukierunkowanych na wszechstronną obsługę. Charakterystyczne dla mnie jest indywidualne podejście do każdego klienta. Podyktowane jest faktem, że każda Organizacja Fundacja Stowarzyszenie ma zazwyczaj inne potrzeby wynikające z charakteru prowadzonej działalności, wielkości czy też formy prawnej.
Bytom
Bytom
・poszukuje NGO non-profit pomocy w księgowaniu
Poznań
Poznań
・Poszukujemy biura księgowego z doświadczeniem w prowadzeniu księgowości fundacji (bez działalności gosp.) w Poznaniu. Szukamy osób rzetelnych i odpowiedzialnych, rekomendowanych przez klientów.
Warszawa i okolice
Warszawa i okolice
・Prawnik z uprawnieniami adwokata oraz ze znajomością i doświadczeniem w stosowaniu przepisów m.in. z zakresu ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, prawa rodzinnego, w tym problematyki władzy rodzicielskiej i pieczy zastępczej, prawa zamówień publicznych, tworzenia i opiniowania umów oraz postępowania administracyjnego podejmie współpracę z organizacjami pozarządowymi.
Reklama
  • 1
Regiony
Kategorie
Ogłoszenia na adres e–mail
W każdy poniedziałek i czwartek. Nie przegap interesujących Cię ogłoszeń, trzymaj rękę na pulsie.
Zamawiam